Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2015., 10:43   #1
Luđakinje s mačkama - vol. 2

luđaci dragi, prešli smo 10000, to samo dokazuje kako naš pokret, što vidimo svakodnevno i u stvarnom životu, postaje epidemija.
mačke više nisu simbol od života napuštenih ostarjelih žena, ne, sve više ih štuju i mlade energične osobe oba spola, čak se usuđujem reći da su mnogi muškarci shvatili kako su idealno sredstvo zavođenja. i negej muškarci, da se razumijemo.
i zato čestitke svima, veseli i zdravi bili i mi i naši dlakavi okupatori
Orak is offline  
Old 23.04.2015., 10:43   #2
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Ja se uvijek iznova tu dođem hraniti saznanjem kak imam dobre mačke Ili samo dovoljno čvrsto spavam



Kad Pucko spava samnom nema problema, jako me rijetko probudi, ali Piko je noćna mora. Taj mačak nikad ne prospava noc. Bitno da prek dana spava po 12 sati u komadu.

Uglavnom nemam problema s njima jer većinu noći spavaju vani, dođu jesti navecer i opet šmugnu u dvorište.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 23.04.2015., 10:47   #3
Quote:
Velvet Black kaže: Pogledaj post
Prati me po svuda kao priljepak i vise majuce nego prije. Nije nikada do sada oko hrane stvarao probleme.
Ja primjećujem razliku na Luki otkako je dečko otišao (bio je 6 mj. nezaposlen, svakodnevno doma, pred dva tjedna otišao na brod), dok ja sjedim i on mi je u krilu sve je super, kad ja nešto radim (on je pola metera od mene) deranje, kad se on smiri, drugi počne zavijati jer ima neku žutu minutu hahah i definitivno su puno veći priljepci nego inače..

Samo mojima se to nije odražilo na hranu, normalno jedu.

Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Ja se uvijek iznova tu dođem hraniti saznanjem kak imam dobre mačke Ili samo dovoljno čvrsto spavam
Onda i ja imam dva iznimno dobra mačora (da ih ne ureknem sad)

Obično se ja prva ustanem iz kreveta, oni su većinom tu negdje razvaljeni preko cijelog kreveta ili preko mene (naravno) pa bio to radni dan ili vikend..
Ljenčine moje
taraa24 is offline  
Old 23.04.2015., 10:50   #4
A to su sigurno odrasle mačke pa im je gušt izležavat se. Kiki je s +15 godina spavala cijelu noć samnom u krevetu. Nekad me čak znala upozoravati da je već kasno i nek se dovučem u krevet. A ujutro kad bi ja otišla na predavanje, vratim se nazad u 12, a ona još uvijek leži razvaljena po sredini kreveta.
Sad imam tinejđerku pa je to Čak ima i nekog susjedovog mačora na kojeg je bacila oko.
Ariana B. is offline  
Old 23.04.2015., 11:00   #5
Pa mislim da su još mladići 4 i 5 godina

Luduju samo kad smo kod mojih jer onda mogu izać u prirodu i onda im se obavezno mora otvorit prozor u 6 sati
taraa24 is offline  
Old 23.04.2015., 11:12   #6
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
luđaci dragi, prešli smo 10000, to samo dokazuje kako naš pokret, što vidimo svakodnevno i u stvarnom životu, postaje epidemija.
mačke više nisu simbol od života napuštenih ostarjelih žena, ne, sve više ih štuju i mlade energične osobe oba spola, čak se usuđujem reći da su mnogi muškarci shvatili kako su idealno sredstvo zavođenja. i negej muškarci, da se razumijemo.
i zato čestitke svima, veseli i zdravi bili i mi i naši dlakavi okupatori
Čisti dokaz:



Što ste prvo primijetile, krasne mačke ili užasnu košulju?
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 23.04.2015., 11:13   #7
Ja sam prvo primjetila da te dve mačke strašno sliče na Melija i Muša, pa sam već mislila da je to neki koji tebi hofira...
Ariana B. is offline  
Old 23.04.2015., 11:16   #8
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Čisti dokaz:


https://pbs.twimg.com/media/CDQKgOlXIAEUy-U.jpg



Što ste prvo primijetile, krasne mačke ili užasnu košulju?

Prvo sam primjetila brk.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 23.04.2015., 17:55   #9
Jel to samo moja radi ili i vaše mice - nakon kaj se pokaka obuzme je neko luđačko veselje i počne divljat,trčati i grati se lovice s nama. Al samo nakon kakanja.
charmed84 is offline  
Old 23.04.2015., 18:02   #10
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
luđaci dragi, prešli smo 10000, to samo dokazuje kako naš pokret, što vidimo svakodnevno i u stvarnom životu, postaje epidemija.
mačke više nisu simbol od života napuštenih ostarjelih žena, ne, sve više ih štuju i mlade energične osobe oba spola, čak se usuđujem reći da su mnogi muškarci shvatili kako su idealno sredstvo zavođenja. i negej muškarci, da se razumijemo.
i zato čestitke svima, veseli i zdravi bili i mi i naši dlakavi okupatori
Učinilo mi se da je ovaj post zgodan za otvaranje nove teme.
Amelie is offline  
Old 23.04.2015., 19:16   #11
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
Jel to samo moja radi ili i vaše mice - nakon kaj se pokaka obuzme je neko luđačko veselje i počne divljat,trčati i grati se lovice s nama. Al samo nakon kakanja.
O da, to je i Kiki radila. Kad izađe iz wca počne bježat po stanu ko da je počinila kriminalno djelo.
Ariana B. is offline  
Old 23.04.2015., 19:24   #12
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Prvo sam primjetila brk.
I ja.
klonka is offline  
Old 23.04.2015., 21:48   #13
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
Jel to samo moja radi ili i vaše mice - nakon kaj se pokaka obuzme je neko luđačko veselje i počne divljat,trčati i grati se lovice s nama. Al samo nakon kakanja.
Da,pokojna Bubi bi trčala ko luda,iz sobe u sobu,pa na trosjed,šank....a to radi i Betty.
Kaki,izađe iz posude,zastane dvije sekunde i trk....
Maca. is offline  
Old 23.04.2015., 22:35   #14
Quote:
Maca. kaže: Pogledaj post
Da,pokojna Bubi bi trčala ko luda,iz sobe u sobu,pa na trosjed,šank....a to radi i Betty.
Kaki,izađe iz posude,zastane dvije sekunde i trk....
Ajde super, znači sretne su nakon kaj se istovare
charmed84 is offline  
Old 23.04.2015., 22:40   #15
Blago vama kad samo trče. Meli nakon kakanja otpjeva cijelu operu. U stvari, jednu manju pred akcijom i jednu dulju, oratorijskog tipa, nakon. A rado kaka po noći I što je najgore, Muš misli da mora i on tako jer je to muška fora
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 23.04.2015., 22:49   #16
moji mačuljci ne trče i ne pjevaju, jedino duhić puše, baš ono- puhhh...puhhh....puhhh... lamaz.
zato đenka prije nego šit hit d flor otrči i padne u trans; koja sreća, koje olakšanje, koje postignuće za jednog običnog malog psa- ma čudo!
Orak is offline  
Old 24.04.2015., 02:45   #17
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
luđaci dragi, prešli smo 10000, to samo dokazuje kako naš pokret, što vidimo svakodnevno i u stvarnom životu, postaje epidemija.
mačke više nisu simbol od života napuštenih ostarjelih žena, ne, sve više ih štuju i mlade energične osobe oba spola, čak se usuđujem reći da su mnogi muškarci shvatili kako su idealno sredstvo zavođenja. i negej muškarci, da se razumijemo.
i zato čestitke svima, veseli i zdravi bili i mi i naši dlakavi okupatori
Kao ljubitelju mačaka to mi nikad nije pomoglo kod suprotnog spola jer bi gotovo uvijek naišao na ljubiteljice pasa

Inače što se spavanja tiče mene je spasilo što u stanu imamo klizna vrata koja odvajaju dio stana. To je Glorijina rezidencija gdje ima svoj krevet, pijesak i vodu. Tamo je namamim hranom prije spavanja pa zatvorim i spava srećom do jutra.

Prije toga dok je spavala gdje je stigla znala me redovito doć budit oko 6 ujutro da se njoj ide u dvor pa bi je onako u polusnu i pidžami vodio s trećeg kata vani jer se gospođici love ptice i miševi
Hildegard is offline  
Old 24.04.2015., 06:27   #18
Novi topic!
Moja upravo razvaljuje kutiju od neke društvene igre koju su cure ostavile na podu
Nemamo problema sa spavanjem.
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Old 24.04.2015., 08:47   #19
Otkrila sam kako joj uvaliti hranu koju ne voli.
Naručila sam joj zadnji put nekoliko različitih okusa Gourmeta i jedan od njih joj se nekako ne sviđa. Sad joj kapnem par kapi maslinovog ulja u tu konzervu i sve pojede. :Pobjeda:
Ariana B. is offline  
Old 24.04.2015., 09:20   #20
Moja uvijek najavi dostavu paketa. Ne kužim zakaj, uvijek ima počišćeni klo, možda da se pripremim na arome.
Inače ne mjauče skoro nikad. Kad nešto jako želi, to pokazuje kandžama
__________________
neukusu treba reći NE
veruschka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:06.