Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2012., 14:09   #361
Ma najbolje bi bilo da naprave MW4 u kojem će sasvim slučajno naći vremeplov i vratiti nekog lika u WW1 gdje će napraviti nešto što će promijeniti tijek rata i koji će izmjeniti budućnost potpuno.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 14:34   #362
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Ma najbolje bi bilo da naprave MW4 u kojem će sasvim slučajno naći vremeplov i vratiti nekog lika u WW1 gdje će napraviti nešto što će promijeniti tijek rata i koji će izmjeniti budućnost potpuno.
i eto ti odmah radnje za MW5, izmjenjena budućnost haha
ibme74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 14:41   #363
Quote:
ibme74 kaže: Pogledaj post
i eto ti odmah radnje za MW5, izmjenjena budućnost haha
Ali to nije sve. U MW5 će tog istog lika poslati opet u budućnost, ali nekaj će se smrdati i završit će usred međuplanetarnog rata između ljudi s Marsa koji su se tamo odselili i Zemljana koji su vršili teror na ekipom s Marsa, a njegova misija će biti da ih pomiri i da shvate kako ratuju zbog nepostojećeg razloga.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 15:43   #364
Najgore od svega je sto je vrlo vjerovatno da se i uhvate daleke buducncosti, koliko god se mi salili na racun toga.

Vec vidim.....puske koje izbacuju laserske zrake, radioaktivna odjela, mini atomske bombe(zamjenjuju obicne rucne), genetski modificirana vojska sa mogucnostima ravnim jednom Supermanu, 3 vrste optike plus 3 vrste GL-a na svakom oruzju, municija koja sama prati metu, tako da vishe nije potrebno i ciljati na protivnika, poseban uredjaj koji nam sam kreira rezevnu municiju (bilo da se radi o ''pratecoj'' ili ''obicnoj'' laserskoj) i td....

Soundtrack u pozadini ce biti neka verzija Justin Biebera u saradnji sa nekim futuristickim DJ performerom......
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 21:48   #365
Quote:
El Mariachi kaže: Pogledaj post
Najgore od svega je sto je vrlo vjerovatno da se i uhvate daleke buducncosti, koliko god se mi salili na racun toga.

Vec vidim.....puske koje izbacuju laserske zrake, radioaktivna odjela, mini atomske bombe(zamjenjuju obicne rucne), genetski modificirana vojska sa mogucnostima ravnim jednom Supermanu, 3 vrste optike plus 3 vrste GL-a na svakom oruzju, municija koja sama prati metu, tako da vishe nije potrebno i ciljati na protivnika, poseban uredjaj koji nam sam kreira rezevnu municiju (bilo da se radi o ''pratecoj'' ili ''obicnoj'' laserskoj) i td....

Soundtrack u pozadini ce biti neka verzija Justin Biebera u saradnji sa nekim futuristickim DJ performerom......
Ali to nije sve, ako naručite odmah dobit ćete i besplatni double perk s kojim ćete moći sve postojeće perkove poduplati
ibme74 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:13.