Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2007., 20:50   #41
skinio mi se Profit!!!! DVD rip
__________________
Doushite? Boku wa kowareta meshia? Dare mo ga yumemita “rakuen” o…
Ping is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 14:27   #42
imam bad... s obzirom da Profit stalno tiho govori tesko mi skontati ista ... zna li netko gdje da skinem titl za seriju eng ako moze? google nije pomogao
__________________
Doushite? Boku wa kowareta meshia? Dare mo ga yumemita “rakuen” o…
Ping is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 01:13   #43
trebaju mi engleski titlovi, pretražio sam masu stranica i našao jedino francuske...molim pomoć...
Sonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 15:37   #44
Profit

Jim Profit je novi zaposlenik u velikoj, bogatoj tvrtki i svi imaju jako dobro mišljenje o njemu, sa svima je dobar i prijateljski se ponaša te sve poslove odlično obavlja i rješava sve probleme.
Ali to je sve fasada iza koje se krije sociopat koji je spreman poduzeti sve kako bi došao do vrha tvrtke, stepenicu po stepenicu eliminirajući svoju konkurenciju bilo kojim metodama poput manipulacije ili čak ubojstva. Profit je hladnokrvan ali jako inteligentan čovjek misteriozne prošlosti i traumatičnog djetinjstva u kojem ga je otac zlostavljao i držao u maloj kutiji, u kojoj i kao odrastao čovjek spava...

Serija čiji glavni lik je vrlo sličan Dexteru, serija koje je u većini segmenta bila ispred svog vremena, napravljena 1996e nije na vrijeme našla publiku i ima samo 8 epizoda što je prava šteta. Profita maestralno glumi Adrian Pasdar i nosi cijelu seriju, ali ima i dobrih sporednih likova.
Vrlo zanimljiva serija koja se dosta bazira na računalnoj tehnologiji, koja je gledana iz današnje perspektive prilično smiješna ali za ono vrijeme se vjerojatno mislilo da je to budućnost (Virtual Realilty Modeling Language, lol), no s vremenom se naviknete na sitnice kao i na cijelu atmosferu u seriji koja mi je u početku bila prilično čudna, a dijalozi nekako drveni i kao da svi šapću, no kasnije je odraz kvalitete i mračnog tona serije u kojem je glavni lik zao ali totalno navijate za njega
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 11:16   #45
gdje se ovo može skinut? baš me zanima
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 18:22   #46
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
gdje se ovo može skinut? baš me zanima
i mene jesi imao srece s pronalaskom serije.. guglam, trazim, ali nis. nasao sam par mrtvih torrenta
__________________
Zivjeti je vrlo nezdravo. Tko zivi, taj umire.
igi13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:29.