Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koji vam je anticelulitni preparat dao najbolje rezultate?
. 0 0%
. 0 0%
Glasovatelji: 0. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2008., 09:26   #4201
Quote:
tessaa kaže: Pogledaj post
Koji Deborah konkretno si kupila, ima ih više, već sam ja pitala ovdje za njih, ali mi nitko nije odgovorio...
uzela sam neku kremu 200 ml (24h), čisto bezveze da dobijem masažer.
masažer je super, masirala sam se sigurno 20 min i sigurna sam da je to milijun puta bolje nego kad se sama drljam rukama.
a krema kao 24 h djeluje, a ništa se ne osjeti ni prvog trena, a kamoli 10 sati poslije; niti hladi, niti grije, ne pecka... ama baš ništa ko što sam i pretpostavljala . jedino što dobro miriši. dakle to vam je mirišljava krema za tijelo u plavoj bočici za 60 kn i ništa drugo.
ali masažer se isplati
Cactusbuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 13:49   #4202
Wink

...........danas sam si i ja kupila garnierov roll-on masažer............vidjet ćemo da li i koliko će se pokazati učinkovit na meni...........:cerek ..........inače već nekih mjesec dana koristim Nivea My Silhouette i smanjio mi se opseg nogu..........znam, jer sve hlače koje su mi bile skroz uske, sad mi na području bedara "vise".........
..Lana.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 16:30   #4203
Quote:
..Lana.. kaže: Pogledaj post
...........danas sam si i ja kupila garnierov roll-on masažer............vidjet ćemo da li i koliko će se pokazati učinkovit na meni...........:cerek ..........inače već nekih mjesec dana koristim Nivea My Silhouette i smanjio mi se opseg nogu..........znam, jer sve hlače koje su mi bile skroz uske, sad mi na području bedara "vise".........
a mozda su se sam hlace od nosenja rasirile?
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 16:32   #4204
Quote:
Jojo Ungh kaže: Pogledaj post
54

A ja se smatram punijom nego što bih trebala biti
ja ne vjerujem! ja se ponadala da cete napisat obujme tipa 60 na dalje, a tu sve neke mrsavice.
obujam ti je 54 i ti smatras punijom?! jooooj dodji da te mlatnem
meni je obujam bedra 60 tak nekaj (no inace imam zenstveno jace bokove i bedra), vec mi ide na nerve i celic i sve, ruzno zgleda al jebga kaj mogu, hodam sto vise mogu, mazem se kaj mi pod ruku dodje i kolko stignem tokom dana, cugam tekucine kolko mogu (2 deci caja )mrvu se smanjil al je jos tu. a vi mi tu kukate da ste debele sa 54 obujmom joooj!

nek, di ima za kupit onaj lorealov gel sa masazerom kao sto je ovaj od garniera? gledala sam u mulleru na trgu i nema.
ovaj me stipa da znam dobit masnice pa decko pita ko mi je to napravil
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 16:45   #4205
Quote:
mrkvich kaže: Pogledaj post
ja ne vjerujem! ja se ponadala da cete napisat obujme tipa 60 na dalje, a tu sve neke mrsavice.
obujam ti je 54 i ti smatras punijom?! jooooj dodji da te mlatnem
meni je obujam bedra 60 tak nekaj (no inace imam zenstveno jace bokove i bedra), vec mi ide na nerve i celic i sve, ruzno zgleda al jebga kaj mogu, hodam sto vise mogu, mazem se kaj mi pod ruku dodje i kolko stignem tokom dana, cugam tekucine kolko mogu (2 deci caja )mrvu se smanjil al je jos tu. a vi mi tu kukate da ste debele sa 54 obujmom joooj!

nek, di ima za kupit onaj lorealov gel sa masazerom kao sto je ovaj od garniera? gledala sam u mulleru na trgu i nema.
ovaj me stipa da znam dobit masnice pa decko pita ko mi je to napravil


Ma nek je i 60, samo da nema celulita...
Da želim smršaviti, znala bih kako (manje papati, više vježbati...)
Ali to protiv celulita ne pomaže (jer viška kg nemam!)... jedino te kremice i masaža... i uzalud tražim neku kremu koja zaista djeluje, tako da sad više vjerujem u masažu... kupila sam danas Oriflameov slender gel, taj sam koristila prije 2-3 godine i bio mi je ok! Nije skup, a ionako je masaža u svemu tome ključna... bar je tako ispalo po ovim postovima...
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 16:46   #4206
Quote:
..Lana.. kaže: Pogledaj post
...........danas sam si i ja kupila garnierov roll-on masažer............vidjet ćemo da li i koliko će se pokazati učinkovit na meni...........:cerek ..........inače već nekih mjesec dana koristim Nivea My Silhouette i smanjio mi se opseg nogu..........znam, jer sve hlače koje su mi bile skroz uske, sad mi na području bedara "vise".........
Jesi li My silhouette koristila samo za bedra ili...?
Ja naime nemam što skidati ni s trbuha, ni s bokova... (strukić mi je 63, bokovi 91...), ali zato na bedrima ima još toga za "poskidat"...
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 16:49   #4207
Quote:
mrkvich kaže: Pogledaj post
... znam dobit masnice pa decko pita ko mi je to napravil

A ja tako šeprtljava da se svaki čas udarim, i u masnicama sam cijele godine, a kad se još masiram pa jače stisnem to je grooozno... Nego, vidim po nogama i neke popucale kapilare, to isto može biti od jačeg masiranja ,tako da...
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 17:30   #4208
namazala sam se danas prvi put Buttocks Liftingom od Collistara i sva mi straznjica crvena, kao da gori. Jel zna neko jel to normalna reakcija
Klara22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 19:57   #4209
Quote:
Kya kaže: Pogledaj post
meni pokazuje da imam 2. stupanj mrzim yasmin
kako ti to stavis da ti pokazuje nesto? meni ne pokazuju nis a imam ga...
jel se tvoj vidi i ako ne stisnes kozu pa mozda zato ti trakica ga pokazuje

Quote:
..Lana.. kaže: Pogledaj post
.inače već nekih mjesec dana koristim Nivea My Silhouette i smanjio mi se opseg nogu..........znam, jer sve hlače koje su mi bile skroz uske, sad mi na području bedara "vise".........
kakva ja ta nivea? ja sam skepticna prema nivei se brzo upije? kakav je miris? jel grije? hladi?

inace ono sta smo spominjali od Loreala to je ovo jel?


a ja kupila danas ovaj masazer ali evo sad probala i nije bas nes 13kn cca
__________________
run 4 ur life

Zadnje uređivanje Lilit : 14.05.2008. at 20:36.
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 11:14   #4210
Quote:
ajmemeni kaže: Pogledaj post
Od prvog mjeseca sam smršavila 7 kg i celulit mi se upola smanjio!A jedem isto što i prije,samo se ne prežderavam.Prošle godine sam se udebljala 10 kg i nakupilo mi se jako puno celulita.Kada imam oko 55 kg nemam problema sa celulitom a visoka sam 1-68.Kod mene valjda celulit nestaje sa kilama.Čula sam da se on onda povuče dublje u tkivo pa se ne vidi iz vana,al je svejedno prisutan.Netko je mršav i vidimu se celulit,netko je deblji a ima kožu glatku ko bebina guzica!Valjda kako koj organizam.
i ja se mogu pohvalit da sam ko ti..
kad sam kroz zimu imala 72 kile....bilo ga je ihaaaaa....grozno za vidjet...za povracat je bilo..

a sad nakon kaj sam se malo dotjerala...dosla do 63 kilice, e sad ga nema...ima ga, al vidim da mi nestaje s kilama...jos 3-4 kile, i nestat ce u potpunosti...
a zakaj je to tak, nemam pojma,,,al drago mi je, naravno..
Zvjezdica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 12:26   #4211
ja još jednom svima preporučam masažer koji se dobije pri kupnji Deborah proizvoda u DM-u, pri tom još jednom napominjem da kupite što jeftiniji proizvod jer su kremice SHIT.
Cactusbuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 12:33   #4212
Quote:
..Lana.. kaže: Pogledaj post
...........danas sam si i ja kupila garnierov roll-on masažer............vidjet ćemo da li i koliko će se pokazati učinkovit na meni...........:cerek ..........inače već nekih mjesec dana koristim Nivea My Silhouette i smanjio mi se opseg nogu..........znam, jer sve hlače koje su mi bile skroz uske, sad mi na području bedara "vise".........
imam ga ja, ali mi se čini da je u svim tim garnierovim proizvodima jedna te ista tekućina. kako je njihov običan roll on praktičan jer se brzo nanosi i upija, tako je malo nezgodno kad tu istu brzoupijajuću tekućinu pokušavaš razmazati masažerom. nisam baš oduševljena
Cactusbuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 13:46   #4213
Curke celulita se svatko može riješit samo treba malo volje , rodila sam prije 6 mjeseci treće dijete a celulita skoro uopće nemam bitno je piti puno vode, dok si pod tušem masiraj si problematična mjesta i stavi tuš na najjaći mlaz is njim kruži po nogama da poboljšaš cirkulaciju. Mene je to riješilo celulita naravno nisu svi ljudi isti netko je skloniji stvaranju masnih naslaga i teže ih se rješava. Probajte to barem ništa ne košta a meni je stvarno pomoglo
 
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 16:46   #4214
ew na početku,mah svima!!
ew da podjelim i ja sa vama svoje boljke

prošle godine sam stvarno zdravo zivjela..heh..bar po mojim poimanjima..inače sam uzasno lijena, ali svaki dan sam bila na trčanju, radila sam društvo prijateljici..i od celulita ni traga..

ove godine sam primjetila taj nesnosni celić..al ove god sam se i udebljala jedno 5kg, i evo ga...proklet bio....znači, sad je on vidljiv i bez ikakvog stiskanja...damn...i to uzasno grozno izgleda...

sad kupila onaj garnierov roll-on, pa bumo vidjeli...
__________________
berem cvijeće i lude gljive...
-prozac-girl- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 20:18   #4215
Quote:
Cactusbuba kaže: Pogledaj post
ja još jednom svima preporučam masažer koji se dobije pri kupnji Deborah proizvoda u DM-u, pri tom još jednom napominjem da kupite što jeftiniji proizvod jer su kremice SHIT.
Znači, ništa od Deborah... moram pažnju usmjerit na neku drugu...
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 22:45   #4216
Quote:
Cactusbuba kaže: Pogledaj post
ja još jednom svima preporučam masažer koji se dobije pri kupnji Deborah proizvoda u DM-u, pri tom još jednom napominjem da kupite što jeftiniji proizvod jer su kremice SHIT.
kako izgleda? jel boli ruka masazirajuc se s njim
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 23:08   #4217
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
inace ono sta smo spominjali od Loreala to je ovo jel?
par stranica prije je bila slikica tog lorealovog. fora mi izgleda. di ga ima?
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 23:15   #4218
joj pa da bila je slika, ja zaboravila... mislim da je cura koja ga je stavila i napisala di ga je kupila pa vidi... ali ako se ne varam Muller
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 23:35   #4219
Quote:
Whisper kaže: Pogledaj post
Dakle

imam 20 godina. sa 13 sam primjetila da imam celulit na nogama, i
[/SIZE]
kako je moguce da cura od 13 godina ima celulit,
kako je moguce da netko od 20 god. ima celulit
pa celulit dobivas od 30+ pa na dalje..
pa cim se ti hranis???hodas li??
__________________
život je lijep !
emanuela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 11:13   #4220
DAKLE, NIŠTA TI NE MOŽE POMOĆI... I AKO ODEŠ NA LIPOSUKCIJU, A NE PROMJENIŠ NAČIN ŽIVOTA- NEMA NIŠTA. JA SAM SEBI POMOGLA. 2 LITRE VODE, VJEŽBANJE (KUPILA SAM DVD RENATE SOPEK I MORAM HVALIT) . . .
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:05.