Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2014., 19:32   #181
Ne bih ja odbacio Pezoa samo zato sto ovdje nema mnogo postova o njemu. Zadnji automobil koji sam kupio slucajem okolnosti je bio 307, i iako jesam proklinjao mjenjac, ukupno mi je taj automobil prirastao srcu. Glupo zvuvi, ali ima nesto u ovim Pezoima, drugaciji su...

Mene je 307 odusevio udobnosti i laganim upravljanjem a bio je i odlicno opremljen sto je pomoglo pozitivnom dojmu.

Novi 308 nisam imao prilike voziti (i vjerovatno necu) ali sam ga gledao u salonu i meni se cini kao dobar automobil. Mjenjac mozda jos uvijek nije potpuno savrsen, ali ako si prosjecan vozac koji zeli udoban automobil sa nesto vise prostora (i valjda uz nizu cijenu?), onda je prednost Mazde3 sve manja.

Jos nemam svoj automobil od kako sam preselio u USA ali ''razbijam'' ledja u porodicnoj Corolli (koja bi kao trebala biti udobna) i vec sam se 2-3 puta sjetio svog Pezoa i srece kada sam sa njim isao na par kracih putovanja iz BiH po HR.

Pezo 308 bi trebao da bude sigurno 2x bolji proizvod od 307, stoga bi se potrudio da ga probam pa i vis eputa prije nego sto kupim nesto drugo...
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 01:05   #182
Bio na probnoj voznji, 1.6 dizel, 92 ks.

To je najslabiji motor u tom autu, ispod 2.000 o/min ima jako malo akcije, potrebno privikavanje tj prilagodjavanje nacina voznje.

Sam auto vrlo udoban i ugodan za voznju, nemam neke zamjerke osim na volan zbog cudnog polozaja jer mora biti prilicno nisko, ako ga podignem onda ne vidim instrumente.

Bila je jako kratka voznja pa su dojmovi ograniceni, nadam se da ce drugom prilikom biti vise vremena na raspolaganju za voznju tj za vise dojmova.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 07:56   #183
Quote:
Maverick25 kaže: Pogledaj post
Dvoumim se između ovog Peugeota i Mazde 3 i ovdje nisam vidio niti jedan post nekog tko je kupio ovaj auto a na Mazda temi ima 120 strana o iskustvima (ovdje 9). Ili kupci ovog auta bas ne posjecuju forume...ili ne znam....

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Kloni se pežoa i sličnih francuza, to su ti g*vna na koje ćeš potrošit ušteđevinu na popravke. Ti auti su napravljeni da dobro leže na dizalici a ne na cesti! ;P
bizzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 08:08   #184
Dva posta i vec je pokazao svo svoje neznanje. Meni je 308 bolje legao od mazge 3. A u onom allure paketu stvarno ima sve i cisto ok cijenu. Jako mi se svidio auto.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 08:16   #185
Quote:
bizzzo kaže: Pogledaj post
Kloni se pežoa i sličnih francuza, to su ti g*vna na koje ćeš potrošit ušteđevinu na popravke. Ti auti su napravljeni da dobro leže na dizalici a ne na cesti! ;P
Zato ti sebi kupi Gnojfa jer se taj auto nikada ne kvari.
law_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 08:38   #186
Quote:
bizzzo kaže: Pogledaj post
Kloni se pežoa i sličnih francuza, to su ti g*vna na koje ćeš potrošit ušteđevinu na popravke. Ti auti su napravljeni da dobro leže na dizalici a ne na cesti! ;P
Eh što volim pljuvače koji su čuli od prijateljevog prijatelja da tu nešto ne valja. Imam Peugeota 6 godina i 11 mjeseci i jedino što je riknulo je akumulator prije pola godine.
Maverick25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 12:15   #187
Quote:
law_os kaže: Pogledaj post
Zato ti sebi kupi Gnojfa jer se taj auto nikada ne kvari.
Klaudija Šifer kaže da se Astra nikad ne kvari ....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 14:42   #188
Jako razočaran novim 308. S
Stari mi je bio bolji, od mjesta za glavu naprijed do mjesta za koljena straga.

Highlajt je da ne znaju napraviti odušak zraka kak spada.
Zalupite jako vozačka vrata i promatrajte vrh zadnjih vrata

Bravo pežo.

I to je bilo na dva primjerka, tak da je to sustavna greška.
novinovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 10:02   #189
Jel ima tko ovdje da je kupio ovaj autic?
Maverick25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2014., 05:33   #190
Svi kupuju Mazdu 3...
__________________
I will let you down
I will make you hurt
damien666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2014., 08:44   #191
Quote:
damien666 kaže: Pogledaj post
Svi kupuju Mazdu 3...
A i ja sam u toj dvojbi... Tamo ih ima bar 10 koji je vozaju, a ovdje ni traga ni glasa...
Maverick25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2014., 16:44   #192
Ljudi su navikli da Peugeoti uz Citroen imaju najnižu cijenu na tržištu.
Zato im je šok što je tako skup pa čekaju da cijena padne za 10-20 tisuća kuna.
To je razlog zašto ga nitko nema
__________________
Mr. BAD GUY
Beco is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 11:07   #193
http://www.autoportal.hr/index.php/testc/9838
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 12:08   #194
Quote:
Maverick25 kaže: Pogledaj post
A i ja sam u toj dvojbi... Tamo ih ima bar 10 koji je vozaju, a ovdje ni traga ni glasa...
E ovo je istina.

Ovaj 1.2 benzinac s 130KS mi se čini odličan.
fabricio1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 12:50   #195
Kaže Marušić... prosjek potrošnje na testu je malo veći od 5 litara, a dolje u tehničkim podacima navede podatak "potrošnja na testu" - 5,9 litara...

Predobar mi je taj karavan... i živo me zanima taj 1.2 thp sa 130KS...
MRCINA2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 10:35   #196
Quote:
Maverick25 kaže: Pogledaj post
Jel ima tko ovdje da je kupio ovaj autic?
ima, ja
Ruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 11:01   #197
Ajmo Ruda malo dojmova :klap:
MRCINA2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 11:37   #198
Quote:
Ruda kaže: Pogledaj post
ima, ja
Ajmo, slike, dojmovi, koja oprema, koji motor, potrošnja, di ga najviše voziš.......
Maverick25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 11:39   #199
Quote:
MRCINA2102 kaže: Pogledaj post
Ajmo Ruda malo dojmova :klap:
znaš kak se veli: svaki cigo svoga konja hvali
Nakon zafire 140ks, benzinca, prešao sam na novog pežu 1,6 HDI 92KS (srednja razina opreme) i bojao sam se da će mi to biti velika promjena, ali baš i nije.
Odmah sam se priviknuo na njega, vozim ga 20-ak dana i prezadovoljan sam.
Zafira mi je trošila 10-10,5 litara po gradu, ovog držim na 4,8-5,1 litara (s time da se još malo moram priviknuti), to mi je bilo najbitnije.
Ostalo je individualno
Uspoređivati koliko mjesta ima u njemu i zafiri je bez veze
Visok sam 187 cm i kad namjestim sjedalo, ima mjesta otraga, pogled na instrumente iznad malog volana mi je super
Malo se bojim elektronike ( sve je uglavnom na onom ekranu), ali svi noviji auti imaju slično.
Lagan je (1090kg, nisam ga vagao, tak piše), niti ne osjetiš da si u trečoj na 60km/h sa takoreči pola gasa. Imao sam i astru dizelaša 1,9, to se jedno s drugim ne može usporediti. Ovaj i potegne kad treba, nevjerojatno , ali istinito. Dali su mi u salonu da vozim i onu stariju verziju i vidi se očigledna razlika među njima. Vozim se uglavnom po gradi
BTW. izgled mi je manje bitan iako mi se sviđa
Ruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 11:54   #200
Ma taj Pežo je odličan stvarno. Po meni je u vrhu svoje klase, čestitam ti na kupnji i želim puno sretnih km. Pa ak ti se da, svako toliko napiši kakvu rečenicu o njemu.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:21.