Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2005., 21:11   #1
Grohot moga djeteta

Moj malecki se već od dva i pol mjeseca grohotom smije. Nema ničeg ljepšeg na svijetu Ali ovih dana nas svaki dan bar jednom počasti spontanim umiranjem od smijeha; a postoji toliko načina da ga nasmijemo kad nama to paše . Ne znam kako da to opišem, taj nenaučeni i iskreni dječji smijeh iz dubine; te obrve koje se dižu kad je nešto smiješno, taj komični pogled, pogled koji kuži šalu, ta dušica koja se skroz naskroz smije... i ono haha koje dolazi nakon svih tih znakova da je nešto smiješno.

Ponekad je njemu smiješno nešto, ne znam što i tako idem kroz život, ne razmišljam o ničemu - kad odjednom bebin smijeh, veseli grohot... u dućanu, u autu, na ulici... moja mi beba fakat uljepšava život

Oprostite na patetici, došlo mi

lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2005., 21:33   #2
jooj

meni je još slađe kad beba malo stasa, ono, oko godinu dana pa kad se tako grohotom smije a ramena poskakuju gore dolje

ljigave smo , iden čitat big bradr, došla nova kokoš
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2005., 23:45   #3
Obožavala sam taj bezubi osmjeh! A sad izviruju dva zubića pa je još slađi!
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2005., 16:24   #4


BLAGO ONIMA KOJI IMAJU DJECU.
Mia-Sofija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2005., 10:30   #5
Re: Grohot moga djeteta

Quote:
lucija kaže:
Moj malecki se već od dva i pol mjeseca grohotom smije. Nema ničeg ljepšeg na svijetu Ali ovih dana nas svaki dan bar jednom počasti spontanim umiranjem od smijeha; a postoji toliko načina da ga nasmijemo kad nama to paše . Ne znam kako da to opišem, taj nenaučeni i iskreni dječji smijeh iz dubine; te obrve koje se dižu kad je nešto smiješno, taj komični pogled, pogled koji kuži šalu, ta dušica koja se skroz naskroz smije... i ono haha koje dolazi nakon svih tih znakova da je nešto smiješno.

Ponekad je njemu smiješno nešto, ne znam što i tako idem kroz život, ne razmišljam o ničemu - kad odjednom bebin smijeh, veseli grohot... u dućanu, u autu, na ulici... moja mi beba fakat uljepšava život

Oprostite na patetici, došlo mi

to tako kjut...
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:44.