Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2014., 11:58   #4961
Bejo molim te daj mi link od posrednika, moze i na pm, jesu li na zapposu orginali valjda jesu
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 16:49   #4962
verovatno je ovo ... http://www.borderlinx.com
__________________
JeWelleria FB page
jewelleria is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 17:24   #4963
Quote:
supergirl1 kaže: Pogledaj post
Bejo molim te daj mi link od posrednika, moze i na pm, jesu li na zapposu orginali valjda jesu
Evo: https://www.facebook.com/mojshopping

Nisam nikad naručivala sa zapposa, ali znam par cura koje jesu i one su mi rekle da su originali
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 21:25   #4964
Hvala
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 22:41   #4965
Ali nema Hrvatske na popisu.
http://www.borderlinx.com/en/pages/i...ional-shipping
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 01:53   #4966


Cure, please link za ovu torbu ako koja ima, danima tražim i nikako =((
Bilo koja online stranica =)

Hvala <3
Nora Morgan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 12:42   #4967
River island - Free standard delivery valid on orders over £10/€15/$20/$AUD20, including sale and markdowns. Enter promo code FREESHIP814 at checkout. Offer ends 23:59pm (BST) on 14th August 2014. Excludes gift cards
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 12:49   #4968
da li je itko narucivao sa ove stranice: Chocolate Clothing?
c.c. is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 15:11   #4969
Nisam sigurna jesam li na pravoj temi, ali nadam se da će netko znati pomoći.
Pri upisu podataka za billing address koliko podaci moraju biti identični podacima na kartici? Naime stranica preko koje pokušavam nešto kupiti nema slova s kvačicama plus mi ne dopušta unošenja moja dva prezimena pa mi se polje prezimena stalno crveni i ne moge se pomaknuti dalje od tog koraka u naručivanju
Je li moguće unijeti samo jedno prezime i to bez dijakritičkog znaka, a da ipak uspijem dovršiti narudžbu s obzirom da su na kartici eto podaci o prezimenu drugačiji
__________________
<3 "When I say run... run!"
arianne* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 15:21   #4970
Quote:
arianne* kaže: Pogledaj post
Nisam sigurna jesam li na pravoj temi, ali nadam se da će netko znati pomoći.
Pri upisu podataka za billing address koliko podaci moraju biti identični podacima na kartici? Naime stranica preko koje pokušavam nešto kupiti nema slova s kvačicama plus mi ne dopušta unošenja moja dva prezimena pa mi se polje prezimena stalno crveni i ne moge se pomaknuti dalje od tog koraka u naručivanju
Je li moguće unijeti samo jedno prezime i to bez dijakritičkog znaka, a da ipak uspijem dovršiti narudžbu s obzirom da su na kartici eto podaci o prezimenu drugačiji
Trebalo bi da prihvati bez kvačica, a pokušaj i samo sa jednim prezimenom. Mada, ne znam zašto se ne mogu dva prezimena upisati?
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 15:46   #4971
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
Trebalo bi da prihvati bez kvačica, a pokušaj i samo sa jednim prezimenom. Mada, ne znam zašto se ne mogu dva prezimena upisati?
Nije ni meni jasno, do sad nisam imala problema ni s kvačicama ni s prezimenom Pisala sam njihovoj službi, ali još ništa nisu odgovorili. Inače riječ je o ovoj stranici: http://www.coastalscents.com/
Vidjela sam po forumu da su naše cure uredno naručivale s nje pa mi tim više nije jasno odakle sad odjednom problemi
__________________
<3 "When I say run... run!"
arianne* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 19:28   #4972
Online kupovina-CARINA!!

Znam da su slicne teme otvarane vec bezbroj puta alii na njim se tako tesko snaci jer je sve puno nepotrebnih informacija i razlicitih misljenja... A meni trebaju tocni odgovori i to podhitno!

1. Kolika je najveca vrijednost robe (odjece konkretno) koja moze biti a da mi ne carine posiljku?

2.Kada mi carine posiljku koliko me izade carina (cula sam 40 % ukupne vrijednosti robe)

3. Ako zelim naruciti vise komada npr. 5 ili 10 istih sakoa mogu li ih naruciti "jednog po jednog" tako da mi vrijednost robe ispadne nedovoljna za carinjenje ,npr ako je jedan sako 20 dolara njih pet u istoj posiljci bi vrijedilo 100 dolara sto bi bilo dovoljno za carinjenje a ako ih narucujem pojedinacno izbjegla bi carinu??

4.Ima li netko iskustva sa Caroline Fashion Storeom na aliexpressu?(ima tonu like zara stvari) prima li paypal,da li je pouzdan,koliko treba da stvari stignu itd..



Znam da neka pitanja stvarno zvuce bedasto ali nadam se da ce se naci neka dobra dusa da mi to sve lijepo objasni☺️
glamand is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 17:36   #4973
jeste li narucivale s stranine www.sheinside.com?kakva su vam iskustva i kvaliteta stvari?
lime zest is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 21:04   #4974
Quote:
lime zest kaže: Pogledaj post
jeste li narucivale s stranine www.sheinside.com?kakva su vam iskustva i kvaliteta stvari?
Dimenzije u tablici-odgovaraju
Kod s pospustom super
Kupila tri stvari, dvije shippane u roku par dana i stigle za 13 radnih dana a ova jedna haljina shippana za 12 dana od uplate i stigla nakon mj. dana

Obrazloženje njihovo je da su pomješali pošiljke pa nisu poslane...

Uglavnom vrlo mala razlika sa slikama skoro nikakva, tablica s mjerama je odg. naručenom u vel L njihovoj a rekla bih da je to M
Tracking number dobiješ i možeš partiti pošiljku.
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 01:45   #4975
Narucio bih nekoliko stvari sa hollisterco.com u vrednosti od 197$ (cuo sam da je najpovoljnije do 200$ narucivati). Sada vazi neka akcija da je dostava za Hrvatsku na tu vrednost besplatna. Ono sto mene zanima je koliko cu morati jos da doplatim za carinu, PDV, dostavu kada udje u Hrvatsku i ostale troskove? Nadam se da je neko skoro narucivao pa ima sveze informacije. Takodje zanima me i koliko dana je potrebno robi da stigne?
Vuk98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 08:40   #4976
jedno pitanje.
našla sam nešto iz slovnije za naručit, pa jel moguće da se meni to dostavi na poštu u ilirsku bistricu (pola sata mi treba do tamo) i ja dođem po to kad stigne i to je to ?
__________________
"Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop." B.
ivana146 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 20:55   #4977
probaj nazvati tamošnju poštu i pitati.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 13:17   #4978
Cure, molim vas pomoć

Znate kako provjeriti jel stranica pouzdana il nije? Radi se o ovoj stranici:

http://www.nbshoes.co.uk/

Htjela bih naručiti tenisice, ali ne znam baš :zubo...

Fala
Big Fat Bijach is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 22:50   #4979
dali netko ima iskustva s kupovinom preko shoebox-a http://www.shoebox.hr/shop/bcbgenera...jericho-black/
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 15:56   #4980
Quote:
enedielle kaže: Pogledaj post
probaj nazvati tamošnju poštu i pitati.
Svojevremeno smo narucivali na te slovenske poste (prije EU), i napisalo bi se kao adresa tvoje ime, "postno lezece" i broj postanskog ureda. I onda nazoves postu i pitas jel stigao paket za tebe
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:34.