Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2007., 19:42   #21
Quote:
Disperadun kaže: Pogledaj post
oko 17:00 2 konzerve tunjevine(bez ulja ili ocijedjene)+ malo integralnog kruha
Sve super samo mu reci da smanji tunu. Nije uputno jesti vise od 3-4 konzerve tjedno zbog visoke kolicine zive.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 19:44   #22
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Sve super samo mu reci da smanji tunu. Nije uputno jesti vise od 3-4 konzerve tjedno zbog visoke kolicine zive.
Isuse, od tolkih pravila ispada da ne postoji ništa zdravo
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 19:48   #23
formula za dobiti kile:umjesto vode piti mast i umjesto voća jesti čvarke
jajoglavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 01:01   #24
Quote:
jajoglavac kaže: Pogledaj post
formula za dobiti kile:umjesto vode piti mast i umjesto voća jesti čvarke
ali to je fuj...

ja ću se ubit ...umjesto da se zdebljam svojim neprestanim žderanjem (sad jedem marmeladu, a već je 1), ja sam izgubila 1.5 kilu i sad imam jadnih 46...ja ne znam više šta da radim...da se skroz prestanem kretat, da se prestanem seksat, wtf? joooooooooooooooooooooooj!
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 02:24   #25
Quote:
blondy-ri kaže: Pogledaj post
ali to je fuj...

ja ću se ubit ...umjesto da se zdebljam svojim neprestanim žderanjem (sad jedem marmeladu, a već je 1), ja sam izgubila 1.5 kilu i sad imam jadnih 46...ja ne znam više šta da radim...da se skroz prestanem kretat, da se prestanem seksat, wtf? joooooooooooooooooooooooj!
Otiđi u teretanu ili neki dućan i kupi MegaMass, svaki put kad izađeš subotom vanka pojedi barem 2 hamburgera i popij barem 4 litre pive, umisto vode pij skove, jedi čips, izležavaj se po cile dane, nemoj nigdi izvan stana pješke ....

trebala bi ovako nabacit koje kilo, provjeren recept
IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 16:44   #26
Quote:
IcedEarth kaže: Pogledaj post
Otiđi u teretanu ili neki dućan i kupi MegaMass, svaki put kad izađeš subotom vanka pojedi barem 2 hamburgera i popij barem 4 litre pive, umisto vode pij skove, jedi čips, izležavaj se po cile dane, nemoj nigdi izvan stana pješke ....

trebala bi ovako nabacit koje kilo, provjeren recept
mislim da sa sjedenjem doma nečeš baš dobiti želju za jelom ja kad dođem iz teretana gladan sam ko pas.u 5mj,teretane 10kg od suplimenata weider bio essential. mega mass samo ako si baš totalno mršav pa zašto ne nabaciti kojih 5 nekvalitetnih kila.
Majstor123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 18:01   #27
Quote:
IcedEarth kaže: Pogledaj post
Otiđi u teretanu ili neki dućan i kupi MegaMass, svaki put kad izađeš subotom vanka pojedi barem 2 hamburgera i popij barem 4 litre pive, umisto vode pij skove, jedi čips, izležavaj se po cile dane, nemoj nigdi izvan stana pješke ....

trebala bi ovako nabacit koje kilo, provjeren recept
ma ja jedem stalno i baš nezdravo, baš te hamburgere i to mi je najslađe poslije izlaska, vodu ne pijem nikad i eto...jedino kretanje...ne mogu se prestat kretat, bavim se plesom, tako da svaki dan 2 sata skakućem i to...a ovo pješke...ne idem puno ni pješke, svagdje s autom... ah...
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2007., 21:51   #28
kao se udebljati i istovremeno dobiti na mišićima?

Jako sam mršav i visok. Fali još najmanje 10 kg. Kakvu prehranu preporučate i koje vježbe da se udebljam a da istovremeno dobijem malo na mišićnoj masi. Please, help.
demarkis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 04:37   #29
jedi i vježbaj
bilo šta šta se kreče...
govedina, teletina, svinjetina, piletina, puretina, ovčetina...
i tako dalje, mislim da razumiješ
oldschool_zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 10:35   #30
Nemora se kretat, sir i jaja su isto jako dobri izvori bjelancevina. Od zivina najbolje sto vise ribe, piletine i puretine.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 15:16   #31
ako se misliš udebljat bez neki dodatak hrani što manje trči, plivaj i vozi bicikl. Tj. bilokaj kaj je aerobno

idi u teretanu i radi vježbe za masu
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 20:10   #32
Hvala vam na savjetima. Od sutra krećem na dvomjesečno debljanje i jačanje mišića.
demarkis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 21:58   #33
u teretani radi malo ponavljanja, al diži najviše šta možeš
IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 22:10   #34
dobit na mase ne znači jest čokoladi i ić i mcdonalds

jedi meso bez masti. pij obrano mlijeko, jedi jaja

kupi si i Whey proteine
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 06:57   #35
Quote:
demarkis kaže: Pogledaj post
Hvala vam na savjetima. Od sutra krećem na dvomjesečno debljanje i jačanje mišića.
eeeee, da je 2 mjeseca dovoljno, di bi ja bio danas ))
oldschool_zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 17:45   #36
Quote:
oldschool_zemljanin kaže: Pogledaj post
eeeee, da je 2 mjeseca dovoljno, di bi ja bio danas ))
Ne mislim se udebljati i dotjerati u formu za dva mjeseca da izgledam baš idealno. Moram se udebljati barem 5 kg da bi mi starci i profka tjelesnog bili zadovoljni ( a u konačnici i ja) jer već misle da sam bolestan ili nešto jer tu očajno premalu kilažu držim već 2 godine.
demarkis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 12:14   #37
Quote:
demarkis kaže: Pogledaj post
Ne mislim se udebljati i dotjerati u formu za dva mjeseca da izgledam baš idealno. Moram se udebljati barem 5 kg da bi mi starci i profka tjelesnog bili zadovoljni ( a u konačnici i ja) jer već misle da sam bolestan ili nešto jer tu očajno premalu kilažu držim već 2 godine.
Kao prvo koliko godina imas? Sta znaci dotjerat u formu? Zelis nabaciti 5kg misica ili 5kg masti i vode? Prvo si postavi realne ciljeve a tek onda gledaj kako ces to ostvariti. Za dva mjeseca ne mozes nista napraviti. Ali mozes zapoceti, uciti, tenirati, uciti i puno uciti.
__________________
Live long'n'prosper!
papaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 19:59   #38
Quote:
papaya kaže: Pogledaj post
Kao prvo koliko godina imas? Sta znaci dotjerat u formu? Zelis nabaciti 5kg misica ili 5kg masti i vode? Prvo si postavi realne ciljeve a tek onda gledaj kako ces to ostvariti. Za dva mjeseca ne mozes nista napraviti. Ali mozes zapoceti, uciti, tenirati, uciti i puno uciti.
Imam 17 godina i mislim da je realan cilj da se udebljam barem 5 kg, što je moguće, a pritom ne mislim da to sve odmah pretvorim u mišiće jer nije baš zdravo to da sam visok 190 cm i da imam 66 kg. Ne? Dovoljno mi je da se udebljam barem toliko iako mi trbuščić baš i ne odgovara ali bolje i to nego da izgledam ovako ko kostur.
demarkis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 21:08   #39
Quote:
demarkis kaže: Pogledaj post
Imam 17 godina i mislim da je realan cilj da se udebljam barem 5 kg, što je moguće, a pritom ne mislim da to sve odmah pretvorim u mišiće jer nije baš zdravo to da sam visok 190 cm i da imam 66 kg. Ne? Dovoljno mi je da se udebljam barem toliko iako mi trbuščić baš i ne odgovara ali bolje i to nego da izgledam ovako ko kostur.
Znaci cilj ti je dobiti mase bez obzira jel to mast, voda ili nesto misica. Samo da napomenem - nema pretvaranja masti u misice što će reći ako sada nabacis skembu, pa odlucis kasnije vjezbati utezima - ta ista skemba ce ti smetati i htjet ces je se rijesiti.... zato odma pocni raditi na misicnoj masi, osjecat ces se bolje, bit ces pokretniji i eventualne probleme sa ledjima ces izbjeci. Posto si pocetnik, 5kg je realno da dobijes za dva mjeseca, ali s ovim znanjem nikako. Tako da.... bolje da sto prije pocnes sa edukacijom i pitanjima na nejasne stvari. Sretno
__________________
Live long'n'prosper!
papaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 21:17   #40
Quote:
demarkis kaže: Pogledaj post
Imam 17 godina i mislim da je realan cilj da se udebljam barem 5 kg, što je moguće, a pritom ne mislim da to sve odmah pretvorim u mišiće jer nije baš zdravo to da sam visok 190 cm i da imam 66 kg. Ne? Dovoljno mi je da se udebljam barem toliko iako mi trbuščić baš i ne odgovara ali bolje i to nego da izgledam ovako ko kostur.
1.kreni u teretanu 3puta tjedno ne radi aerobne treninge npr.bike,role
2.radi pon prsa,tric-sri leđ,bic pet nog,ram i dodaj trbušne
3.traži whey protein u teretani ili ako očeš brze kile uzmi neki gainer(nekvalitetne)
4.radi max kolko možeš dič 8-10 puta pravilno naravno
5.kupi litru mljeka i deri kad si žedan,jedi kad moš i nemoš
Majstor123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:27.