Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2008., 17:50   #1
Wink ROLETE NA PVC STOLARIJI???

Pozdrav svima!

Zanima memogu li se naknadno ugraditi rolete na PVC prozore i vrata ?Ako da uključuje li to razbijanje zidova iznad postojećih otvora ili se da ugraditi mala modifikacija same stolarije??

HVALA UNAPRIJED ??
rako is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 18:18   #2
mogu se ugraditi vanjske limene kutije, za unutarnje pvc roletne mora se razbijati zid i viditi prozor van radi ugradnje kutije
staklarstvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 20:04   #3
ja sam naknadno ugrađivao i vanjske kutije su isto pvc ništa se nije razbijalo na jednom mjestu samo se malo stiropla skinulo
Slatky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 21:27   #4
I ja planiram naknadnu ugradnju vanjskih roleta na PVC stolariju. Da li netko zna da li su stvarno kvalitetnije aluminijske rolete punjene pjenom i zbog čega ?
limee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 13:20   #5
Tko kod nas radi one velike metalne žaluzine sta dodju izvana, mogu se rolati na struju ili na onu kurblu
__________________
"I spent a lot of my money on booze, birds and fast cars. The rest I just squandered"...
Gigimigi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 13:03   #6
Quote:
limee kaže: Pogledaj post
I ja planiram naknadnu ugradnju vanjskih roleta na PVC stolariju. Da li netko zna da li su stvarno kvalitetnije aluminijske rolete punjene pjenom i zbog čega ?
Možda griješim, ali takve rolete dodatno djeluju kao izolator, bilo ljeti, bilo zimi.
mojkarma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 16:48   #7
bok

Quote:
Gigimigi kaže: Pogledaj post
Tko kod nas radi one velike metalne žaluzine sta dodju izvana, mogu se rolati na struju ili na onu kurblu
gle najbolji definitivno ti je roletarstvo Dodic u gajnicama tj. ulica ti se zove karaznik imaju ogroman asortiman biti ces sigurno zadovoljan..
Ivan3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 09:42   #8
Quote:
limee kaže: Pogledaj post
I ja planiram naknadnu ugradnju vanjskih roleta na PVC stolariju. Da li netko zna da li su stvarno kvalitetnije aluminijske rolete punjene pjenom i zbog čega ?
Jesu. I zbog izolacije (valjda, nije da ih imam negdje doma postavite), i zbog kvalitete (rade bolje i lakše od plastičnih). Jedino kaj su duplo skuplje
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:23.