Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2015., 17:37   #81
Herbafast Fiber

Je li netko koristio i kakva su iskustva? Ova je tema za Herbafast tablete, ali ovaj prašak, iako nosi isto ime, drugačiji je potpuno.
Ja sam koristila tablete, ispila sam dva paketića i nisam primjetila nikakvu promjenu, pa sam odustala jer su mi bile preskupe da idem dalje i nadam se da će konačno početi djelovati.
Počela sam jučer sa Fiberom i primjetila sam da me jako zasiti. Još rezultata nema na vagi - što i ne očekujem - pijem tek drugi dan. Malo sam se plašila da će me zatvoriti jer su to kao neka vlakna koja nabubre u želudcu, no nemam problema s tim, probava se čak i ubrzala
Zanima me je li netko koristio i koliko kilograma je izgubio. Ja već javim napredak...ako ga bude
Koyotee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 10:40   #82
Gdje si kupila Fiber i koliko košta? Hvala
ljutakopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 13:43   #83
U apoteci, kostao je cca 68 kn. Na pakiranju piše da je dovoljno za 10 dana.
Koyotee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 14:05   #84
jel to ovo kaj se reklamira na telki? mislite na ovo : http://webshop.krenizdravo.com/proiz...i51BoC5Czw_wcB
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 14:35   #85
Da to je to, samo je moj okus čokolade.
Koyotee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 14:56   #86
Quote:
Koyotee kaže: Pogledaj post
Da to je to, samo je moj okus čokolade.
hvala ti! a koja u je nutritivna vrijednost i na koji način se to pije uopće?
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 20:59   #87
...pije se dvaput dnevno između obroka, a nutritivne vrijednosti su cca 40cal na dozu, a cca 300cal na 100 grama.
Evo preporuka je da se pije u 11 i u 16 sati, no meni zbog posla i mojih obroka više paše da ga pijem oko 14 i oko 18 sati. Vec pola sata do sat poslije stvara osjecaj sitosti, problem mi je bio kada sam jučer popila napitak i nisam čekala, nego se najela jer sam bila gladna, pa kada je počeo djelovati skupa sa onom hranom koju sam pojela bilo mi je jako teško u želudcu, baš kao da sam se jako, jako prejela. Sad pazim: popijem, sačekam, pa tek onda jedem. Rezultata još nema - pijem treći dan, osjećaj sitosti je tu stalno, ne prejedam se uvečer niti imam potrebu da stalno nešto grickam između obroka. Slatkiši mi se ne traže - jučer sam pojela kockicu čokolade uz kavu i bilo mi je dovoljno - inače bez problema pojedem cijelu čokoladu. Puno više sam žedna - a inače pijem jako malo tekućine, tako da sad pijem više. Mislim da bi moglo biti rezultata jer više jednostavno ne mogu pojesti količinski koliko sam jela prije, ali još ne primjetim pomak na vagi. Vidjet ćemo...
Koyotee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 10:10   #88
Ovo sad ispade ko blog...ima li itko tko pije ili je pio?
Koyotee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 18:18   #89
to je samo jedan u nizu blokatora apetita
tko ne može kalorijski deficit izdržati/izvesti bez suplemenata... ova stvarčica će vjerojatno pomoći da manje jede - i tu je sva čarolija
ukoliko se pomoću herbafasta ili bez njega odreknete obroka od 500-tinjak kcal svaki dan, kroz dva tjedna je moguće smršaviti 1 kg.
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 11:03   #90
Quote:
Koyotee kaže: Pogledaj post
...pije se dvaput dnevno između obroka, a nutritivne vrijednosti su cca 40cal na dozu, a cca 300cal na 100 grama.
Evo preporuka je da se pije u 11 i u 16 sati, no meni zbog posla i mojih obroka više paše da ga pijem oko 14 i oko 18 sati. Vec pola sata do sat poslije stvara osjecaj sitosti, problem mi je bio kada sam jučer popila napitak i nisam čekala, nego se najela jer sam bila gladna, pa kada je počeo djelovati skupa sa onom hranom koju sam pojela bilo mi je jako teško u želudcu, baš kao da sam se jako, jako prejela. Sad pazim: popijem, sačekam, pa tek onda jedem. Rezultata još nema - pijem treći dan, osjećaj sitosti je tu stalno, ne prejedam se uvečer niti imam potrebu da stalno nešto grickam između obroka. Slatkiši mi se ne traže - jučer sam pojela kockicu čokolade uz kavu i bilo mi je dovoljno - inače bez problema pojedem cijelu čokoladu. Puno više sam žedna - a inače pijem jako malo tekućine, tako da sad pijem više. Mislim da bi moglo biti rezultata jer više jednostavno ne mogu pojesti količinski koliko sam jela prije, ali još ne primjetim pomak na vagi. Vidjet ćemo...
hvala puno na informacijama!
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 16:01   #91
Moj dečko koristi Herbafast fiber od jagode i zadovoljan je jer mu pomaže u probavi i više se ne prežderava kao prije...sad, koliko je to placebo, ne bi htjela ulaziti. Ja sam probala da vidim kakvog je okusa, i od jagode je fino, a od limuna mi je bezveze.

No, dobila sam zahvaljujući dečku herbafast anticelulitnu kremu za noge i dupište, danas sam ju probala, i malo me peckalo, a sad ne znam je li to zbog moje kože koja nekad zna biti osjetljiva. Ne vjerujem u gubitak celulita bez znojenja u teretani, i masaža...ali vidjet ćemo.
frida_merkuri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 16:28   #92
Quote:
frida_merkuri kaže: Pogledaj post
Moj dečko koristi Herbafast fiber od jagode i zadovoljan je jer mu pomaže u probavi i više se ne prežderava kao prije...sad, koliko je to placebo, ne bi htjela ulaziti. Ja sam probala da vidim kakvog je okusa, i od jagode je fino, a od limuna mi je bezveze.

No, dobila sam zahvaljujući dečku herbafast anticelulitnu kremu za noge i dupište, danas sam ju probala, i malo me peckalo, a sad ne znam je li to zbog moje kože koja nekad zna biti osjetljiva. Ne vjerujem u gubitak celulita bez znojenja u teretani, i masaža...ali vidjet ćemo.
promjene prehrane
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 10:41   #93
Pozdrav, ja sam prije koristila one kapsule Herbafast concept i mogu reći da sam bila zadovoljna.
Sad neznam jel to isti sastav ili ne?
tamara55555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 13:18   #94
Navodno jesu isti sastav. Ja sam prošli tjedan kupila, okus od limuna. Super mi je okus, zasad ne vidim neke rezultate, možda koja kila, ali dat ću priliku kutiji do kraja Javim rezultate!
dari9a is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 12:00   #95
Evo kupila sam prije nekih tjedan dana 2 HF-a od jagode i limuna i mogu reći super je okus, nadam se da ću moći reći i za rezultate. No ono što mi je pozitivno jest da relativno manje mogu jesti i traži me užasno puno vode, što je za ove paklene dane, neprocjenjivo
tamara55555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 21:57   #96
HERBAFAST FIBER

uzimam herbafast fiber, pola kutije otišlo, naručio još 4 , sve ću popit, pijam ga samo popodne iza ručka osječam da pomaže jer ne jedem navečer, ispuni želudac i nisi gladan, ali zabrinjava me 1 sastojak u njemu a to je acesulfam a čitao sam loše komentare o tom umjetnom zaslađivaču pa mislim da ću nakon što potrošim kutije kupiti čisti glukomanan koji je glavni sastojak Herbafasta ali posebno od drugog proizvođača.

Evo malo podataka o ovom acesulfamualijev acesulfam (K) je odobren od strane Udruge za Hranu i Lijekove (FDA) kao umjetni zaslađivač još u srpnju 1988. godine. Acesulfam je derivat acetoacetatne kiseline. Nažalost, uz njegovu upotrebu je povezano sve više potencijalnih opasnosti i problema. Ta se tvrdnja temelji na velikom broju istraživanja na životinjama budući da su ispitivanja na ljudima striktno ograničena. Otkrića su pokazala sljedeće:

Acesulfam K stimulira sekreciju inzulina ovisnu o nekoliko faktora čime otežava moguću reaktivnu hipoglikemiju.

Acesulfam K naoko potiče stvaranje tumora na plućima, grudima, rijetke oblike tumora na drugim organim, nekoliko oblika leukemije i kronične respiratorne bolesti u nekoliko studija na glodavcima, čak i onda kada su im davane manje doze od maksimalno propisanih.
Aspartam

Metanol čini 10% molekule aspartama. Metanol (drvni alkohol) je poznat kao otrov i tvar koja izaziva ovisnost. Sigurno svi znate nekoga tko u svakoj prilici pored sebe ima limenku dijetnog, gaziranog pića.

Aspartamska industrija tvrdi kako je više metanola u čaši narančinog soka nego u aspartamskim proizvodima. Međutim, u prirodnim proizvodima, poput narančinog soka, otrovni drvni alkohol ili metanol ima svoj protuotrov koji se očituje kao etanol.

Slobodni se metanol pretvara u formaldehid.

Formaldehid je mala, vrlo reaktivna molekula koja se snažno veže na proteine i nukleinske kiseline formirajući pritom supstance koje se normalnim putevima jako tešku eliminiraju iz organizma. Zato se metanol smatra kumulativnim otrovom jer mu je potrebno jako puno vremena prije nego napusti naše metaboličke procese.
tommycro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:01.