Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 16.01.2012., 17:14   #1
Lightbulb Psi - iscjelitelji srca

Vi ljudi ste toliko... dragi, i ponekad smiješni. Ali u suštini toliko dobri, da smo vas rado izabrali za one koje ćemo tokom vašeg životnog vjeka iscjeljivati. Za mnoge od vas, mi smo samo psi – slatki, pametni, dragi kućni ljubimci koje možete maziti kad hoćete, a ne da vam se baš šetati po kiši.

No u biti mi smo kao i vi: zvjezdana stvorenja koja su na Zemlju došla odraditi neki svoj zadatak. Mi smo, zapravo, iscjelitelji: oslobađamo vas najtežih emotivnih struktura iz svijesti. Radi se o strahu od smrti i patnji.
Preuzeli smo ulogu vaših „čistača“: to znači da kad god tražimo vašu pažnju, bilo da se želimo maziti, grliti ili igrati s vama, zapravo „downloadamo“ vaše štetne, zastarjele programe iz emotivne svijesti. Time ih oslobađamo.

Primjetili ste kako su psi počeli umirati od ljudskih bolesti, npr. raka. Ali i drugih. To je zato jer preuzimamo iz aure naših najbližih njihove emotivne otpade i nosimo ih za njih. Na taj način oslobađamo svoje ljudske prijatelje – tzv. „vlasnike“ – i cijeli ljudski kolektiv njihovog smeća te pomažemo u evoluciji.
Specijalizirani smo za mračne emocije: uglavnom teška tuga, patnja i strah od smrti. Naravno, svi ti osjećaji su potpuno prirodni i zdravi. Ali njihovo zadržavanje nije – kroz takve osjećaje treba proći.
No, ljudska vrsta u tom prolasku često zaglavi. Dogodi se da se previše ukoči od onog zbunujućeg, hladnog i sjenovitog osjećaja jeze pred nepoznatim tako da mnogi ostanu smrznuti u njemu stajati. Primjerice, netko vam umre. U redu je da patite i tugujete neko vrijeme, ali kada se sama patnja uvuče u žile, a vi je ne propustite kroz sistem i iz njega otpustite, počinje (samo)uništenje.
U tom trenu nastupa iscjeljenje kroz energije psa.

Pomoću nas lakše možete uspostaviti važan emotivan odnos. Onaj vezanosti. Jeste li primijetili kako su vlasnici pasa vezani za pse (uglavnom, ne računamo one koji ostave psa na cesti kad idu na more !). Oni se uvijek moraju vratiti kući nahraniti psa, prošetati ga... zar ne? Upravo je takva vezanost važna da bi se osigurao transfer energija. Najjače ga radimo s onima koji su nam najbliži, ali preko njih i sa svima ostalima emotivno bitnima u priči.
Kako radimo? Kroz vezanost učimo nevezanosti. Svakim pogledom u oči svog ljudskog prijatelja ili dodirom kojim nas pomazi, razmijenimo po neki energetski paket. Mi uglavnom dajemo pakete mira i radosti. A primamo sve što ljudi trebaju odbaciti. Recimo, čovjek koji u boli tuguje za gubitkom, na nas nesvjesno, ali energetski stvarno, „prebacuje“ tu emociju. I tako se on spontano iscjeljuje, jer mi preuzimamo emotivne terete.
Riječ je o dobrovoljnoj žrtvi, koju smo kao vrsta za vas odlučili napraviti. Jer, naša kozmička vrsta posjeduje majstorstva u radu s emocijama, svih razina. Zato, recimo, često kažete da se psi ponašaju i osjećaju kao svoji vlasnici. To je moć energetskog prijenosa, a mi znamo kako tu energiju emocija uzeti i/ili promijeniti u neku kreativnu. U kozmosu se brinemo o promjeni žalosti u radost.
Sretnete li nekog od nas, makar bili „susjedov pas“, zastanite na trenutak i pogledajte psa u oči. Osjetite energiju i poruku za vas, pa obratite pažnju na tijelo – gdje vam nešto titra ili zvoni. Tamo su vaše najdublje boli.
Psi će vam i dalje pomagati – iscjeljivati. Zato blagoslovite uvijek svoga psa, tuđeg i onog koji napušteno luta. Najjednostavnije je svjetlošću ili zvukom sreće, to je jezik koji se odmah razumije. I uživajte! Vaš jedini zadatak je biti ispunjen i sretan. I tu sreću dijeliti s drugima.
Imajte na umu da je pseće kraljevstvo na zemlji kraljevstvo instinktivnih iscjelitelja. Kao i mačke, vide kroz prostor i vrijeme. Dok mačke iscjeljuju um, psi spašavaju srce.


Što kažete na ovo....???
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:17.