Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2005., 22:13   #61
Re: Midsomer Murders

Quote:
dehaer kaže:
Danas sam mrtva krepana, home-alone, i za nekih 50-ak minuta počinje The Fisher King epizoda koju ću gledati, i bolje vam je da nisam jedina.
ma nisi jedina, ja manje-više redovito pratim...

super su mi, ali mi nekako termin ne paše... ali evo, dobro si me podsjetila da ih pogledam....
Pea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2005., 22:26   #62
Re: Re: Midsomer Murders

Quote:
pea_2101 kaže:ma nisi jedina, ja manje-više redovito pratim...


Jesi gledala prošli tjedan, ono s onim vrtovima i djetetom što su skrivali? Bila je jedna od boljih. U dobrom se duhu nadam da što su to bolje što su novije.
dehaer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2005., 22:30   #63
Re: Re: Re: Midsomer Murders

Quote:
dehaer kaže:


Jesi gledala prošli tjedan, ono s onim vrtovima i djetetom što su skrivali? Bila je jedna od boljih. U dobrom se duhu nadam da što su to bolje što su novije.
ma nisam, nekako ih ne uspijevam ulovit, iako u tom terminu idu već duuuuuže vrijeme.... ali spremam se za večeras
Pea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2005., 22:37   #64
Re: Re: Re: Re: Midsomer Murders

Quote:
pea_2101 kaže:ma nisam, nekako ih ne uspijevam ulovit, iako u tom terminu idu već duuuuuže vrijeme.... ali spremam se za večeras
:klap: Ja dođem ovamo kad odgledam. Vidimo se. :klap:

dehaer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2005., 22:38   #65
Re: Re: Re: Re: Re: Midsomer Murders

Quote:
dehaer kaže:
:klap: Ja dođem ovamo kad odgledam. Vidimo se. :klap:
obavezno.





(ako me opet nešto sprječi u gledanju, bit će belaja.... )
Pea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2005., 23:55   #66
ja to ne kužim!
ček, jel taj Midsomer neko selo, gradić.... šta????

i ako se non stop ubijaju međusobno, onda:

1. koliko ih još ima živih,

2. zašto tu ekipu ne isele ili evakuiraju????


Malta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2005., 01:29   #67
čekam večeras da završi peti element pa da stavim snimati... i skužim da sam faking pobrkala programe i da je to na prvom, a ne na drugom
totalno me rtl i BB smutio.
repriza je u subotu na drugom, moram programirati video.
ah. super je serija
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2005., 02:37   #68
Quote:
Malta kaže:
ja to ne kužim!
ček, jel taj Midsomer neko selo, gradić.... šta????

i ako se non stop ubijaju međusobno, onda:

1. koliko ih još ima živih,

2. zašto tu ekipu ne isele ili evakuiraju????


koliko ja shvaćam, midsomer je neko veće područje, i nije baš da se ubojstva dešavaju kao na tekućoj vrpci....
Pea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2005., 08:06   #69
Quote:
Malta kaže:
ja to ne kužim!
ček, jel taj Midsomer neko selo, gradić.... šta????

i ako se non stop ubijaju međusobno, onda:

1. koliko ih još ima živih,

2. zašto tu ekipu ne isele ili evakuiraju????


Midsomer je nekakav okrug. Većina mjesta se zove Midsomer vako, Midsomer nako.. k'o Kašteli - Kaštel Sućurac,...

E, a glede mrtvih, kad su probali smanjit' broj mrtvih, gledatelji su se pobunili...

JHa pratim na Hallmarku (ista sezona, ali 3-4 epizode unaprijed) pa, ako omašim, imam priliku na HTVju

Jaaako draga serija, glavni glumac, a tek glavna melodija...
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2005., 10:57   #70
Quote:
ssnjoff kaže:glavna melodija...
Obožavam glavnu!! Jeziva je, ali vesela. Kao, ironična... Tako nešto. Fenomenalna.
Pokušavam ju naći za skinuti ali NEMA.
dehaer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2005., 12:38   #71
Re: Midsomer Murders

Quote:
dehaer kaže:



sad baš gledam ovog scotta, pa nije tako ni loš (za uštogljenog engleza...)
Pea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2005., 15:29   #72
Re: Re: Midsomer Murders

Quote:
pea_2101 kaže:sad baš gledam ovog scotta, pa nije tako ni loš (za uštogljenog engleza...)
Bar je bolji od Troyja. I lik kojeg glumi je veći frajer ( ).
Ali Nick Barber koji je u ovoj Fisher King epizodi bio Harry Green mi je istk dragi.
Jučer sam gledala i spavala u isto vrijeme. Sva su mi se imena pomiješala. Moram opet, za 10 minuta. A ne sjećam se ni tko je ubijao
dehaer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2005., 15:32   #73
Re: Re: Re: Midsomer Murders

Quote:
dehaer kaže:
Bar je bolji od Troyja. I lik kojeg glumi je veći frajer ( ).
Ali Nick Barber koji je u ovoj Fisher King epizodi bio Harry Green mi je istk dragi.

Aj, da, ali mu je riba izgledala sto godina starija od njega .

A Troy mi je bio nekako lik za ismijavanje, ne znam, Scott mi je puuuno bolje legnuo.
Pea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2005., 15:38   #74
Re: Re: Re: Re: Midsomer Murders

Quote:
pea_2101 kaže:
Aj, da, ali mu je riba izgledala sto godina starija od njega .
Koja riba, ona koju je probo kopljem u jezeru ili ženska? Godine nose :bljakavost:, a uostalom i bila je sto godina starija.

Quote:
pea_2101 kaže:A Troy mi je bio nekako lik za ismijavanje, ne znam, Scott mi je puuuno bolje legnuo.
Troyja će svi pamtiti više nego Scotta, ali on je bio sav zbunjen i smotan (ovaj smajlić -> mu čak sliči). Scott je, kao, jači i pametniji i bar ne dolazi s uvijek krivim teorijama. O da, i Scott nosi bijelu majicu i smeđu jaknu i on je kao, neki 'buntovnik'
dehaer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2005., 15:40   #75
Inače volim ovakve engleske agatakristijevske filmove i serije s napetom pričom i ubojicom kojeg najmanje očekujete i gledam Midsomer Murders kad stignem, ali uvijek se na kraju pomalo razočaram. Motivacija ubojice mi nikad nije dovoljno uvjerljiva. I često mi cijela priča nekako ne drži vodu. Recimo sinoć: nedovoljno su uvjerljivi razlozi zašto je ubojica ubio svog posinka, a pogotovo onog profesora. I zašto je prije 30 godina morao bježati ako mu je profesor dao alibi i nije mogao biti optužen??
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2005., 15:44   #76
Quote:
Kakadu kaže:zašto je ubojica ubio svog posinka, a pogotovo onog profesora. I zašto je prije 30 godina morao bježati ako mu je profesor dao alibi i nije mogao biti optužen??
Aww, you bitch! Sreća tvoja da se ne sjećam tko je čiji posinak ( )! :2up:

dehaer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2005., 15:44   #77
Re: Re: Re: Re: Re: Midsomer Murders

Quote:
dehaer kaže:
O da, i Scott nosi bijelu majicu i smeđu jaknu i on je kao, neki 'buntovnik'

i to je dovoljno da britanac postane buntovnik.
Pea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2005., 15:46   #78
Quote:
Kakadu kaže:
Inače volim ovakve engleske agatakristijevske filmove i serije s napetom pričom i ubojicom kojeg najmanje očekujete i gledam Midsomer Murders kad stignem, ali uvijek se na kraju pomalo razočaram. Motivacija ubojice mi nikad nije dovoljno uvjerljiva. I često mi cijela priča nekako ne drži vodu. Recimo sinoć: nedovoljno su uvjerljivi razlozi zašto je ubojica ubio svog posinka, a pogotovo onog profesora. I zašto je prije 30 godina morao bježati ako mu je profesor dao alibi i nije mogao biti optužen??

joj, ja sam jučer teško hvatala konce. em sam gledala u ležećem položaju (što bi značilo da su mi oči bile više zatvorene nego otvorene), em je tu bilo previše nepriznatih sinova, kćerki, incesta.........


ali ne, nikad se ne razočaram, jer su mi nekako uvjerljivije od onih tipično američkih.
Pea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2005., 15:48   #79
Quote:
dehaer kaže:
Aww, you bitch! Sreća tvoja da se ne sjećam tko je čiji posinak ( )! :2up:

Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2005., 15:48   #80
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Midsomer Murders

Quote:
pea_2101 kaže:i to je dovoljno da britanac postane buntovnik.
Pa i jest.
A vidi, je l' ovo onaj *pravi* N. Barber?

Ne sjećam se ničeg od jučer iza 11. Tako da [@ Kakadu] ne znam ništa o motivima tog tipa koji je ubijao (hvala što si mi rekla :2up: ). Počela je repriza. Gledam.
dehaer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:25.