Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2007., 20:53   #201
Quote:
Ran kaže: Pogledaj post
Jos nesto...........Znam koji su predmeti vazni kod prijave za taj faks, ali me zanima kako izgleda usmeni iz njemackog jezika? Što se sve treba znati?... I jos nesto.Cula sam da su bolje mogucnosti da upadnes na faks ,ako imaš potvrdu o volontiranju..Jel to istina ili??.......
Usmeni iz jezika izgleda tako da ti daju neki tekst i ti ga pročitaš...as simple as that...

Potvrda o volontiranju ti nosi određenu težinu jer dokazuje da si motivirana za rad s populacijom kojom se mi bavimo, no nije automatski karta za upad. Bitno je i recimo gdje volontiraš...No, motivacijski razgovor je nešto za što nema pripreme...ali potvrda o volontiranju helps...

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 10:43   #202
jel netko od vas redovnih zna broj od referade na novom faksu? i kad će biti rokovi?
bubbles is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 11:48   #203
referada ti se otvara tek slijedeći tjedan jer se još sve seli. a kaj se broja tiče nazovi na broj koji je na službenoj stranici pa će ti se javiti teta s porte i ona će te spojiti s referadom
druga ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 11:49   #204
e a rokove saznaš tek krajem prvog mjeseca
druga ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 12:22   #205
Quote:
druga ja kaže: Pogledaj post
e a rokove saznaš tek krajem prvog mjeseca
ja nisam redovan student tako da rokove imam svaki mjesec, a godinu upisujem krajem 1 mjeseca... kod nas ti je sve obratno
zvala sam sad na stari faks nitko se ne javlja..ej ti problem napisati mi novi broj ako ga imaš?
bubbles is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 17:18   #206
Quote:
bubbles kaže: Pogledaj post
ja nisam redovan student tako da rokove imam svaki mjesec, a godinu upisujem krajem 1 mjeseca... kod nas ti je sve obratno
zvala sam sad na stari faks nitko se ne javlja..ej ti problem napisati mi novi broj ako ga imaš?
Referada je danas preselila na campus...a nema telefona koliko sam vidio tamo, tak da ćeš morat osobno ići...

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 17:32   #207
Quote:
Cika Strile kaže: Pogledaj post
Referada je danas preselila na campus...a nema telefona koliko sam vidio tamo, tak da ćeš morat osobno ići...

Cika Strile
hvala! nije mi problem otići do Zagreba i nazad to je samo 9 sati vožnje!! nikako mi nije jasno zažto ne stave rokove na internet!!! :madrfakri:
bubbles is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 18:34   #208
Quote:
bubbles kaže: Pogledaj post
hvala! nije mi problem otići do Zagreba i nazad to je samo 9 sati vožnje!! nikako mi nije jasno zažto ne stave rokove na internet!!! :madrfakri:
Zato jer CARNet nije proradio pa referada ne može staviti to na internet...

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 19:57   #209
Quote:
Cika Strile kaže: Pogledaj post
Zato jer CARNet nije proradio pa referada ne može staviti to na internet...

Cika Strile
pa nije valjda da im Carnet ne radi pune tri godine??!!
jer naime toliko dugo nije bilo rokova objavljenih na internetu..
bubbles is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 21:03   #210
Quote:
bubbles kaže: Pogledaj post
pa nije valjda da im Carnet ne radi pune tri godine??!!
jer naime toliko dugo nije bilo rokova objavljenih na internetu..
to su ti čari ERF-a. pogledati možeš na studomatu. tamo se poprilično redovno pojavljuu rokovi (ali ne znam dal izvanredni prijavljuju ispite tako ili preko prijavnica )
druga ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 02:22   #211
Quote:
bubbles kaže: Pogledaj post
pa nije valjda da im Carnet ne radi pune tri godine??!!
jer naime toliko dugo nije bilo rokova objavljenih na internetu..
Ah, tak ti je to kod nas...

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 15:21   #212
Quote:
druga ja kaže: Pogledaj post
to su ti čari ERF-a. pogledati možeš na studomatu. tamo se poprilično redovno pojavljuu rokovi (ali ne znam dal izvanredni prijavljuju ispite tako ili preko prijavnica )
preko prijavnica i uz to moramo priložiti kopiju uplatnice (svaki ispit je 100 kn)
..sačekati ću još koji dan..jer nisam sigurna da li će im se mijenjati broj žiro računa.. al nadam se da će uskoro biti neki rok...malo me hvata panika
ps. da smo bar te sreće da ispite prijavljujemo preko sutdomata...ah.. ne bi morali svaki put poštom slati index kao vrijednosno pismo, onda plaćati 100 kn, i daviti netkog da nam to obavi na faksu
bubbles is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 15:25   #213
Quote:
Cika Strile kaže: Pogledaj post
Ah, tak ti je to kod nas...

Cika Strile
bez obzira na nedostatke ja ipak volim naš faks posebno mi se sviđa topla atmosfera...
bubbles is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 09:30   #214
Quote:
Cika Strile kaže: Pogledaj post
Usmeni iz jezika izgleda tako da ti daju neki tekst i ti ga pročitaš...as simple as that...

Potvrda o volontiranju ti nosi određenu težinu jer dokazuje da si motivirana za rad s populacijom kojom se mi bavimo, no nije automatski karta za upad. Bitno je i recimo gdje volontiraš...No, motivacijski razgovor je nešto za što nema pripreme...ali potvrda o volontiranju helps...

Cika Strile
Zahvaljujem puno na tvojem odgovoru....
Zanima je jos jedno....Dal je istina da je gotova sva literetura na engleskom jeziku??

Zadnje uređivanje Ran : 19.10.2007. at 10:05.
Ran is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 11:03   #215
Quote:
Ran kaže: Pogledaj post
Zahvaljujem puno na tvojem odgovoru....
Zanima je jos jedno....Dal je istina da je gotova sva literetura na engleskom jeziku??
Manje-više da....

Mogu govoriti za smjer Poremećaji u ponašanju, jer sam njega studirao...Ima dosta literature na našem, ali je zastarjela. Vani se puno radi i veća je produkcija knjiga pa ima više stvari za pročitati...Rekao bih da ima i više kvalitetnijih stvari...

Tako da, nažalost, brush up on your english...čisto zato što ćeš ga koristiti non stop...

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 14:40   #216
o.k puno hvala! sigurno sam ti vec dosadna.. al posto se dvoumim izmedu defektologa i soc. pedagoga!! mozda znas dal je i za soc. pedagoga literatura na eng. jeziku?! unaprijed hvala!!
Ran is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 11:20   #217
Quote:
Ran kaže: Pogledaj post
o.k puno hvala! sigurno sam ti vec dosadna.. al posto se dvoumim izmedu defektologa i soc. pedagoga!! mozda znas dal je i za soc. pedagoga literatura na eng. jeziku?! unaprijed hvala!!
He he...

Pa nije ti baš sva literatura na engleskom...ima dosta i naše... ali je dosta relevantne literature na engleskom NA SVAKOM SMJERU...

BTW, nemoj mi reći da se ti dvoumiš između defektologa i socijalnog pedagoga samo na osnovu literature???? To su dva različita zanimanja, razmišljaj u smjeru "Što želim biti kad porastem", a ne "Na kojem jeziku mi je literatura"...

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 12:21   #218
Jel se ti to meni smijes?? Ne dvoumim se radi literature... Pa sjeti se kad si ti bio maturant, isto si se dvoumio kao i ja...
Jos da te malo gnjavim... A kako si ti prosao na onom razgovoru??
Ran is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 14:03   #219
Quote:
Ran kaže: Pogledaj post
Jel se ti to meni smijes?? Ne dvoumim se radi literature... Pa sjeti se kad si ti bio maturant, isto si se dvoumio kao i ja...
Jos da te malo gnjavim... A kako si ti prosao na onom razgovoru??
Kad sam ja bio maturant... ....e, vidiš, ja sam ti za ERF saznao tek nekih 2-3 mjeseca prije kraja 4. razreda...do tad sam brijao upisati psihologiju na Filozofskom...

E, kad sam saznao, otišao tamo i popričao s jednim profesorom i par ljudi s 4. godine o tome kaj to je i eto....

Razgovor je bio ugodan, dosta zanimljiv...pitali me neke stvari tipa što je penologija (nisu tražili definiciju jerbo to nisam ni mogao znati, već onakom općenito), kaj mislim o donošenju zakona za mlade (tad je to bilo akutalno, da mlađi od ne-znam-više-koliko ne smiju biti vani poslije 23h i slično)...pa zakaj baš taj faks, a ne neki drugi...di sam još predao dokumente....

E, da i jedno pitanje koje i ja skoro uvijek postavim na motivacijskima...Je li prelazak preko crvenog na semaforu poremećaj u ponašanju?



Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 09:49   #220
Question

Quote:
Cika Strile kaže: Pogledaj post
Kad sam ja bio maturant... ....e, vidiš, ja sam ti za ERF saznao tek nekih 2-3 mjeseca prije kraja 4. razreda...do tad sam brijao upisati psihologiju na Filozofskom...

E, kad sam saznao, otišao tamo i popričao s jednim profesorom i par ljudi s 4. godine o tome kaj to je i eto....

Razgovor je bio ugodan, dosta zanimljiv...pitali me neke stvari tipa što je penologija (nisu tražili definiciju jerbo to nisam ni mogao znati, već onakom općenito), kaj mislim o donošenju zakona za mlade (tad je to bilo akutalno, da mlađi od ne-znam-više-koliko ne smiju biti vani poslije 23h i slično)...pa zakaj baš taj faks, a ne neki drugi...di sam još predao dokumente....

E, da i jedno pitanje koje i ja skoro uvijek postavim na motivacijskima...Je li prelazak preko crvenog na semaforu poremećaj u ponašanju?



Cika Strile
i??dal je to poremečaj u ponašanju??
angieee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:38.