Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2005., 16:26   #41
obožavam collistarovo suho ulje za sunčanje!
imam i neko mlijeko, sve super miriši, malo čudno, al jako fino.
imam i neki puder/rumenilo sa shimmerom, isto je super.
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 21:37   #42
Ja imam jedan njihov crni tuš za oči, onaj ''tecnico''-

Lakovi su im stvarno dobre kvalitete, samo nijanse mi nisu nešto...malo izbora, a ja volim one mat.

Maskara je o.k, isto crna tecnico, ni dobra ni loša; ne gruda se, dugo traje, ali ne učvrščuje i sve ono šta propovjedaju po promocijama...
__________________
Čuvaj se vlasti bez mane.
mitzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 10:42   #43
..jel netko mozda probao njihov illuminator tekuci puder, meni se na ruci cini ok, sad prevec kosta da bi ga napamet kupila?
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2005., 00:42   #44
Question collistar žuta linija za masnu i mješovitu kožu

jeste li probale? postoji gel za čišćenje,krema,mat fluid,tonik s prahom i maska. imam masnu dehidriranu kožu,sklonu prištićima i miteserima,probala sam toliko linija(avene,vichy,lush,trenutno sam na ultraskupom darphinu),ali ništa ne pali.darphin je dao neke rezultate,ali neproporcionalne cijeni. za collistar sam čula da tu liniju preporučuju dermatolozi,pa ima li tko iskustva,da ne bacam lovu u vjetar(nije baš jeftin),a imam još darphina na lageru.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2005., 01:14   #45
meni je super Bioderma (probala SVE - lush, vicha, avene...)
ista stvar - dehidrirana, a masti se i sjaji
e, pa nećeš vala više!
imam nešto što se zove micelarna tekućina za čišćenje, čisti kao gel, ali nema umivanja, nema dodira s vodom, samo se vaticom prebriše s tim. ali nije mlijeko i definitivno nije ista stvar k'o tonik. zove se Sebium H20 micelarna tekućina za čišćenje.

imam Sebium Anti shine kremu i dajem joj
zasjajim i dalje, ali definitivno najmanje ikad + ne isušuje nimalo i super vlaži

u apotekama, cijene slične aveneu i vichyju

bila mi je super krema i Shiseido Pureness neka krema gel, al odustah od toga zbog cijene

collistar, što je zapravo tvoje pitanje, nisam probala, nažalost
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2005., 10:15   #46
thnx,goldberrice
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2005., 10:38   #47
Re: collistar žuta linija za masnu i mješovitu kožu

Quote:
res publica kaže:
za collistar sam čula da tu liniju preporučuju dermatolozi,pa ima li tko iskustva,da ne bacam lovu u vjetar(nije baš jeftin)
collistar ima lijepe velike testere, pa testiraj na vlastitoj kozi (doslovno ) tjedan-dva. zamoli da ti ih daju, jer i onako su namijenjeni tebi, a ne prodavacicama i njihovoj siroj obitelji

jer to sto meni ta zuta linija odgovara nije ti od velike pomoci, zar ne?
valnea is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2005., 23:52   #48
valnea,u pravu si,samo što je to malo teže izvedivo.imala sam tester te kreme,ali ima je za stavit 2-3x i to je to.tekstura je odlična,ne zateže,super je podloga za make-up,ali kremi treba malo duže da napravi ono što obećava. i kreme koje sad imam imaju sve navedeno,ali ne djeluju na ono na što trebaju.
što se testera tiče,u "mojoj" maloj parfumeriji vlasnica bi me uvijek zatrpala svim mogućim testerima bez da pitam i kad bi potrošila samo 50kn,ali već neko vrijeme im fali collistar testera,tako da nisam mogla dobiti ni jednog,a kamoli nekoliko,koliko bi mi trebalo za 20ak dana.
u limonija kažu da nemaju i što im mogu, daju samo ako imaš kutijicu sa sobom i to mizernu količinu,a fulmin da i ne spominjem,možeš kod njih plaću ostaviti,a od testera ništa,ako pitam uvale mi nekakav jeftini parfemčić.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2005., 18:31   #49
curke, spremam se kupiti puder u kamenu i puder u prahu, zanima me jel koja probala collistarove?
imam mješovitu kožu
Nanusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2005., 19:26   #50
imala sam njihovo roza rumenilo za po ljeti i meni je bilo savršeno.Jedva vidljivo, a radi razliku.
Od prvog dana trudnoće koristim njihovu kremu protiv strija.Istina je da mi malo smeta miris ( u trudnoći imam bolji njuh od mačke), ali jako se lagano razmazuje, koža je poslije elastična, za sada nisam dobila ni jednu striju (kuc, kuc u drvo) , a mada košta 300 i neku kunu jako puno traje.I oduševilo me njihovo zeleno sjenilo za oči sa zlatnim česticama savršeno.
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2005., 19:35   #51
Quote:
Modesti kaže:
I oduševilo me njihovo zeleno sjenilo za oči sa zlatnim česticama savršeno.
imamo isto
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 23:18   #52
obozavam sva sjenila collistar

imam neke pakete s 4 razlicita (one kaj izlaze ko posebna izdanja) i jos neke u mono pakiranjima i nema mi boljih sjenila!!!

probala sam i peeling za tusiranje i mlijeko za suncanje - zakon...
__________________
"The truth will set you free. But first it will piss you off."
primadona is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 23:33   #53
Quote:
Nanusha kaže:
curke, spremam se kupiti puder u kamenu i puder u prahu, zanima me jel koja probala collistarove?
imam mješovitu kožu
jesam ja,u kamenu za masnu i mješovitu kožu. ok je,dobro matira i lagano prekriva.može se nanositi suhom i mokrom spužvicom. pakiranje je jako lijepo,žuta kutijica,ima 2 ogledala,obično i ono koje povećava. cijena je oko 170kn.

inače,od collistara su mi super stvari za sunce,olio secco i tretman za superbrzo tamnjenje. dobar mi je losion za suhu kožu,sjenila,tekući puderi,benesere i sporting linija.
krema-gel i mat fluid za masnu kožu su genijalni.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 15:51   #54
joooooj volim Collistar .. sve mi je super, a probala sam barem kroz testere pa valjda sve ... najbolja su mi ipak sjenila, traju duuugo (ne brišu se niti se tope, a i pakiranje dugo traje), boje su krasne, jedna ljepša od druge ..

sad ću morat u grad ići okolo da zaobiđem parfumeriju jer bi ulazak mogao biti koban
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 16:28   #55
prvi put imam nesto njihovo i to maskaru, jako sam zadovoljna.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2005., 19:24   #56
Quote:
katrin kaže:
prvi put imam nesto njihovo i to maskaru, jako sam zadovoljna.
E baš sam jučer pokupila njihov katalog u parfumeriji i gledam ja tu maskaru. Dvije su. Mene više zanima ona s malo oblikovanom četkicom. Da li su četkice guste? Možeš li četkicu (gustoću) usporedit s npr. max Factorovom? Hvala!



Inače, u tom katalogu ima toliko primamnjivih kremica i mazarija...Jojjj... Zna li netko otprilike cijene krema za lice? Mislite li da su jeftinije od Biotherma?

Koja pitanja!
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2005., 19:43   #57
Quote:
club delicious kaže:
E baš sam jučer pokupila njihov katalog u parfumeriji i gledam ja tu maskaru. Dvije su. Mene više zanima ona s malo oblikovanom četkicom. Da li su četkice guste? Možeš li četkicu (gustoću) usporedit s npr. max Factorovom? Hvala!

ne koristim mf maskare, pa ne znam
imam ovu, cetkica je deblja, na vrhu se stanjuje, gusta. prilicno je cvrsta i ne uhvati se previse maskare na nju, tak da ju ne moram strugati o rub bocice i lako se skida
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2005., 19:45   #58
od collistara imam tekuci i puder u kamenu. zadovoljna jesam, iako ja imam problem da mi se uvijek nakon par sati pocne sjajit koza pa tako i sa ovim puderima, iako kao nebi trebalo... inace imam tekuci "face foundation perfect wear" broj 3, fino se razmazuje, zadovoljna sam, a u kamenu pojma neam koj je broj jer se izlizalo ono di to sve pise, a fino je pakiranje ovog u kamenu ima lijepo ogledalce, okruglo pakiranje, jedino me zivcira sto tekuci nema "Pumpicu" nego onako je na stapic... pa mi kad zatvorim zna sve curit okolo...

ja mrzim birat tekuci puder. kad sam kupovala stavila sam na facu dva razlicita i uopce tamo pod onim njihovim svijetlom ne vidim razliku. a zurilo mi se pa sam uzela po preporuci prodavacice, koja je btw bila fenomenalna (limoni - king cross ) jako usluzna i ljubazna i strpljiva.
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2005., 19:46   #59
Quote:
katrin kaže:
ne koristim mf maskare, pa ne znam
imam ovu, cetkica je deblja, na vrhu se stanjuje, gusta. prilicno je cvrsta i ne uhvati se previse maskare na nju, tak da ju ne moram strugati o rub bocice i lako se skida
E, to, to... kul. Baš mrzim kad zatočam i izvučem a ono brdo maskare na četkici. Takve su L'Orealove i Lancomeove. Vidiš, mogla bi ja tu onda naručit.


Je li probao netko njihov korektor onaj s aplikatorom?
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2005., 20:06   #60
Quote:
club delicious kaže:
E, to, to... kul. Baš mrzim kad zatočam i izvučem a ono brdo maskare na četkici. Takve su L'Orealove i Lancomeove. Vidiš, mogla bi ja tu onda naručit.


Je li probao netko njihov korektor onaj s aplikatorom?
ja sam ga probala i rekla mi zena u parfumeriji da tekstura nije za moju mladu kozu...
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:46.