Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2014., 00:55   #1061
Pogledao, imam osjećaj da je kraj sezone a ne serije.
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 01:13   #1062
Quote:
damien666 kaže: Pogledaj post
Zavrsilo? Moze sazetak?
Hank ima i sina pa se oko toga vrtila praktički cijela radnja i naravno pojebo je svaku bolju glumicu koja se pojavila. Stu je ponudio Marcy 1M dolara da ju još jedanput prasne, pa se oko toga vrtila njihova radnja i plakanje Charlija koji je lagano propao kao agent. Becky se vratila zadnje dvije epizode i objavila da se udaje. Karen po običaju nema nikakvu radnju osim šta se stalno nadjebava s Hankom. I upao je neki gayjoga tip.

Zadnji segment i završetak serije, Hank namješta spojak majci njegovog sina i šefu s kojim je radio na nekoj seriji cijelu ovu sezonu, Hankov sin konacno nasao curu koja nije kurva (doslovno), Marcy i Charley nisu prihvatili ponudu za sex pa se sele u manji stan, cini mi se u kojem je prije Hank živio. Porsche se pokvario (ocito simbolika za kraj zivota u LA i pocetak u NY) ali Hank stiže Karen u avionu za New York di im kćer ima vjencanje i procita joj neko srcedrapajuce pismo.. vec viđeno previše puta u seriji... californication završava reklamom za porsche 911 carera S.


...a u pozadini svira Rocket man...
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 13:36   #1063
Quote:
Wannabes kaže: Pogledaj post
Pogledao, imam osjećaj da je kraj sezone a ne serije.
Cak su imali i dramaticnijih zavrsetaka sezona
Super sazetak Kome se ne gleda cijela sedma moze samo procitati. To je to.
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 15:52   #1064
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Cak su imali i dramaticnijih zavrsetaka sezona
Super sazetak Kome se ne gleda cijela sedma moze samo procitati. To je to.
Pa da, mlak završetak.. kao da su ostavili radnju za film.
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 17:50   #1065
Quote:
Wannabes kaže: Pogledaj post
Pa da, mlak završetak.. kao da su ostavili radnju za film.
Ne bi me iznenadilo.
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 21:01   #1066
Hvala Wannabees!
__________________
I will let you down
I will make you hurt
damien666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 20:42   #1067
jel to večeras nova sezona na telki? Mislim da sam gledao zadnje di on popije ono sranje
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 23:07   #1068
Koliko ja vidim na HRT-u ce biti cetvrta sezona. To kad popije sranje je kraj pete
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 22:01   #1069
jest da sam seriju pogledala još prije jedno mjesec dana, možda i više, al sam zaboravila ostavit svoj komentar, a on je ovakav: Showtime je uspio uništiti još jednu genijalnu seriju, najgori završetak iza Dextera, ili možda ispred, tak svejedno, oba finala su užasna da užasnija nemru bit
također, i zadnje sezone kompletno bi bilo bolje da nije bilo, onaj Levon je totalan fail od lika, klišeji nad klišejima od dolaska Levona, pa se onda na sam kraj sjete ubacit Becku spremnu za udaju
Stu je prežalostan, da će sad neki frajer baš bit tak očajan, c' mon
sve u svemu, nisam imala ni filing da gledam kraj, svi sretni i zadovoljni, let na vjenčanje, a vjenčanja nigdje, možda tempiraju neki spin-off?
zadnja epizoda 6. sezone ima idealan kraj
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 16:11   #1070
Kalifornikacija/Califonication

Možda mi je pobjeglo ali nisam vidio tu temu. Po meni jedna od najboljih serija sa nevjerojatnim scenarijem. David Duchovny je idealno odglumio po meni jednog od najbolje stvorenih likova u serijama. Od prve pa čak do četvrte sezone ta serija me oduševljavala i onda je krenuo pad kvalitete i dijaloga. O kraju da ne govorim. Kakva su vaša mišljenja o toj seriji?
Rollthestones is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 02:30   #1071
Upravo sam pogledao kraj 7. sezone,a ujedno i serije i jako sam razočaran.Završili su sezonu bez da su ispričali cijelu priču.Nismo saznali kaj se dogodilo na Bekinom vjenčanju, s Charlijem,Marcy, Levonom i Juliom.Stuov završetak je prejadan, s lutkom za napuhavanje, stvarno???Uspješan i BOGAT redatelj nebre preboljet prekid???
Jedai is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 12:43   #1072
Quote:
Jedai kaže: Pogledaj post
Upravo sam pogledao kraj 7. sezone,a ujedno i serije i jako sam razočaran.Završili su sezonu bez da su ispričali cijelu priču.Nismo saznali kaj se dogodilo na Bekinom vjenčanju, s Charlijem,Marcy, Levonom i Juliom.Stuov završetak je prejadan, s lutkom za napuhavanje, stvarno???Uspješan i BOGAT redatelj nebre preboljet prekid???
Ja imam teoriju da su ostavili prostora za film
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2019., 12:54   #1073
Ja sam ovo seriju pogledala 10 godina kasnije. Teški binge watching u 10 dana svih 7 sezona, a inače radim i društvena sam
Anyhow... zadnja sezona je bila smeće, ali je generalno odlična serija za razbibrigu, nasmijat se. Stvarno mi je bio gušt.
Falit će mi
__________________
Za spasiti svijet nemam ideju..
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:42.