Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2007., 23:05   #21
Quote:
Luka07 kaže: Pogledaj post
ajde cure, kaj najvise volite da se prica? o vama, o svakodnevnim dogadanjima, TV-u (nadam se da ne)...
o školi
o filmovima
o prijateljima(ako ste u istoj ekipi)
uvijek se nađe nešto..
a i da šutite, i to je isto dobro...
onda reci: vidi pala zvijezda...mmm how romantic, ehehhe
mymy_girlm is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 02:01   #22
pričaš o frendovima,o školi,izlascima,o tome kaj voli kaj ne...
ak ste zajedno onda valjda uvijek nađeš neku temu za razgovor(kak si proveo dan,kaj radiš,jesi umoran,di si bio sve danas,kak je bilo u školi,jesi gledo onaj film na tv,kako si...) a ak izađete van na cugu,tipa na neki spoj...pokušaš ga što bolje upoznat...no to se naravno nemre odmah prvi put sve saznat...onda zato dogovoriš i drugi izlazak
 
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 14:12   #23
i men je tak bilo, strah sta cu mu rec ovo ono kako ce to ispast blabla.
trebas nac nekog s kim ti nie bed pricat o bilocem i znatces da je to to.
__________________
I live for the weekend, I live for the hardstyle baby!
sarič is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 14:43   #24
Quote:
mutter ficker kaže: Pogledaj post
Ja stvarno nemam vise teme sta da pricam s njom... Neznam zasto ali jednostavno kad sam s njom ukocen sam i pazim na svki detalj sta cu joj rec da nest nesjebem... neznam zast, ni zbog cega... O cemu vi opcenito pricate? I daj please kak da se rijesim te ukocenosti?
ak je tak onda neznam zaš ste vi u vezi još uvijek.

ja s dečkom pričam o svemu.
al baš o svemu. i nikad nam nije dosadno itd.

ah,našli se..
_Anya_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 16:03   #25
Quote:
Luka07 kaže: Pogledaj post
samo se bojim da ne dode do one ˝neugodne tišine˝
onda je sranje lol
e pa nije nužno..tišina može bit jako zanimljiva..ajme kad se sitin svog prvog spoja brbljali smo cilu večer i onda kad smo sili na klupicu nastala tišina...i samo smo se gledali...ono, baš je bilo napeto, nije bilo neugodno nego ono napeto, u iščekivanju... ajmee kako slatko, kad se samo sitin... ma "neugodna tišina" nije uopće neugodna...zakon je
haley james is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 16:04   #26
Quote:
haley james kaže: Pogledaj post
e pa nije nužno..tišina može bit jako zanimljiva..ajme kad se sitin svog prvog spoja brbljali smo cilu večer i onda kad smo sili na klupicu nastala tišina...i samo smo se gledali...ono, baš je bilo napeto, nije bilo neugodno nego ono napeto, u iščekivanju... ajmee kako slatko, kad se samo sitin... ma "neugodna tišina" nije uopće neugodna...zakon je
ta tišina je najbolja ...a zna se kaj se radi kad nastupi tišina..
 
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 17:21   #27
pa pricas o bilo cemu... kaj ti ima biti bed? ipak ak si s nekim u vezi pokazes se stvarno onakav kakav jesi...ja osobno obozavam pricati o nogometu, motorima, malkice autima, opcenito (obitelj,prijatelji,skola), i o seriji "reži me " a neugodna tisina je konacno prilika za ...
Hikage is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 17:31   #28
ja pričam dosta i z asebe i komada, i to u jednoj večeri ispričam dosta za mjesec dana
padmé_amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 20:10   #29
ja sam brbljave prirode pa meljem cjelo vrijeme.. a o cemu?
hmm.. pa o svemu! skoli, hobijima, prometu, slatkisima, svojoj macki, vremenu, moru, frendovima....
Helly99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 21:57   #30
ja sam s njom o autima...
prepričavala mi je kako je tunirala renault clio v6, na nsfc-u...
ali, složila se je isto da je renault 5 turbo legendaran...
i, naravno, o sexu...
pa je čuvala djecu, pa sam joj govorio da je baby siterica, pa je ona pitala da li bih želio imat djete, ja sam rekao, da bih, s njom, i dolje, šala, a ona: i bolje ti je...
ali, jebiga. tip iz 1. srednje je bolji. ahhh.
komarcina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 22:01   #31
Batmobile ima v8 motor i stize 100km/h za samo 3.5 sekundi, ako uzmes u obzir da je Batmobile tezak 2 tone, to ti je stvarno fenomenalno, al dobro dosta o autu, pricajmo malo o meni.......
Z00lander is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 22:08   #32
o svemu...
a ak misliš na prvom "spoju" ne znam , brbljava sam...nije mi nikad problem...onda ugl o nečem banalnom...
rejni_dej is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 23:26   #33
zato se uvijek treba upoznat s curom prije neg ste zajedno...frendovi ste par tjedana,upoznas ju i onda ti uopce nije bed o cem bute pricali niti ce ti smetat te neugodne tisine....
__________________
a doktorka kaže, eto Aleksandre vidiš kako lepo napreduješ
vidocq is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 23:19   #34
ako nemaš više o čemu pričati s curom,znači da jednostavno niste jedno za drugo.podrazumijeva se da s osobom s kojom si u vezi imaš neke dodirne točke(pritom ne mislim SAMO na tjelesne,jel ) a ako ste tek prohodali i neugodno vam je,pokušajte se bolje upoznati,tako to ide...

on topic,razgovaramo o svakodnevnim stvarima koje nam se događaju;meni,njemu..ne može nam biti dosadno.nisu nam životi tako nezanimljivi.a ni vaši nisu sigurno
super_sonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 10:43   #35
sta mislite jel dobro tracat?(to ovisi o osobi i to ipak, ali...)
Jel dobro bit prebrbljav ili da ipak manje govorim
Luka07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 11:02   #36
Quote:
Luka07 kaže: Pogledaj post
sta mislite jel dobro tracat?(to ovisi o osobi i to ipak, ali...)
Jel dobro bit prebrbljav ili da ipak manje govorim
pa nemoj bas previse pricat
dopusti da i ona dodje do rijeci
garfield01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 12:00   #37
Quote:
Luka07 kaže: Pogledaj post
sta mislite jel dobro tracat?(to ovisi o osobi i to ipak, ali...)
Jel dobro bit prebrbljav ili da ipak manje govorim
kaj se moze uopce uz zensko drustvo doc do rijeci

__________________
a doktorka kaže, eto Aleksandre vidiš kako lepo napreduješ
vidocq is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 12:51   #38
Quote:
mutter ficker kaže: Pogledaj post
Ja stvarno nemam vise teme sta da pricam s njom... Neznam zasto ali jednostavno kad sam s njom ukocen sam i pazim na svki detalj sta cu joj rec da nest nesjebem... neznam zast, ni zbog cega... O cemu vi opcenito pricate? I daj please kak da se rijesim te ukocenosti?
nađi novu curu
blup is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 23:21   #39
a smisli prije neg sto se idete nac 24454543 tema i deri!!
__________________
My dream is to fly over the rainbow, so high...
Bart_Simpson is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 23:57   #40
Quote:
mutter ficker kaže: Pogledaj post
Ja stvarno nemam vise teme sta da pricam s njom... Neznam zasto ali jednostavno kad sam s njom ukocen sam i pazim na svki detalj sta cu joj rec da nest nesjebem... neznam zast, ni zbog cega... O cemu vi opcenito pricate? I daj please kak da se rijesim te ukocenosti?

daj molim te....
Cura ti treba biti najbolja prijateljica, a s prijateljima uvijek imas sta pricati. Nađite neke zajednicke teme, i razgovarajte. Zezajte se, sta ja znam.
Bolje je pricati bilo sta ( ne mislim sad neke gluposti), nego biti ukocen i sl. Samo se opusti i bice vam ugodnije kad ste zajedno
__________________
Zeli samo sto mozes imati - pa ces imati sve sto zelis!
zajebatalo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:27.