Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2010., 08:39   #81
bolje izgleda sad, kad je starija
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 11:01   #82
iskreno nije jedina glumica koja kao starije izgleda bolje :-D
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2010., 23:01   #83
Zanimljiv slucaj, odmah sam pomislio da ce Lightmena optužiti, a da ce on morati lagati, a njegov tim pokusati njega kao majstora otkriti u laži ali nažalost od toga nije bilo nista, iako je upucivalo na to, no nekako vidim da ce se to desiti u budučnosti....
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 17:07   #84
Yup, dobra epizoda. Malo me Lightman počeo živcirat u zadnje vrijeme.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 19:59   #85
moj interes za ovu seriju opada svakom novom epizodom. nekako mi više nije to to. preforsirano mi je na momente.
ruby nakamura is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 20:52   #86
Quote:
ruby nakamura kaže: Pogledaj post
moj interes za ovu seriju opada svakom novom epizodom. nekako mi više nije to to. preforsirano mi je na momente.
I meni.. malčice su me svi počeli žifcirat Al vidjet ćemo... možda bude neko bomba finale, pa nas iznenade...
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 15:42   #87
koliko su epizoda još planirali?
 
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 16:34   #88
Quote:
germma kaže: Pogledaj post
koliko su epizoda još planirali?
Mislim da ova sezona ima 22. Dobili su i treću sezonu koja kreće u 11. mjesecu.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 15:16   #89
jej, vi ste već na kraju druge sezone.
ja sam na kraju prve i već mi je pomalo dosadnjikavo. bilo mi je super u početku, nešto novo, al preslične su te epizode jedna drugoj, sada su mi samo još jedna krimi serija poput CSI ili bones. nije da ne volim navedene serije, al nisu mi wow.
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 10:11   #90
Evo jos dvije epizode do kraja druge sezone, nadam se da ce treca biti bolja... nekako fali osobne interakcije/drame između likova... bili su odustali od romansa, ali ajde čini se da ovom epizodom napokon bude nesto između Foster i Lightman iako su nas vec zajebali, pa su vec pomalo i dosadni....

Previse su preskakali odnose među likovima, pa tako su skoro cijelu prvu sezonu Ria Torres i onaj policajac (crnac) bil u vezi i odjedanput kao da se nije nis dogodilo vise nisu u vezi i sto je najbolje kao da nikad nisu ni bili, malo bezveze... a jos plus to negdje oko 10 epizode druge sezone su se Ria i onaj smušeni Eli poljubili i nakon toga ništa, rade zajedno a kao da se nije nista dogodilo...

Moja mala razmišljanja, na godišnjem sam, pa mi je dosadno
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 17:03   #91
Lex, salžem se sa tobom
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 17:31   #92
ja sam prestala gledati ovu seriju. a to mi se nikad nije dogodilo par epizoda do finala. jednostavno je isforsirano i nije zanimljivo.
ruby nakamura is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 20:09   #93
Pa ako se drastično ne poprave mozda ni ne dočekaju trecu sezonu, u početku su bili ful zanimljivi jer su vise prilazili slučajevima sa znanstvenog kuta, što znaci da su vise pratili, objašnjavali, analizirali... pokrete, mimiku, disanje itd. kljenata sto je i bit njihove profesije, a sada nekako u drugoj sezoni se više igraju detektiva/policajca što postaje zamorno... tako da očekujem da se vrate na pravi put
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 21:40   #94
Obnovljeni su na treću sezonu od 13 epizoda.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 23:24   #95
Prvih par nastavaka sam gledala "s guštom" jer mi je serija bila drugačija od ostalih ali sad je sve gora i gora...
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 15:53   #96
Cijelu prvu sezonu sam pratila kako je izlazila i početak druge, ali postali su sve lošiji i lošiji i sad ih uopće ne pratim. Ali ako uhvatim par slobodnih dana možda ih opet pogledam, iako sudeći po vašim komentarima, serija se ne popravlja.
__________________
Immigrants, we get the job done
Sadie Borge is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 10:17   #97
Netko gledao finale? Mislio sam da će nam bar oni ostavit neki cliffhanger, al ništa...

Dobar slučaj.

Upucalo/ranilo/ubilo (?) Reynoldsa... ne vraća se iduće sezone pa sam zato stavio "ubio" pod navodnike LOL.

Ova 2-a sezona je bila dobra do tamo negdje 11-e ili 12-e epizode (kad je Jason Dohring gostovao kao psiho), kasnije zašećerena vodica...
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 17:30   #98
Evo i ja sam pogledao finale, da nije loša epizoda, zapravo dosta je dobra naspram večine u drugoj sezoni... za kraj su se vratili starim korjenima, na stari put, više su prilazili slučaju sa znanstvenog stajališta, bilo je dosta "proučavanja" pokreta lica, tijela...

Nadam se da će treća sezona biti sažetija, i da će više prilaziti slučajevima sa znanstvenog kuta (što je nekako bit serije)… ok znam da bi bilo debilno da stalno gledaju na snimke i proučavaju ispitanike, ili još gore da neprestano bulje u sugovornike ko retardosi (kao što lightman radi), ali ipak manjak znanstvenog štiha ili potpuni izostanak (kao što je bio slučaj sa većim dijelom druge sezone) kvari doživljaj…

U prvoj sezoni je bilo dobro kada su nabacili par brzih flash backova na stvarne ljude kada bi opazili neki pokret koji je ukazivao na laž, zadovoljstvo… na sugovornikovom licu, a to je izgleda bio jel samo uvod u Retoriku kao znanost i osnove…

Ne bi škodilo da u trećoj sezoni nabace i neke video isječke nešto tipa kao u onim CSI serijama kad objašnjavanju kako je metak prošao kroz žrtvu i slično…
I iskreno se nadam da će poraditi na odnosima među likovima, a ne da bude tipa sad smo se poljubili i ajde da se pravimo u iduće tri epizode kao da se to nije dogodilo….
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 16:27   #99
Odgledala sam finale.

Nadam se da će iduća sezona biti bolja.
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 16:59   #100
Quote:
ruby nakamura kaže: Pogledaj post
ja sam prestala gledati ovu seriju. a to mi se nikad nije dogodilo par epizoda do finala. jednostavno je isforsirano i nije zanimljivo.
ja sam seriju prestala gledat sredinom druge sezone. možda joj se vratim kad odgledam sve ostalo što me zanima, ali čisto sumnjam. šteta, na početku je imala mnogo potencijala.
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:06.