Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2013., 19:21   #61
Quote:
hitman_4 kaže: Pogledaj post
može link?

samo sam na engleskom pronašao

nekak mi 4. sezona ima najslabiji početak ...više mi se sviđa Sammy kao detektiv,nego kao nabrijani polismen.Cooper je uz Lucy Liu skroz omekšao
Moze naravno, evo poslao sam ti na pm.

Sezona 4 je odlicna evo bas sam je nocas zavrsio.

Eto a meni je bolja sada kao policajac iako je i kao detektiv dobar bio. Isto ona plavusa sto je vise nema mi je bolja od Lucy, ona me malo i nervir sa njenim mob telefonom i ostalim glupostima koje radi.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 20:10   #62
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Moze naravno, evo poslao sam ti na pm.

Sezona 4 je odlicna evo bas sam je nocas zavrsio.

Eto a meni je bolja sada kao policajac iako je i kao detektiv dobar bio. Isto ona plavusa sto je vise nema mi je bolja od Lucy, ona me malo i nervir sa njenim mob telefonom i ostalim glupostima koje radi.
I meni je bolja bila Chickie nego Tang.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 23:03   #63
Quote:
sara100 kaže: Pogledaj post
I meni je bolja bila Chickie nego Tang.
x

kad se sjetim samo koliko je Cooper bio strog prema njoj
hitmanovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2013., 03:45   #64
Satro sam i drugu sezonu. Ona plava je uhvatila silovatelja... Sta je nece bit vise u seriji?
Neobicno za amere da naprave samo 6 ep po sezoni (prva i druga). Vidim treca ima 10 dok dalje nisam gledao.


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2013., 00:25   #65
Upravo odgledao sve epizode serije uh kakav kraj sezone 5

A, jbg do djavola zasto !?

Kakva steta sto je serija prekinuta i sto nema zvanicnu zadnju ep/zavrsetak ali ovo je bilo dostojno toga.
Zna li se razlog zasto je serija prekinuta nakon pet sezona ?

Vrlo dobra je bila ova zadnja sezona, sve sezone su dobre.

Prava steta sto nije snimljeno vise epizoda ono 12 ili 13 po sezoni jer ova serija je imala materijala za taj broj epizda isto steta sto prve dve sezone nisu imale makar po 10 epizoda.

Inace pojavio se Shaq u osmoj ep pete sezone.

Sve u svemu vrlo dobra serija
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2013., 08:38   #66
Kad gledam uopce nemam filing da gledam "tv seriju" nego "stvaran zivot" tih murjaka i sl.
Ja odgledo i prvu trece sezone, odlicno!!


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2013., 15:31   #67
Ja san na kraju pete sezone tražila kad će početi šesta uvjerena da ide dalje. Kad ono saznam da nema više. Baš mi je bilo žao, kraj .
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 01:16   #68
s5e4

dosta slaba epka

Sherman je definitivno najslabiji lik u seriji....

S3 - 10/10
S2 - 9/10
S4 - 7.9/10
S5 - prve četiri epke su za ocjenu 7/10
S1 - 7.5/10

što se glavnih likova tiče....

1.Lydia
2.Sammy
3.Cooper
4.Dewey
5. Sherman
hitmanovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 03:02   #69
Jos nisam spreman da ocenim sezone i kazem koja mi je najbolja, nek mi jos malo to odstoji u glavi pa cu i ja dati ocene.

Quote:
fugazi kaže: Pogledaj post
Kad gledam uopce nemam filing da gledam "tv seriju" nego "stvaran zivot" tih murjaka i sl.
Ja odgledo i prvu trece sezone, odlicno!!
Da to je plus sto su postigli taj efekat kod gledaoca. Jesi gledao The Shield ? Isti je nacin snimanja. Kao da gledas prave pandure u akciji.

Fug dokle si stigo s gledanjem ?
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 08:48   #70
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Jos nisam spreman da ocenim sezone i kazem koja mi je najbolja, nek mi jos malo to odstoji u glavi pa cu i ja dati ocene.



Da to je plus sto su postigli taj efekat kod gledaoca. Jesi gledao The Shield ? Isti je nacin snimanja. Kao da gledas prave pandure u akciji.

Fug dokle si stigo s gledanjem ?
Evo zapeo na pocetku trece sezone, na drugoj-trecoj.
Shield sam daaavno gledao na tv-u, mozda bi mogao to poskidat, dobro si me sjetio.


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 16:18   #71
dosta se popravila 5. sezona još samo finale i gotovo :/
hitmanovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 21:01   #72
odlično finale!

s5 - 9/10
hitmanovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 00:36   #73
gledam, u kretenskom terminu,upravo na RTL-u i odlično je ovo, vidim ima i 5 sezona, nije loše
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 13:26   #74
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
gledam, u kretenskom terminu,upravo na RTL-u i odlično je ovo, vidim ima i 5 sezona, nije loše
Covece... koristi torrent jbt.

Ovo ti je kao slabija verzija The Shield-a no iako slabija ipak je vrlo dobra serija.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 15:47   #75
Southland

Nova kriminalistička serija na Rtl-u. U policijskoj seriji koja prikazuje sirov i autentičan pogled na ulice Los Angelesa te nas upoznaje s privatnim burnim životima policajaca i detektiva koji čuvaju zakon i red, glavna uloga iskusnog Johna Coopera pripala je poznatom televizijskom i filmskom glumcu Michaelu Cudlitzu, kojeg hrvatski gledatelji znaju iz serija poput „Njujorški plavci“, „Združena braća“, „Izgubljeni“, „Zakon braće“, dok je ulogu njegovog pomoćnika preuzeo Benjamin McKenzie, poznatiji mlađim gledateljima kao Ryan Atwood iz tinejdžerske serije „O.C.“. Njihovu kolegicu, detektivku Lydiju Adams tumači Regina King, glumica koju znamo iz filmova „Ray“, „Jerry Maguire“, „Državni neprijatelj“ i „Cura sa zadatkom 2“, a ostatak glumačke ekipe serije „Southland“ čine Michael McGrady, Shawn Hatosy, Kevin Alejandro i Tom Everett Scott
TerryD is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 19:57   #76
Dobra serija i pravo osvježenje na domaćim dalekovidnicama. Zbog settinga me podsjeća na legendarni "The Shield" (premda je ipak nešto lošija). Sviđa mi se i što se u seriji ne bave samo nekakvim senzacionalističkim slučajevima već rješavaju i one "svakodnevne" sitne prekršaje. S guštom nastavljam praćenje.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 23:28   #77
Jedini minus...prekasno
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 23:45   #78
Odlična serija u kretenskom terminu.

OK, nekima je "već viđeno", ali iskrneo, koliko toga možeš izmisliti u policijskoj seriji, meni je sasvim dobra, samo mi ide na kurac što ga partner toliko podjebava zbog toga što je iz bogate obitelji
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2022., 21:11   #79
Duboko u arhivi našao ovu temu, kako je serija nedavno stigla na Hbo Max pogledao par epizoda, sviđa mi se. Ne znam jel se sjećate serije Heroji iz strasti (Third Watch), išla je na Rtl-u, dosta su slične, samo je jedna u NYC a ova u LA-u. Tko voli dramske policijske serije, odličan izbor.
Hrky96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2022., 09:49   #80
Odlicna serija. Meni odmah iza wire. Najbolji lik je ovaj šta ih uci)
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:43.