Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2010., 21:58   #41
Quote:
Tourniquet_ kaže: Pogledaj post
Psihologija -petica.
94%.

ja zadovoljna
__________________
"Things are not what they seem, nor are they otherwise."
soadfan is offline  
Old 25.03.2010., 22:53   #42
Jel itko drugi osim mene pisao logiku na državnoj maturi?
Inače sam prezadovoljan rezultatima, makar mi zapravo ti predmeti i ne trebaju, informatiku imam 29/32 boda (na faktografiji i glupostima izgubljena - magnetska memorija ) i 21. sam, a u logici 55/60 i treći sam u državi.
Još sad da se to ponovi na fizici i ...
Data is offline  
Old 26.03.2010., 03:28   #43
Vidim i drugi se zajebavaju s izbornima kao ja. Nice.
__________________
"Things are not what they seem, nor are they otherwise."
soadfan is offline  
Old 26.03.2010., 11:23   #44
zna li itko kad će cca staviti rezultate hrv i eng?
__________________
~The shit I have to put up with...~
Polarna is offline  
Old 26.03.2010., 11:38   #45
Quote:
Data kaže: Pogledaj post
Jel itko drugi osim mene pisao logiku na državnoj maturi?
Inače sam prezadovoljan rezultatima, makar mi zapravo ti predmeti i ne trebaju, informatiku imam 29/32 boda (na faktografiji i glupostima izgubljena - magnetska memorija ) i 21. sam, a u logici 55/60 i treći sam u državi.
Još sad da se to ponovi na fizici i ...
ipak nisam jedina na forumu, kod mene puno losije nego kod tebe 61%, tek 44., al s obzirom da sam prosla samo 1/4 knjige i pripremala se samo 3,4 dana, nije ni moglo bolje..tako da ajde, zao mi sto nisam imala vise vremena..
~romina~ is offline  
Old 26.03.2010., 12:05   #46
Quote:
soadfan kaže: Pogledaj post
uzet ću ovo kao kompliment
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Old 26.03.2010., 13:45   #47
Quote:
Data kaže: Pogledaj post
Jel itko drugi osim mene pisao logiku na državnoj maturi?
Inače sam prezadovoljan rezultatima,makar mi zapravo ti predmeti i ne trebaju, informatiku imam 29/32 boda (na faktografiji i glupostima izgubljena - magnetska memorija ) i 21. sam, a u logici 55/60 i treći sam u državi.
Još sad da se to ponovi na fizici i ...


Kakvi li će tek bit rezultati na predmetima koji ti trebaju.
Nixxx is offline  
Old 27.03.2010., 00:51   #48
Quote:
Polarna kaže: Pogledaj post
zna li itko kad će cca staviti rezultate hrv i eng?
ispravit će ih na proljetnim praznicima po zadnjim informacijama, a rezultate ćemo dobit tek iza drugog dijela oba ispita, ergo, u sedmi mjesec, jer je vjerojatno nezgodno uploadat toliko materijala u dva navrata (moja osobna pretpostavka )
bululus is offline  
Old 27.03.2010., 13:59   #49
Quote:
bululus kaže: Pogledaj post
ispravit će ih na proljetnim praznicima po zadnjim informacijama, a rezultate ćemo dobit tek iza drugog dijela oba ispita, ergo, u sedmi mjesec, jer je vjerojatno nezgodno uploadat toliko materijala u dva navrata (moja osobna pretpostavka )
A i glupo je da dobijemo rezultate jednog dijela prije nego što smo iti napisali drugi dio...
Amelie-Poulain is offline  
Old 27.03.2010., 14:13   #50
Quote:
~romina~ kaže: Pogledaj post
ipak nisam jedina na forumu, kod mene puno losije nego kod tebe 61%, tek 44., al s obzirom da sam prosla samo 1/4 knjige i pripremala se samo 3,4 dana, nije ni moglo bolje..tako da ajde, zao mi sto nisam imala vise vremena..
Ma dobro je to, spremao sam se prije za natjecanja pa sam dosta dobro prošao. Ali dali su stvarno neke gluposti, nešto od toga se ni u jednoj školi u Hrvatskoj ne radi po redovnom programu. Vjerojatno zato skoro nijedan faks to ne traži.

Quote:
Nixxx kaže: Pogledaj post


Kakvi li će tek bit rezultati na predmetima koji ti trebaju.
Nadam se bolji.
Ali vjerojatno da ne, lako je pogriješiti, a kako je u tim predmetima konkurencija ogromna (dakle riječ je o matematici i fizici)...
Data is offline  
Old 27.03.2010., 15:01   #51
Quote:
Amelie-Poulain kaže: Pogledaj post
A i glupo je da dobijemo rezultate jednog dijela prije nego što smo iti napisali drugi dio...
pa nije glupo, dobiješ ispravljene eseje i znaš kako napreduješ, ako ti nešto nije po volji možeš se žalit na vrijeme, da isprave eseje u lipnju možda nebi stigli obradit sve žalbe jer će ih sigurno bit dosta
 
Old 27.03.2010., 15:14   #52
Slažem se za ovo. Mislim, žaljenja će sigurno biti puno i bolje da sada objave rezultate jednog ispita pa da se riješi to do drugog dijela kada će žaliti na njega.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Old 29.03.2010., 00:07   #53
a i što nije rečeno da se rezultati objavljuju 30 dana nakon ispita?
nekako je pogotovo logično da objave engleski..

oču znat rezultate
dire Dawn is offline  
Old 30.03.2010., 01:51   #54
Ja isto jedva čekam upise, da vidimo je li koji forumaš upao na nešto. Mislim da će većina biti nezadovoljna, ali bit će sigurno i onih koji su upali na 1. izbor...
ensayo is offline  
Old 30.03.2010., 16:57   #55
Quote:
ensayo kaže: Pogledaj post
Mislim da će većina biti nezadovoljna, ali bit će sigurno i onih koji su upali na 1. izbor...
Zapravo ih je prošle godine na probnoj maturi 'upalo' jako puno.
Većina mojih frendova upalo je željene faksove, doduše tada još nije niti bilo prijemnih jer je bila probna, ali otprilike dobiješ neku sliku na čemu si
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Old 30.03.2010., 17:03   #56
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
Zapravo ih je prošle godine na probnoj maturi 'upalo' jako puno.
Većina mojih frendova upalo je željene faksove, doduše tada još nije niti bilo prijemnih jer je bila probna, ali otprilike dobiješ neku sliku na čemu si
Ja nažalost nemam taj uvid. A mislim rijetko tko će pasti sad kad je državna matura, doduše mi stariji maturanti i ne možemo, ali baš zato će odlučivati baš ono nijanse...
ensayo is offline  
Old 30.03.2010., 17:32   #57
Quote:
ensayo kaže: Pogledaj post
baš zato će odlučivati baš ono nijanse...
Nažalost, da

Zato mi je i drago da su neki prijemni ostali i da se gledaju i ocjene
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Old 30.03.2010., 21:21   #58
Quote:
dawn990 kaže: Pogledaj post
a i što nije rečeno da se rezultati objavljuju 30 dana nakon ispita?
nekako je pogotovo logično da objave engleski..

oču znat rezultate
a kako će ti dati rezultate ispita kojega nisi do kraja napisala?

Eng i hrv. ćeš do kraja napisati 31. 5. i onda ćeš u roku 30 dana imati rezultate.

Vjerojatno oĆeš znatI rezultate
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 30.03.2010., 22:36   #59
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
Nažalost, da

Zato mi je i drago da su neki prijemni ostali i da se gledaju i ocjene
Da, čak mi se nekako čini, iako baš nije usporedivo, da je za Pravo i Soc. rad lakše riješiti onaj posebni tekst, nego apstraktno mišljenje. Ne znam jesi ti na prirodnim ili društvenim znanostima, ali eto onako konstatiram.
ensayo is offline  
Old 31.03.2010., 16:53   #60
Quote:
ensayo kaže: Pogledaj post
Da, čak mi se nekako čini, iako baš nije usporedivo, da je za Pravo i Soc. rad lakše riješiti onaj posebni tekst, nego apstraktno mišljenje. Ne znam jesi ti na prirodnim ili društvenim znanostima, ali eto onako konstatiram.
Ja sam ti više za društvene, želim na Pravo

Prijemni mi se ne čini teškim, ali problem je što dosta kratko traje.
Onaj prvi dio testa je dosta začinjen s pravnim izrazima, a i bed je što se ne smiješ vraćat na tekst tijekom odgovaranja. Drugi dio nije težak, iako ima par tzv. logičkih zadataka koji su sve samo ne logički, i ne znam po kojem bi se principu riješili (ono pitanje s postotokom pušača npr. )

Ups, malo smo off topic, ali ajde
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:00.