Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2011., 15:08   #1
Unforgettable / Tragovi zločina (2011-2016)





Od ove jeseni na CBS-u.

UNFORGETTABLE stars Poppy Montgomery as Carrie Wells, an enigmatic former police detective with a rare condition that makes her memory so flawless that every place, every conversation, every moment of joy and every heartbreak is forever embedded in her mind. It's not just that she doesn't forget anything - she can't; except for one thing: the details that would help solve her sister's long-ago murder. Carrie has tried to put her past behind her, but she's unexpectedly reunited with her ex-boyfriend and partner, NYPD Detective Al Burns (Dylan Walsh), when she consults on a homicide case. His squad includes Det. Mike Costello (Michael Gaston), Al's right-hand man; Detective Roe Saunders (Kevin Rankin), the junior member of the team; and Detective Nina Inara (Daya Vaidya), a sassy, street-smart cop. Being back on the job after a break feels surprisingly right for Carrie. Despite her conflicted feelings for Al, she decides to permanently join his unit as a detective solving homicides - most notably, the unsolved murder of her sister. All she needs to do is remember. Ed Redlich, John Bellucci, Sarah Timberman and Carl Beverly are executive producers for Sony Television Studios in association with CBS Television Studios.


Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 18.05.2011. at 17:11.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 15:27   #2
Još jedan dosadni procedural.. yawn..
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 16:50   #3
Poppy Montgomery

meni ne zvuči loše, još da trailer vidim
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 10:54   #4
Preview/trailer

Čini se ok. Gledam sigurno.
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 15:05   #5
Šon

pogledat ću i ja
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 19:34   #6
Kritike na pilot:

Quote:

Watch It - awesome show, can't wait for more
Skip It - it's either horrible or just totally not their thing
DVR It - there's potential, will give it a second chance

Ryan: Skip It
Eh. A detective drama with a gimmick, one that would grow tiresome by episode 3.

Furlong: DVR It
Like the cast, enjoyed the pilot, totally not my style, but I'll give it another go.

Bentley: Skip It
A completely average twist on the procedural format CBS does so well. My parents will probably watch it.

Harnick: Skip It (for now)
I wanted to like this, but I wasn't completely sold. I may check it out again.

Potts: DVR It
You should be sure your show can live up to its title when you name it 'Unforgettable.' Poppy Montgomery and Dylan Walsh have enough chemistry that I'd be willing to give the show another look, but ... well, it's a tough title to live up to.

Prudom: DVR It
For me, this will be a Skip It, because I'm not a fan of procedurals, but CBS' core audience will find 'Unforgettable' a competent (if safe) crime drama, and a bright, attractive lead in Poppy Montgomery as the former detective with the photographic memory.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 17:44   #7
iznenađujuće dobro

glavna likica mi je baš simpa

a i sviđa mi se što ta njezina moć nije baš moć nego stanje/bolest/mogućnost ne znam ni kako bih to nazvao

glupo mi samo što je na kraju sama otišla do onog lika

uglavnom, gledam i dalje
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 18:39   #8
Prilično dosadno, što kod mene nije lako "postići"

Vrlo iritantne one scene kada se prisjeća.
Podsjeća me na crtić action man i ono njegovo "predvidi"


Ako smanje trajanje toga, bit će OK
__________________
Bože čuvaj ti, naše branitelje i sirotinju.. jer političari se, ionako za sebe, pobrinu..
Dinaminjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 22:56   #9
Pogledao i nije loše, likovi mi djeluju karakterno nisu bezlični iako mi se ovaj Dylan Walsh iz Nip/Tuck (Reži me) baš i ne sviđa, ne znam valjda zato što mi je tamo bio ono neki štreber/šonjo/mlakonja….

Nisam siguran da se serija može izdvojiti iz sličnih umorstva/detektivskih serija, ok ženska ima to neko fotografsko pamćenje, i ok riješila je taj slučaj sa svojim flash backovima (zato jer je na neki način „sudjelovala“ u tom umorstvu) ali pitanje je dali nas može zadržati sa time jer detektiva smart frikova ima na bacanje….
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 23:29   #10
Meni je bilo dosadno i glavna me živcira... kad krene s "on November 24'th 1998 rekao si mi to to i to sa tim stavom, u toj robi" Sumnjam da će i uspjet... sve mi se čini da će ono "un" uskoro ispast iz naslova i ostat će samo "forgettable".
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 20:39   #11
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Nisam siguran da se serija može izdvojiti iz sličnih umorstva/detektivskih serija, ok ženska ima to neko fotografsko pamćenje, i ok riješila je taj slučaj sa svojim flash backovima (zato jer je na neki način „sudjelovala“ u tom umorstvu) ali pitanje je dali nas može zadržati sa time jer detektiva smart frikova ima na bacanje….
S ovime se slažem. I kako će ona rješavati slučajeve. Ići s njima na scenu uočavati stvari, sudjelovati prilikom ispitivanja i tko bude točno što rekao?

Nije loša ideja, simpatična mi je Poppy, vjerojatno ću pogledati još koju epizodu. Ali iskreno malo sam više očekivala.

Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Meni je bilo dosadno i glavna me živcira... kad krene s "on November 24'th 1998 rekao si mi to to i to sa tim stavom, u toj robi" Sumnjam da će i uspjet... sve mi se čini da će ono "un" uskoro ispast iz naslova i ostat će samo "forgettable".
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 22:53   #12
Druga epizoda je bila meni puno puno bolja..
U jednom trenu sam pomislio "pa kaj mi se nije svidjelo u prvoj" i zaključio da su to bile preduge "sjeti se" sekvence..

Sada su nešto kraće i nisu mi smetale.
Iako mi je fora bila izjava jednog policajca prijete scene "here we go again"
__________________
Bože čuvaj ti, naše branitelje i sirotinju.. jer političari se, ionako za sebe, pobrinu..
Dinaminjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 20:51   #13
Quote:
Dinaminjo kaže: Pogledaj post
Druga epizoda je bila meni puno puno bolja..
U jednom trenu sam pomislio "pa kaj mi se nije svidjelo u prvoj" i zaključio da su to bile preduge "sjeti se" sekvence..

Sada su nešto kraće i nisu mi smetale.
Iako mi je fora bila izjava jednog policajca prijete scene "here we go again"
Uh ne znam, sve mi je to nekako nedorečeno kao i njezin pokušaj da se zbliži sa onim dječakom

Ne sviđa mi se što u nekim trenucima kao da ostala ekipa ovisi o njoj, kao da su nesposobni (nešto kao u Mentalistu i Monku) a i ovo "her we go again" mi je bilo bezveze i još kada su svi zastali da vidi što će napraviti (pretvoriti vodu u vinu )

Ovaj njezin bivši mi ni dalje kao ni lik ni kao glumac ne sjeda baš kao i ovaj drugi koji ima čudnu boju odijela kao da radi na šaltru u pošti

No glavnoj glumici se mora priznati da ima veće mišiće na rukama od mene
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 21:07   #14
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Uh ne znam, sve mi je to nekako nedorečeno kao i njezin pokušaj da se zbliži sa onim dječakom

Ne sviđa mi se što u nekim trenucima kao da ostala ekipa ovisi o njoj, kao da su nesposobni (nešto kao u Mentalistu i Monku) a i ovo "her we go again" mi je bilo bezveze i još kada su svi zastali da vidi što će napraviti (pretvoriti vodu u vinu )

Ovaj njezin bivši mi ni dalje kao ni lik ni kao glumac ne sjeda baš kao i ovaj drugi koji ima čudnu boju odijela kao da radi na šaltru u pošti

No glavnoj glumici se mora priznati da ima veće mišiće na rukama od mene
I ja sam primjetila mišiće.


Druga epizoda je bila bolja od prve.

Serija je čisti procedural sa slučajevima gdje bu ona glavna u rješavanju.Ali dobro za razbrigu.

Meni malo predugo trjau njena prisjećanja, pa svaki put u sebe gleda, pa onda nazad pa opet u sebe i tako stalno.
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 03:47   #15
Odgledala sam prve 4 epizode i meni se serija sviđa, cijeli koncept mi je u biti OK, na momente bi me podsjetilo na Sherlocka. Naravno da nije sad extra savršena i moglo bi biti bolje, ali svejedno je gledljiva i Poppy mi je najs. Zna li tko jesu li je produzili, tj otkupili cijelu sezonu?
__________________
...Se è tardi a trovarmi insisti, se non ci sono in un posto cerca in un altro, perché io son ferma da qualche parte ad aspettare te...
Lilly Vanilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 16:38   #16
Quote:
Lilly Vanilly kaže: Pogledaj post
Odgledala sam prve 4 epizode i meni se serija sviđa, cijeli koncept mi je u biti OK, na momente bi me podsjetilo na Sherlocka. Naravno da nije sad extra savršena i moglo bi biti bolje, ali svejedno je gledljiva i Poppy mi je najs. Zna li tko jesu li je produzili, tj otkupili cijelu sezonu?
Da, dobili su punu sezonu, mislim 22 epizode.
Ja isto pogledam kad uhvatim vremena. U biti volim ovakav tip serija, iako ih je previše na na taj Sherlock-ovski "mot" u zadnje vrijeme. Poppy mi je bila ljepša kao plavuša.
__________________
"If you stop seeing the world in terms of what you like and you dislike and saw things for what they truly are in themselves, you would find a great deal of peace in your life." |
strelitzia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 19:33   #17
Odgledala sam sto je do sada izaslo, svidja mi se. Ona mi je super i da, i meni se vise svidja kad su skratili "sjecam se @_@" scene. Primjetila sam da ima puno prstenja na rukama i da to jako prikazuju, ne sjecam se kad sam zadnji put tako nekom primjetila nakit od one odvjetnice u The Practice koja je imala cijelo uho puno nausnica.

I da, u danasnjoj epizodi je prvi put imala cizme na petu, do sada je uvijek imala sensible shoes na poslu

Aha, i nadredjeni Al.. uopce ga se nisam sjetila iz Nip/Tuck, morala sam provjeriti na imdb-u otkud mi je poznat
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 01:43   #18
Serija je fakat genijalna,pratim je nekih 10ak dana. Super je. Čudim se što nema puno postova na temi.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 09:26   #19
Pa ja ju jos uvijek gledam, skroz sam zaboravila na topic . Sveukupno ok je, nije vrhunac drame, ali za pogledati u kisno popodne je ok . Inace, na Domi sad ide prva sezona, bacila sam oko tu i tamo . Preveli su kao "Tragovi zlocina", tako da dok nisam pogledala nisam ni skuzila da je to to!

Ne citati dalje ako se nije pogledalo do trece sezone!!



U trecoj sezoni su promijenili cast i pomalo smjer radnje. Prve dvije sezone su bile "obicni" zlocini, u trecoj su sad dio nekakve specijalne jedinice i imaju vise high profile slucajeve. Obicno me takve stvari smetaju, ali u redu mi je to nekako proslo .

Inace, cijeli dio s njezinom sestrom i tim dijelom radnjem mi je sad vec , da ne spominjem obaveznog serijskog ubojicu koji se bas za NJU zakaci (to mi inace kao plot twist strasno zivcira bilo u knjigama (na pamet mi pada Kay Scarpetta, nju ne da je jedan godnio nego njih nekoliko ), bilo u serijama).
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 20:17   #20
gledam i ja :clap:

prvu sezonu na domi. nisam ni znala za ovu seriju.

pošto su naravno ortkupili samo prvu, dalje nastavljam pratiti ilegalno

men' se sviđa. nekako mi je to light serija za odmorit mozak
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:06.