Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2014., 22:50   #21
Evo ja sam pogledala ,meni je Rič koma ,baš pokušava skinuti Tarantina,a njega,luđaka u real lifu i ne možeš skinuti.One je posebna vrsta luđaka.Seth mi je dobar,on je dobro skinuo Georga,ali opet ima nešto svoje.Ona početna scena sa Ezom Gonzalez u onoj rupi punoj zmija,baš smo komentirali da ne bi za ne znam kakve pare snimala sa pravim zmijama,svaka čast Eizi i jako dobro govori Engleski,Salma je dosta falšala na Meksički akcent.
Don Jhonson još uvijek dobro izgleda ali mi nije sjeo oonaj njegov partner,više vuče na Meksičkog seljo-belju nego na Renđer,barem meni.Imaju odličan car braća Gecko,jedva čekam da vidim glumce koji će glumiti u onom baru,e ono su bili živopisni likovi.Nastavlja se gledati....
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2014., 04:03   #22
Well color me impressed.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 09:29   #23
Da li se ovo ista poboljsalo ili je i dalje razvuceno? Stao na 3coj.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 22:43   #24
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Da li se ovo ista poboljsalo ili je i dalje razvuceno? Stao na 3coj.
Mislim da sam došla do 4. Meni je to sve skupa bedasto i nikako vrijedno daljnjeg gledanja.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 16:41   #25


Tolko sam bila oduševljena drugom epizodom, al me na trećoj nekaj omelo u gledanju i kad sam se vratila, prebacila na nešt drugo, a ovome se posle nisam vratila... Možda pogledam kad počne hiatus mojih trenutnih serija, ak ne nađem ništ bolje.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 16:45   #26
citala sam negdje da tek u 5-6 epizodi dođu u bar
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 21:56   #27
da. i cijelu epizodu su u baru i niš se ne događa, ovi u baru se ne pretvore u vampire. to će bit u sljedećoj. kakva je gledanost? meni to ne miriši na 2. sezonu.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 15:20   #28
Meni je serija full dobra,ima odličnu muziku.Jesu li oni muzičari u baru isti oni iz filma?Čini mi se da jesu.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 16:41   #29
serija je solidna, odgledao sve do sad

mora to bit razvuceno nazalost, kak bi drukcije napravili iz filma cijelu sezonu serije al nije dosadno, fakat
likovi bolesni ofc

btw potvrđena je druga sezona bas me zanima u kojem smjeru ce to sve otici
jaqen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 21:31   #30
Meni je dobra kemija između one male i Ričija.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 12:30   #31
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Meni je dobra kemija između one male i Ričija.
totalno--- weird, spooky ali i sarmantno
jaqen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 16:34   #32
Al ona plesacica koju je glumila salma hayek u filmu je prezgodna! Vec dugo tak neku zgodnu nisam vidio u serijama.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 15:40   #33
Well Eiza Gonzales je definitivno se makla od uloga plačljivih protagonistica u meksičkim novelama.Bila je predobra u scenama kad je plesala,samo meni je Riči prezgodan i prekul ,Tarantino je bio više čudan i ljigav i poremećen pa mi je ona scena kad mu gurne nogu u usta i toči tekilu bila više seksi nego ona u filmu.
Odlična muzika.Face od Ričijevog brata i Famili za stolom kad je ova plesala oko njega i gurala mu nogu u usta su bile epic!
Seks Machine mi je dobar,kako su ga svi htijeli tuć kad je mala rekla da ju je muvao.
Ja sam plavuša pa ne kužim duboki koncept ove serije film je bio puno jednostavniji,ne volim kad su neke dubokoumne misli upakirane u nešto jednostavno trešasto.Nastavljam gledat zbog (ne mogu vjerovat da ću ovo reći) odlične Eize Gonzales koja je dokazala da nije samo za uloge plačljivih bogatašica i odlične kemije između Ričija i one male koja je bila poluluda kad je ova se uvijala oko njega.Baš me zanima kako će proširiti priču na drugu sezonu.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 17:09   #34
vidim po komentarima da su došli u bar. idem opet počet gledat. jer to odugovlačenje je bilo zamorno.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 18:28   #35
taj sto glumi richija je neki model/maneken, dok tarantino, jel, bas i nije osim toga ima i foot fetish

ja cu odmah preskociti na bar epizodu
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 19:26   #36
meni je taj Richi prejeben od prve epke, onaj šta glumi Clooneya je zgodan ali onako dosadno zgodan, a Richi mi je grrrrr

aj odo skinut sad to kad dođu u klub da vidim
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 20:57   #37
ova zadnja epka mi je baš dobra, ima bar puno akcije i da slažem se vampirica Eiza je odlična

kolko bi ovo trebalo imat epki po sezoni, 12?
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2014., 01:46   #38
zadnje tri su mi skroz nelose, bolje od filma
serijski richie je mljac
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 18:23   #39
jel ko gledo novu?

ja slabo kužim seriju, ona vampirica je sad uvela u neki labirint braću Grecko ili šta je to več kak se zove? vidim da imaju neke halucinacije sa vremena na vrijeme, i šta sad oni trebaju napravit? koja im je misija? šta vamirica želi od njih?
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 23:21   #40
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
jel ko gledo novu?

ja slabo kužim seriju, ona vampirica je sad uvela u neki labirint braću Grecko ili šta je to več kak se zove? vidim da imaju neke halucinacije sa vremena na vrijeme, i šta sad oni trebaju napravit? koja im je misija? šta vamirica želi od njih?
Ona ih je uvela u labirint iz kojega oni moraju izać van živi i da ona bude slobodna.Ona je nagrada na kraju.Moraju uspješno završiti Sethov zadnji posao koji je prvi put kreno naopako.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:44.