Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2014., 15:00   #21
Quote:
so.creator.est kaže: Pogledaj post
ne bih rekao da su se uplašili nego to košta.
Košta, ali su se svi bojali do Pirata s Kariba, koji su bili veliki rizik, ali i jako veliko iznenađenje
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 20:23   #22
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Košta, ali su se svi bojali do Pirata s Kariba, koji su bili veliki rizik, ali i jako veliko iznenađenje
pirati s kariba su smeće. dokaz da blockbustere određuju mediokriteti.

ne ulazim zašto su tako dugo čekali, ja sam u zadnjih 30 + godina pogledao samo dvije dobre serije: moonlighting i john adams.
so.creator.est is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 23:16   #23
Pirati s kariba su točno ono što su trebali biti.

Ova serija i Black Sails guraju svoju spiku, niti pokušavaju biti povijesne serije niti idu na full on POTC štih. Nije mi jasno zašto zbog same prisutnosti "povijesnog" lika ljudi odmah očekuju jebeni dokumentarac. Da želim znati više o tom periodu, čitao bi knjige, pogledao dokumentarac. Ovo je serija, i kao takva je sasvim u redu.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 11:03   #24
Evo samo da javim da sam odustao nakon samo 3 epizode. Mislim da je ovo prva ili jedna od rijetkih serija gdje sam odustao prije kraja sezone.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 15:35   #25
Sve krene dobro pa se ispuše ko balonček ! Malkovich nekako preko qurtza glumi iako produkcijski serija ne izgleda loše !
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 10:09   #26
teško smeće. što dalje to gore. negledljivo.
so.creator.est is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:27.