Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2011., 21:57   #2001
Pa lipo je i pristojno odati priznanje protivniku koji je možda sasvim na knap izgubija i bija korektan protivnik. (Ne mislin na današnji meč nego generalno). Neovisno od tega, većina tih govora još iz prahistorije od kada su TV prijenosi počeli su čista kurtoazija i ono što se mora reć. Da zahvaljujem sponzorima šta me plaćaju, organizatorima šta su organizirali turnir (ovo je možda i najgluplje iako to možda ima smisla jer turniri mogu bit očajno loše organizirani iako još nikad nisam čula da se netko na to požalio nako šta je uzeo pehar u ruke), braći i sestrama i timu šta me besplatno prate po svitu, mami šta me rodila, tati šta me nije rodija, pa divnoj publici na podršci iako ponekad listom navija za drugoga itd itsl.
Petra2005 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 22:00   #2002
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
ne sjećam se da je Feđo ikad reko baš sorry protivniku. Možda nešto na foru it's a shame you had to lose ili tako to. Jedini put osim danas sam to čuo kad na AO09 nakon Feđinog plakanja, kad je Nadal to rekao, vjerojatno ganut tim plakanjem, a i još dečko ne zna engleski dobro pa mu to bilo najjednostavnije reć
Hehe, istina, jedini put kad je Federer pokušao tješiti protivnika, to je prilično tragično završilo:
http://www.youtube.com/watch?v=T257X...eature=related

(Sjećam se i da su tad neki komentirali kako je u samo pola godine Federer održao najgori gubitnički, onaj iz A0 2009, i najgori pobjednički govor, taj u Wimbledonu )
Vicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 22:05   #2003
Quote:
Vicious kaže: Pogledaj post
Hehe, istina, jedini put kad je Federer pokušao tješiti protivnika, to je prilično tragično završilo:
http://www.youtube.com/watch?v=T257X...eature=related

(Sjećam se i da su tad neki komentirali kako je u samo pola godine Federer održao najgori gubitnički, onaj iz A0 2009, i najgori pobjednički govor, taj u Wimbledonu )
nije mi jasno kako netko može ne volit Rodika. lik je car

EDIT: i da, još uvijek mi nije jasno zašto je svima fed na AO09 napravio nešto loše ili pičkasto ili šta. ja sam plako kad sam gledo "life aquatic with steve zissou" pa se ne smatram pičkicom. neki ljudi su ga još više zavoljeli nakon toga, čovjek je pokazao koliko mu znači pobjeda i koliko ju je htio, toliko da je bolestan igrao. ne razumijem šta je loše u pokazivanju emocija.
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 22:09   #2004
Dobar mi je ovaj komentar, zaslužio bi ga: "I love Roger, my favourite tennis player of all time, my favourite athlete of all time. I hope Roddick ends up like Ivanisevic and wins Wimbledon when no one expects it. He deserves a Wimbledon Championship."
Petra2005 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 22:25   #2005
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
nije mi jasno kako netko može ne volit Rodika. lik je car

EDIT: i da, još uvijek mi nije jasno zašto je svima fed na AO09 napravio nešto loše ili pičkasto ili šta. ja sam plako kad sam gledo "life aquatic with steve zissou" pa se ne smatram pičkicom. neki ljudi su ga još više zavoljeli nakon toga, čovjek je pokazao koliko mu znači pobjeda i koliko ju je htio, toliko da je bolestan igrao. ne razumijem šta je loše u pokazivanju emocija.
Na ovom forumu ima puno veći broj (za razliku od nekih drugih vanjskih foruma) iz meni nepoznatog razloga navijača Rafe. Nisu svi ekstremni kao troje-četvoro, ali svima paše pronaći bilo što da diskreditiraju konkurenciju. To ti je ono, današnji klinci više vole one emocije tipa gore ruka i noga kad zabijem forhend ili majmuniranja posli golova u nogometu di 10 igrača poklope onega šta je da gol ili ona majmuniranja u NBA posli zakucavanja, to su poželjne emocije.
Kad (isto nogomet) SVIH 11 MUŠKARČINA posli npr. izgubljenog polufinala /npr./ legnu na teren i rone suze, pa svi plaču posli poraza u košarci, pa u rukometu...to onda nikoga ne dira, to je herojski.
Fedu nije dozvoljeno.
Petra2005 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 22:33   #2006
Quote:
Petra2005 kaže: Pogledaj post
Dobar mi je ovaj komentar, zaslužio bi ga: "I love Roger, my favourite tennis player of all time, my favourite athlete of all time. I hope Roddick ends up like Ivanisevic and wins Wimbledon when no one expects it. He deserves a Wimbledon Championship."
To je rijetkost, jer me manje više baš briga, ali ako mi je nekad bilo krivo zbog nekog zadnjih godina, onda je to taj put zbog Roddicka u tom finalu, volio bih i ja kad bi uspio osvojiti neki grand slam do kraja karijere.
Vicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 22:36   #2007
Quote:
Petra2005 kaže: Pogledaj post
Dobar mi je ovaj komentar, zaslužio bi ga: "I love Roger, my favourite tennis player of all time, my favourite athlete of all time. I hope Roddick ends up like Ivanisevic and wins Wimbledon when no one expects it. He deserves a Wimbledon Championship."
lijepo
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 22:45   #2008
Rafito


Nisam gledala (rad oplemenjuje ), ali ne mogu niti vjerovati (ok, mogu ), stvarno nisam mislila da će ovo uzeti. Fasciniraju me dvije stvari, prvo kako je dizao razinu tokom turnira, jest da to nije neuobičajeno za Nadala, ali već ono malo što sam vidjela protiv Murrayja mi je bilo jasno da diže razinu, a druga stvar ne znam otkud je izvukao mentalnu snagu, možda što nije bilo Đokovića ali svejedno tb-ove je protiv Isnera gubio, a onda ih protiv Federera osvoji. Uglavnom, svaka čast, Rafa je stvarno teniska legenda.
cola3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 22:49   #2009
nadal
__________________
pusti srce da se smije.
bubbly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 23:11   #2010
Quote:
Petra2005 kaže: Pogledaj post
To ti je ono, današnji klinci više vole one emocije tipa gore ruka i noga kad zabijem forhend
ima još specijalaca, ali zasad ću fejspalmat samo ovo.



Quote:
Fedu nije dozvoljeno.


Quote:
Na ovom forumu ima puno veći broj (za razliku od nekih drugih vanjskih foruma) iz meni nepoznatog razloga navijača Rafe.
Posjetili smo laboratorij ankl T.
cola3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 23:14   #2011
Quote:
Petra2005 kaže: Pogledaj post
Na ovom forumu ima puno veći broj (za razliku od nekih drugih vanjskih foruma) iz meni nepoznatog razloga navijača Rafe.
a ne znam, ne bih rekao. uvijek sam mislio da je obrnuto ali tko će znati, stvari pomute ovi što dođu zbog esanja.

Quote:
Kad (isto nogomet) SVIH 11 MUŠKARČINA posli npr. izgubljenog polufinala /npr./ legnu na teren i rone suze, pa svi plaču posli poraza u košarci, pa u rukometu...to onda nikoga ne dira, to je herojski.
Fedu nije dozvoljeno.
jasno mi je kako se netko može smijati zbog fedovog plakanja, jasne su mi zajebancije na tu foru, sve je to simpatično ali definitivno smatram hendikepiranima ljude što ekšli misle kako je roger zbog toga pičkica, manji muškarac i slično.
takvi ne da nemaju pojma o sportu već vrlo malo znaju i o životu, trudu i ulaganju samoga sebe u nešto što se naposlijetku izjalovi.
ne govorim ovo kao rogerov navijač, meni je ono plakanje također smiješno, samo su mi općenito nejasna tako plitka promišljanja. a možda se i ja previše čudim, ipak se 80% ljudi prije svega vole narugati bilo čemu mogućemu.

Quote:
215023 kaže: Pogledaj post
po očima..samo nemogu naći dobru sliku, evo ali nije baš nešto, ovaj livi sa ovom slikon
ima, ima nešto. brada nekako...
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 23:16   #2012
cestitam rafi danas na pobjedi, malo sam u kurcu sa nekim drugim stvarima pa nemogu posteno uzivat u ovoj pobjedi, hvala svima sto su nama navijacima Nadala cestitali ovdje( Allene, Petra....), prokomentiracu mec kasnije, moram pogledati zadnji set kojega nisam vidio, u svakom slucaju danas ni fed ni nadal nisu igrali svoj najbolji tenis, ali pobjeda se pise...malo mi je gorak okus u ustima jer sam ipak prizeljkkivao dijelom noleta u finalu, i steta je sto nismo vidjeli taj mec, je bi onda rafi fakat bilo tesko u finalu.a ovako mu j....mamicu i njegovu zajebanciju u trecem setu koja mi je srusila fini dobitak na kladi( imo sam 3:0)...

i jedan mali video u cast obojice, najdojmljivije slike 2:44, 3:15. nema veceg teniskog rivalstva i ljepseg

http://www.youtube.com/watch?v=0WzIv...eature=related

Zadnje uređivanje krox : 05.06.2011. at 23:25.
krox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 23:19   #2013
Gledam sad malo povijest French Opena i nešto mi zapelo za oko

Dakle 2008. Nadal osvaja French Open bez izgubljenog seta, pritom izgubivši 41 gem, što znači da je prosječno po meču gubio 6 gemova
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 23:26   #2014
Quote:
Pajkic kaže: Pogledaj post
Gledam sad malo povijest French Opena i nešto mi zapelo za oko

Dakle 2008. Nadal osvaja French Open bez izgubljenog seta, pritom izgubivši 41 gem, što znači da je prosječno po meču gubio 6 gemova
nadal iz 2008. je jedno od savršenstava teniske igre.
al pari s fedom iz 2005. ili samprasom iz 1995.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 23:28   #2015
Quote:
cola3 kaže: Pogledaj post
ima još specijalaca, ali zasad ću fejspalmat samo ovo.
Napisala sam svoje logičko razmišljanje, ti se rugaš s mojim stavom bez obrazloženja. Što je s tim, tebi se majmuniranja po terenima sviđaju? Masovna plakanja i grljenja nogometaša su OK, Fedove emocije zabranjene? Nisi uopće odgovorila. Vrijeđaš i trolaš ka i inače. Praviš se onim što nisi.
Petra2005 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 23:30   #2016
Catfight
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 23:40   #2017
Quote:
Petra2005 kaže: Pogledaj post
Napisala sam svoje logičko razmišljanje, ti se rugaš s mojim stavom bez obrazloženja. Što je s tim, tebi se majmuniranja po terenima sviđaju? Masovna plakanja i grljenja nogometaša su OK, Fedove emocije zabranjene? Nisi uopće odgovorila. Vrijeđaš i trolaš ka i inače. Praviš se onim što nisi.
A što bih ti to trebala odgovoriti? Da postoje ljudi kojima proslavljanje dobrih poteza u sportu nije majmuniranje? Da je upravo to traženje dlake u jajetu a ne čitanje nečijeg intervjua i tome slično? Ako to ne kužiš sama, neće pomoć što ja to kažem, tako da mi jedino preostaje našalit se, ili kako ti kažeš trollat.

Ne pravim se ono što nisam, au contraire, ono što volim, volim i to i kažem, ono što ne volim, ne volim i to također kažem. Ne šaljem vesele čestitke nekome na pobjedi a da onda samu sebe demantiram nekakvim nervoznim epizodama ako me iznervira jer zamisli, nečijih fanova tu ima "neobjašnjivo" puno. A nitko o Federerovim suzama i inom nije ni govorio. Za usporedbu, koliko vidim, već mi je od silnih priča o "nadalovoj sreći" samo na posljednjih par stranica, ovo dalje neću ni čitat.
cola3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 23:54   #2018
Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post
nadal iz 2008. je jedno od savršenstava teniske igre.
al pari s fedom iz 2005. ili samprasom iz 1995.
To iz 2008., cijeli Nadalov turnir, to je bila čista brutala. Neponovljivo, vjerojatno i za njega samog.
Vicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 00:01   #2019
Čestitke Nadalu na pobjedi a Rogeru na odličnoj igri cijeli turnir i posebno izbacivanju Noleta...

Ne mogu vjerovat kako Nadal uspijeva kad je u izgubljenoj situaciji odigrati visoku parabolu i loptu svaki, ali baš svaki put ubaciti u teren oko osnovne linije...

Osim pohvala na njegov račun moram reći kak je vrlo bezobrazan kod uzimanja pauze između poena, jasno mi je kad on servira da malo odugovlači, diktira tempo, ali danas u nekoliko navrata Roger izabere loptice, odradi pripremu za servis, sprema se odservirati i ugleda Rafu kak još nije spreman
__________________
Izdajice ne imali mira, ubili ste kralja Zvonimira, izdali ste naše velikane i sinove što su majke dale...generali držite se!
kinfa777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 00:03   #2020
Quote:
Vicious kaže: Pogledaj post
To iz 2008., cijeli Nadalov turnir, to je bila čista brutala. Neponovljivo, vjerojatno i za njega samog.
a dobro, znalo se da je na zemlji bog i batina, al meni je onaj us open od prošle godine nešto naj naj. pogotovo finale. razneo je đokovića koji ga je do tog meča na toj podlozi prebijao ko psa. što je najbolje od svega đokan je i taj meč igrao fenomenalno.
Allen-Iverson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:08.