Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koliko često čupate obrve?
svaki dan malo popravim 334 30.42%
jednom tjedno 403 36.70%
jednom u dva tjedna 171 15.57%
jednom mjesečno 122 11.11%
ne čupam obrve 68 6.19%
Glasovatelji: 1098. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2004., 18:08   #1
Obrve

Htjela bih si oblikovati obrve... htjela bih da su tanje... Prije sam uvijek čupala obrve s donje strane, iznad oka; ali obve su mi dosta visoko postavljene i ako to učinim, još će biti viši luk... I sad ne znam kaj da radim. Inače sam uvijek čitala savjete kako se obrve ne smiju čupati s gornje strane... bla bla...

Kako vi oblikujete obrve?
dreamer~dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 18:39   #2
Za gornju stranu ja koristim male skarice kojima skinem visak i napravim oblik koji zelim.
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 19:13   #3
ako si nevjesta kaos to sam ja bila - neka ti prvo oblikuju u salonu, ne kosta puno, ti onda pratis dobiveni model.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 19:17   #4
Re: Oblikovanje obrva

Quote:
dreamer~of~dreams kaže:
Htjela bih si oblikovati obrve... htjela bih da su tanje... Prije sam uvijek čupala obrve s donje strane, iznad oka; ali obve su mi dosta visoko postavljene i ako to učinim, još će biti viši luk... I sad ne znam kaj da radim. Inače sam uvijek čitala savjete kako se obrve ne smiju čupati s gornje strane... bla bla...

Kako vi oblikujete obrve?
odi u salon

oni to voskom za minutu srede i super izgleda

izmedju tretmana mozes i pincetom sredjivati
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 19:20   #5
Evo, meni nikad nije bilo jasno da netko daje lovu da bi mu u salonu sredili obrve. Pa kakvo to chudo tamo naprave, shto se ne mozhe kuci, sam?
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 11:14   #6
Quote:
magic kaže: Pogledaj post
Evo, meni nikad nije bilo jasno da netko daje lovu da bi mu u salonu sredili obrve. Pa kakvo to chudo tamo naprave, shto se ne mozhe kuci, sam?
Meni je lakše dati 20-30-40 kn (ovisno o salonu) jednom mjesečno pa da mi to naprave savršeno, nego da ja nešto zeznem i da mi ne ispadnu iste
Quote:
justmeandyou kaže: Pogledaj post
Curke,moze li mi netko preporucit neki dobar salon u Zagrebu za obrve? Htjela bi ih istaknuti,ovako obicne prirodno zaobljene su mi dosadne. Sanjam o ljepo oblikovanim i izrazenim obrvama
i da nebi bas one salone od 80kn
U tom slučaju u širokom luku zaobiđi beauty salon Božicu i odi u Kozmetički studio Z.G -šefica to radi presavršeno to ti je u Rudeškoj. Ja sam to slučajno otkrila kad sam išla frendici, ali za to mi se isplati ići na drugi kraj grada
Možeš si isprintati ovo i pokazati kakve želiš http://www.svezazene.com/uploads/art...bliciobrva.jpg

Zadnje uređivanje -honey- : 28.02.2013. at 11:21.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 11:20   #7
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Meni je lakše dati 20-30-40 kn (ovisno o salonu) jednom mjesečno pa da mi to naprave savršeno, nego da ja nešto zeznem i da mi ne ispadnu iste


U tom slučaju u širokom luku zaobiđi beauty salon Božicu i odi u Kozmetički studio Z.G -šefica to radi presavršeno to ti je u Rudeškoj. Ja sam to slučajno otkrila kad sam išla frendici, ali za to mi se isplati ići na drugi kraj grada
Možeš si isprintati ovo i pokazati kakve želiš http://www.svezazene.com/uploads/art...bliciobrva.jpg
hvala
justmeandyou is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 16:16   #8
Meni bi bilo uzaludno ići u salon na oblikovanje.
Farbam obrve, ali više-manje nema smisla jer su mi nepostojeće i jako nisko postavljene (i još izgledaju kao da sam stalno tužna).

Jel netko zna kako natjerati obrve da rastu?
Zumbula is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 22:38   #9
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
odi u Kozmetički studio Z.G -šefica to radi presavršeno to ti je u Rudeškoj. Ja sam to slučajno otkrila kad sam išla frendici, ali za to mi se isplati ići na drugi kraj grada
Z.G. veliš? Ajde budem probala, to mi je blizu. Nego, kako se zove ta žena, da znam kod kog da se naručim? Tnx.
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 09:37   #10
Quote:
magic kaže: Pogledaj post
Evo, meni nikad nije bilo jasno da netko daje lovu da bi mu u salonu sredili obrve. Pa kakvo to chudo tamo naprave, shto se ne mozhe kuci, sam?
Ja se ne usudim recimo škaricama kratiti, ne vjerujem sama sebi imam guste, crne i dosta čvrste obrve (divota za ovaj trend doduše) i osim kaj ih čupam jednostavno ih moram oblikovati jer gube formu. Plus od svih kozmetičkih tretamana pa čupanje obrva je bar jeftino, plus ako ideš redovito kod neke kozmetičarke i đabe počupa.

Ono što nebih više nikad išla je čupanje s koncem, prebolno.
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 10:26   #11
Evo slike mojih potpuno prirodnih obrva na kojima je samo malo maskare za obrve i to bezbojne. Također ih ne volim sama rezati jer me strah, ali bez obzira na to uvijek mi se ovako spuste dlake na njima bez obzira s cim ih zacesljam. Im netko neki prijedlog s cim da ih počešljam da to malo čvršće stoji i dulje drži? Moze bit i u boji, I don't care. Hvala

http://imageshack.com/a/img924/8420/fWIkN4.jpg
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 10:41   #12
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Evo slike mojih potpuno prirodnih obrva na kojima je samo malo maskare za obrve i to bezbojne. Također ih ne volim sama rezati jer me strah, ali bez obzira na to uvijek mi se ovako spuste dlake na njima bez obzira s cim ih zacesljam. Im netko neki prijedlog s cim da ih počešljam da to malo čvršće stoji i dulje drži? Moze bit i u boji, I don't care. Hvala

http://imageshack.com/a/img924/8420/fWIkN4.jpg
Bezbojni sapun staviš malo na četkicu i prolazi po obrvama.Taako su prije radili,dok još nije bilo svih čudesa.
Negdje sam pročitala da četkicu pošpricaš malo laka za kosu pa isto počešljas.
__________________
lola
Lola 27 is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 10:55   #13
Tnx, ali radije bih ako netko ima bas neki proizvod koji funkcionira, ovo mi se cini messy.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 19:22   #14
sa pincetom,ali samo odozdo.nekad britvicom.
nego,na onima koji su imali tretman sa voskom i threading-ovo drugo izgleda bolje!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 19:23   #15
Quote:
magic kaže:
Evo, meni nikad nije bilo jasno da netko daje lovu da bi mu u salonu sredili obrve. Pa kakvo to chudo tamo naprave, shto se ne mozhe kuci, sam?
evo ja sam ti antitalenat za napravit fini oblik sama

ne znam i gotovo

pa da ne bi hodala ko cirkus okolo - sta cu odem

platim $10 i onda sredjujem pincetom pa onda nakon 3 mjeseca opet u salon - jer ja ti i pincetom sjebem oblik nakon nekog vremena


margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 19:27   #16
pa... mislim da ja to mogu sama. nije mi TO problem, već ne znam da li smijem s gornje strane čupati... a s obzirom na to da mi je luk prilično visok (jel me kužite kaj hoću reći? ), ne znam kaj da radim...
dreamer~dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 19:29   #17
Quote:
magic kaže:
Evo, meni nikad nije bilo jasno da netko daje lovu da bi mu u salonu sredili obrve. Pa kakvo to chudo tamo naprave, shto se ne mozhe kuci, sam?
mogu kako da ne

Samo imam poseban talent da nikad obje ne izgledaju jednako

Sto se tice davanja novaca, meni moja kozmeticarka napravi besplatno, nakon tretmana lica.

Vidjela sam neki dan zenu koja ocito brije obrve, bio je tanak crni sloj ispod i iznad ( luk je bio savrsen ali ostalo ) dlaka, onako kratkih i ostrih, nikad te dlake ne bi bile tako jake ( zena je imala tamno plavu kosu) da ih nije brijala.

Vosak ? Nekako mi koza bas na tom dijelu lica izgleda prefina i pretanka za potezanje voskom.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 19:29   #18
Quote:
dreamer~of~dreams kaže:
pa... mislim da ja to mogu sama. nije mi TO problem, već ne znam da li smijem s gornje strane čupati... a s obzirom na to da mi je luk prilično visok (jel me kužite kaj hoću reći? ), ne znam kaj da radim...
a ne znam sto ne bi smjela

margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 19:31   #19
Quote:
jer ja ti i pincetom sjebem oblik nakon nekog vremena
ista

mene moja pozdravi, pogleda obrve dok sam jos u jakni i kaze - vidim obrve ste opet uspjeli srediti
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 19:33   #20
Quote:
dreamer~of~dreams kaže:
pa... mislim da ja to mogu sama. nije mi TO problem, već ne znam da li smijem s gornje strane čupati... a s obzirom na to da mi je luk prilično visok (jel me kužite kaj hoću reći? ), ne znam kaj da radim...
to je samo problem ukoliko nosis siske pa se onda obrve i ne vide.

Obrve se moraju vidjeti. Daju izraz licu.

Stari trik je - prisloni olovku uz kut nosa, to ti je unutarnji rub obrve ( ne smije biti krace) onda prisloni odnosa do vanjskog kuta oka olovku, to je vanjski rub.

Ista metoda vazi i za onaj luk u sredini, zovu to najvisa tocka.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:59.