Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 17.01.2014., 19:06   #1
Upoznavanje djevojaka

Malo me brine kako u informatickom dobu sresti i upoznati neku djevojku? AKo je sretnem na love parade, to ce vjerojatno biti nepozeljno, ako je sretnem u knjiznici, to ce znaciti da je pametnija od mene, ako je sretnem negdje u gradu, to ce znaciti da nije u kuhinji, ako je sretnem u konzumu, vjerojatno je hercegovka, a ako je sretnem u lidlu, vjerojatno nema para i ima cudne prehrambene navike. A ovdje na forumu ne vidis na sto lici, i tu se sve sa fizickim nedostacima skupile, ako je suditi po mom dosadasnjem iskustvu...

Vidim da spotted relativno oke funkcionira, vidis neku koja ti se svidja, pa molis njen fejs profil, pa uletis u inbox. Inace da nema spotteda, ulijetao bi zauzetima i kupio odjebe bezze, a let's face it, odjebi su neugodna stvar i znaju bacit u depru coeka, pa se ne okurazi na to ponovo...


U biti, zanima me na koji nacin uletit nekoj koja mi je na prvu fizicki privlacna, a na drugu laganim ispipavanjem doci do toga da li smo i psihicki kompatiblni. Umakanje reda radi mi nije fora, i dugorocno gledano, nije isplativa investicija...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:38.