Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2013., 18:46   #2381
evo i moje problematike, bila sam dvije godine sa plavim pramenovima, na kraju skoro sva kosa plava...e onda sam htjela "odmoriti" malo kosu i tu je nastao kaos. Htjela sam tamno tamno smedju boju, vise crnu nego smedju i okej super, frizer moj mi to napravio da bi se nakon tri tjedna ta boja isprala totalno. Odem kod druge frizerke oboja me Keune tamno smedjom bojom koja se isto ispere, i otada sam se bojala sto pedeset puta i uvijek mi se ispere boja i bude crvenkasto smedja (imam crveni pigment).... kakva je pallete intensive color 800 tamno smedja jel se ispire? u cem je problem, zasto mi ni jedna boja ne moze izdrzati duze od 2,3 tjedna, sijedih nemam, šampone agresivne ne koristim
GoSSipGirl- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 22:46   #2382
Quote:
sarah80 kaže: Pogledaj post
Planiram u 9 mj. farbati ovakvu boju

zna li netko mozda koja je to boja?
trenutno imam smedju kosu sa svijetlim pramenovima

točno takvu imam trenutno, podloga mi je bila svjetlija (neka 6ice ili 7ica) a ofarbala sam se sa syoss 5-1
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 21:29   #2383
pliz help!
bila sam blajhana plavusa koja se pozeljela svoje prirodne boje. farbala sam se keune 7.3 i bila je ok, ali je ispiranjem postala zelenkasta.
pa sam (idiot) odlucila promijenit to. i uzmem palette nekakvu zlatno-smedju. zlatno-smedja maj es!
ispala sam pretamno smedje crvena, onako bapski a samo sam htjela lijepu zlatnu smedju

sad je ispirem koliko mogu, i za jedno tjedan dana (tri tjedna od zadnjeg farbanja) mislim prefarbati taj uzas. bi li keune 7.1 rijesio moj problem s crvenilom? ili bi mogla 7.13, jer mi zlatno smedja stvarno dobro stoji i to je ono sto sam htjela postici? bojim se ko vrag ponovnog crvenila...
malabuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2013., 00:05   #2384
Quote:
malabuba kaže: Pogledaj post
pliz help!
bila sam blajhana plavusa koja se pozeljela svoje prirodne boje. farbala sam se keune 7.3 i bila je ok, ali je ispiranjem postala zelenkasta.
pa sam (idiot) odlucila promijenit to. i uzmem palette nekakvu zlatno-smedju. zlatno-smedja maj es!
ispala sam pretamno smedje crvena, onako bapski a samo sam htjela lijepu zlatnu smedju
Ista svar mi se dogodila prije par godina.
Palette je katastrofa.
__________________
Zivim u Hercegovini.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2013., 18:34   #2385
Quote:
usne boje mesa kaže: Pogledaj post
Ista svar mi se dogodila prije par godina.
Palette je katastrofa.
kako si je se rijesila?
malabuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2013., 07:18   #2386
Quote:
malabuba kaže: Pogledaj post
kako si je se rijesila?
A nikako. Farbala sam preko neku Garnierovu srednje smeđu.
__________________
Zivim u Hercegovini.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 21:19   #2387
Molim preporuku za neku lijepu čokoladnu boju drogerijskog ranga. Naime, htjela bih da mi stvarno ispadne čokolada, a ne crna...
frogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 22:45   #2388
Odlučila sam doma raditi ombre. Sad tražim farbu s kojom bih mogla dobiti gornji dio u nekoj svijetlo smeđoj-tamno plavoj, kao na prvoj slici što sam stavila pa jel imate prijedloge? bipa, dm, muller

__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 10:28   #2389
Quote:
malabuba kaže: Pogledaj post
pliz help!
bila sam blajhana plavusa koja se pozeljela svoje prirodne boje. farbala sam se keune 7.3 i bila je ok, ali je ispiranjem postala zelenkasta.
pa sam (idiot) odlucila promijenit to. i uzmem palette nekakvu zlatno-smedju. zlatno-smedja maj es!
ispala sam pretamno smedje crvena, onako bapski a samo sam htjela lijepu zlatnu smedju

sad je ispirem koliko mogu, i za jedno tjedan dana (tri tjedna od zadnjeg farbanja) mislim prefarbati taj uzas. bi li keune 7.1 rijesio moj problem s crvenilom? ili bi mogla 7.13, jer mi zlatno smedja stvarno dobro stoji i to je ono sto sam htjela postici? bojim se ko vrag ponovnog crvenila...
ja imam prirodni crveni pigment u kosi + bila sam farbana bojama s tim pigmentom. kada sam ga htjela ublaziti, farbala sam se pepeljastim nijansama, ali to nije imalo nekog posebnog ucinka.
moj savjet ti je da odes u neki ducan s frizerskom opremom i priborom i tamo pokusas nabaviti nijansu 6.73 (eventualno 7.73, tu ima i keune u DM-u).
meni je trinity boja 6.73 ubila crveni pigment i sad imam cisti zlatni odsjaj.
monama is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 20:38   #2390
pozdrav.

imam plavu kosu (pramenove) i sad mi postepeno presla u tamnije. ne skroz smedje, nego sareno (da ima i svijetlih i tamnih pramenova, imam frckavu kosu).

prije par dana sam kod frizera ubacila par tamnih pramenova, ali nisam bas zadovoljna, premalo mi je i presvijetla boja.

e sad, koliko treba cekati prije nego opet odem na pramenove minimalno, ne zelimn bas previse maltretirati kosu, ionak mi je dosta suha

znam da potamnjivanje blajhane kose traje, i boja se ispire, tak da znam da treba ici postepeno...
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 14:10   #2391
Da li je neko probao keune 7.35? Podloga mi je smedja sa narandzastim odsjajem koji me uzasno nervira, sta bih dobila s ovom farbom? Ako moze neko da mi preporuci neku lijepu toplu smedju, moze i sa crvenkastim odsjajem, samo da je neka svijetlija boja
Milka toffeee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 14:29   #2392
Quote:
Milka toffeee kaže: Pogledaj post
Da li je neko probao keune 7.35? Podloga mi je smedja sa narandzastim odsjajem koji me uzasno nervira, sta bih dobila s ovom farbom? Ako moze neko da mi preporuci neku lijepu toplu smedju, moze i sa crvenkastim odsjajem, samo da je neka svijetlija boja
Moja seka se je bojala sa tom bojom neko vrijeme. Meni je ta boja baš lijepa čokoladno smeđa.
Evo primjer jedne cure koja se obojala sa tom bojom: http://www.ana.rs/forum/thumbs/img.p...8209108891.jpg
CoCoChanel05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 17:39   #2393
Quote:
CoCoChanel05 kaže: Pogledaj post
Moja seka se je bojala sa tom bojom neko vrijeme. Meni je ta boja baš lijepa čokoladno smeđa.
Evo primjer jedne cure koja se obojala sa tom bojom: http://www.ana.rs/forum/thumbs/img.p...8209108891.jpg
Lijepa je boja

Da li bi ovo bila topla ili hladna boja? Meni se nekad cini da je hladna a nekad da je topla i da ide na bakreno?
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 18:01   #2394
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Lijepa je boja

Da li bi ovo bila topla ili hladna boja? Meni se nekad cini da je hladna a nekad da je topla i da ide na bakreno?
Ja bih rekla da je topla prema bakrenom. Onako, na prvu.
Teško je reći zbog toga što je slika provučena kroz (vjerojatno) nekoliko filtera...

E sad, imam i ja pitanje. Prirodno imam srednje smeđu kosu s puno crvenog pigmenta.
Farbam se već nekoliko mjeseci u neku tamno smeđu boju koja na suncu ima crvenkast odsjaj što se meni jako sviđa. E sad, ja bih neku takvu tamniju smeđu sa još više crvenog pigmenta.
Je li koristio tko Palette R2 Dark Mahogony?



Bih li s njom mogla dobiti tamniju smeđu s crvenim odsjajem?
Nuria Monfort is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 18:06   #2395
Nisam koristila ali mislim da bi to ispalo dosta tamno i crvenkasto (ne precrveno). U biti bilo koju nijansu crvene da stavis na tamnosmedu, cak i one najkricavije ce ti ispasti smede koje ide na crvenkasto/mahagonij jer je podloga tamna.

Tako sam ja kad sam krenula sama iz smede u crvenu, uvijek bi dobivala nekakvu mahagonij smedu, bez obzira na dubinu boje na kutiji (kosa sa slike je farbana sa loreal castingom mahagnij,,i to nekoliko puta, sto sam je vise stavljala kosa je bila crvenija, kako je podloga bila drugacija )
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 19:11   #2396
Ne smeta mi ako će biti dosta tamna (ali ipak ne bih voljela da izgleda skroz crno) jer i s trenutnom farbom dobivam poprilično tamnu smeđu, ali bih voljela još više crvene.
Probat ću ovu mahagonij koju sam gore stavila pri sljedećem farbanju.

Hvala.
Nuria Monfort is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 19:13   #2397
Quote:
Nuria Monfort kaže: Pogledaj post
Ne smeta mi ako će biti dosta tamna (ali ipak ne bih voljela da izgleda skroz crno) jer i s trenutnom farbom dobivam poprilično tamnu smeđu, ali bih voljela još više crvene.
Probat ću ovu mahagonij koju sam gore stavila pri sljedećem farbanju.

Hvala.
Ako i ispadne skoro-pa-crno nakon par pranja ce doci do boje koje zelis

Sretno
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 19:44   #2398
Cure, da li je netko koristio Syoss Mixing Colors u nijansi 5-83 Nougat Smeđi Twist? Ispadne li boja tamnija nego na slici? Kako se ispire, imam sjedih pa bi htjela farbu koja to dobro prekriva i ne ispire se kroz par pranja? Kakva je kosa nakon farbanja?
Hvala svima na informacijama!
namelessone is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 20:21   #2399
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Lijepa je boja

Da li bi ovo bila topla ili hladna boja? Meni se nekad cini da je hladna a nekad da je topla i da ide na bakreno?
Meni osobno ovo definitivno topla boja... neka med nijansa
CoCoChanel05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 20:39   #2400
Quote:
CoCoChanel05 kaže: Pogledaj post
Meni osobno ovo definitivno topla boja... neka med nijansa
super hvala,, gledam koje slike cu nositi frizerki drugi put,,sada sam bakrena ali bi nesto vise na smede ali opet da ostane bakrenog u boji
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:25.