Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2011., 20:18   #2901
[QUOTE=dkoli45;36904016]
Quote:
Fantomlat kaže: Pogledaj post

Trudiš se ali ne razumiješ materiju i sve si pomiješao. Kupnja putem interneta, kupnja preko ugovora i ostalo se ne može miješati. Interenet kupnjom može se raskinuti kupoprodaja bez navedenog razloga dok se kupovine za koje se izdaje jamstveni list ne podliježu tom pravilu.
Pravo na zamjenu unutar 7 dana kupcima daju neke trgovačke kuće npr. Bauhaus kao politiku svoje kuće a ne kao zakonsku obvezu.
Savjet da se kupci ako imaju problem, obrate udruzi za zaštiti potrošača je smiješna za nas koji znamo šta su te udruge i kako funkcioniraju; niti imaju pravnu moć a velika većina tih udruga ljude krivo usmjerava.
Imaš li ti problema u životu ili ti je možda dosadno pa si mene izabrao za upotpunjavanje vremena ?

Opet nastavljaš po starom iako sam ti lijepo sve obrazložio ? Sad si čekao tjedan dana,tražio po Internetu i spremao se za odgovor,ali opet u ništa !
Kad si tako pametan ,onda nazovi Ministarstvo gospodarstva,rada i poduzetništva pa im objasni da nemaju pojma i da ćeš ih ti podučiti !
Gotovo svi trgovci imaju u u jamstvenom listu tu klauzulu da će zamijeniti proizvod sa drugim istim u roku od 7dana,ako je neispravan.
Nije to nikakva ekskluziva koju ima Bauhaus,nego je to gotovo pravilo kod svih trgovaca,a rezultat je dogovora između trgovaca i proizvođaća.
Inače se to zove DOA ( dead on arrival ),odnosno neispravan u dolasku.
Situacija kad stroj prođe sve tvorničke testove i onda se kvar dogodi baš kod kupca pri prvom puštanju u pogon.
To se rijetko događa,ali se događa i onda proizvođaći ne prave probleme,nego imaju generalni dogovor sa trgovcima da to priznaju pod uređaj sa tvorničkom greškom,kojeg mora utvrditi ovlašteni servis.Nakon toga kupac ima pravo na novi uređaj u ispravnom stanju,a neispravan uređaj završi u servisu kao izvor
rezervnih dijelova.Druga je stvar što često trgovci nude popravak u servisu,ali kupac po jamstvenom listu to ima pravo odbiti i zahtijevati novi uređaj.
Ovo sa Internet kupnjom je još jedna tvoja u ništa !
Opet si se loše spremio iako si imao skoro tjedan dana.Ispada da po tebi kupnja preko Interneta ne uključuje jamstveni list ???? Sa kim ja uopće gubim vrijeme ?
Ja sam kupio perilicu preko Interneta i po tebi ne mogu imati jamstveni list ?!

Tvoj omalovažavajući komentar o Udruzi za zaštitu potrošaća,gdje govoriš u ime drugih,a ne u svoje ime ,samo govori o kakvom se manipulatoru i smutljivcu radi.Pa daj ti svoje ime,broj telefona i adresu da tebe mogu konzultirati umjesto Udruge.
Fantomlat is offline  
Old 26.11.2011., 21:10   #2902
Quote:
dkoli45 kaže: Pogledaj post

Perilice rublja kao upravljački dio imaju elektroniku ( novi uređaji) ili klasični programator (stari uređaji) koji se okreće prilikom pranja. Nove perilice imaju selektor za odabir programa koji cijelo vrijeme miruje dok elektronika upravlja procesom pranja.
Fantomlat, sjedi jedan.
++++++++++++++++++++++++++
Opet podvaljuješ ! Vidim da si sa elektronikom na vi !
Ne kaže se klasični programator,nego elektromehanički koji se rotira ili elektronički,odnosno programator sa elektroničkim modulom.
O kojim ti novim perilicama govoriš ? Već 15 godina su u uporabi elektronički programatori i ja isključivo podrazumijevam te,a tebi to izgleda nije jasno.
Kad kažem"elektronika na programatoru",onda mislim na elektroniku na matičnoj ploči jer se tamo nalazi elektronički programatorski modul !
Molim te da se više ne javljaš sa ovakvim djetinjastim primjedbama jer nije ovo dječji vrtić !
Fantomlat is offline  
Old 27.11.2011., 11:40   #2903
Quote:
Fantomlat kaže: Pogledaj post
Nema na čemu.Trudim se koliko mogu i moji odgovori nisu definitivni kao i perilice o kojima se radi jer je nemoguće reći kako će se određena perilica pokazati u radu i da li će se pojaviti neka serijska greška ili određena slabost.
To jedino mogu znati serviseri,ali oni su po defoltu oportunisti i brendovi perilica koje se jako malo ili nikako ne kvare,njima nisu dragi iz razumljivih razloga.Zato povremeno ovdje upadne netko od njih sa savjetima da treba uzimati brendove čiji su rezervni dijelovi dostupni na svakom koraku,iako je baš to dokaz da se ti najviše kvare i da za njih uvijek ima dijelova na lopate.
Kako bi rekao najveći znalac na ovoj temi,forumaš mali grizzly,ono što platite u startu jeftino,kasnije vas stigne nakon isteka garancije,iako je veliko pitanje uopće koliko vas garancija štiti jer proizvođaći i tu imaju dvostruke standarde. Obično ono što je najskuplje na perilici,poput ležajeva koji su uprešani u plastičnu kadu i mijenjaju se zajedno,a to košta oko 60% perilice,proizvođači to tumače tzv. teorijom trošenja,odnosno da ste previše rabili perilicu pa su vam zato otišli ležaji,a u stvarnosti je glavni razlog da su ti ležajevi otišli jer su slabije kvalitete i podimenzionirani su.Ako vam se to dogodi u prvih nekoliko mjeseci ,priznat će vam garanciju,ali ako imate garanciju na 5 godina,a takav kvar vas stigne nakon 2 godine,nemojte računati da će vam to priznati pod garanciju.Ista ili slična stvar stoji i za programator sa matičnom pločom,koji je druga najskuplja stvar na perilici.

Među proizvođačima perilica postoje koncepcije i različite filozofije.Neki više ulažu u inžinjering i razvoj općenito,a drugi koriste agresivni marketing i vudu fraze tipa "šesto čulo" i slično,gdje su menadžeri i marketing dominatni nad inžinjerskim sektorom.Takvi kreću u startu sa nižim cijenama,ali kasnije sve naplate sa učestalim servisnim intervencijama i prodajom rezervnih dijelova,gdje obrću debeli profit.
Zato su preporuke generalne i idu za tim da se preporučuju proizvođaći koji imaju nekakav standardno pošten odnos do kupca bez namjere da ga u startu nasade,nego da ako bude zadovoljan i u nekoj budućnosti koristi njihove proizvode i da ih preporučuje drugima.
Bit će slučajeva da će se pokvariti perilica preporučenog brenda.I to se događa,ali će se istovremeno na tu jednu pokvariti barem 5-6 perilica nekog brenda koji nije hvaljen i nije na dobrom glasu.Ništa nije definitivno,ali razlike svakako postoje.
A jeli znaš kakva je situacija sa servisom i rezervnim djelovima za Samsung u Zg? Imam namjeru kupiti i njihov frižider, pa me zanima taj podatak
ivanea1 is offline  
Old 27.11.2011., 17:19   #2904
Quote:
ivanea1 kaže: Pogledaj post
A jeli znaš kakva je situacija sa servisom i rezervnim djelovima za Samsung u Zg? Imam namjeru kupiti i njihov frižider, pa me zanima taj podatak
Prošle godine sam mojoj teti nabavljao rezervni dio( plastična polica)baš za hladnjak.Došla za 8 dana.

Ispod imate adresu zastupnika i centralni servis.Možete ih nazvati i samo
se raspitati za dostupnost rezervnih dijelova,odnosno koliko se prosječno čeka u slučaju potrebe,ukoliko rezervni dio nije trenutno dostupan na skladištu centralnog servisa.
Zastupnik Samsunga za HR je Europatrade.
http://www.europatrade.hr/

Europatrade centralni servis

Rimski put bb
10360, Sesvete
Hrvatska (Croatia)

Tel: +385 /01/ 2004-186
Fax: +385 /01/ 2040-274
E-mail: [email protected]

Radno vrijeme:
Pon - Petak: 09.00 - 17.00
Subota: (samo prijem) 09.00 - 14.00
Fantomlat is offline  
Old 27.11.2011., 22:38   #2905
Quote:
Fantomlat kaže: Pogledaj post
Prošle godine sam mojoj teti nabavljao rezervni dio( plastična polica)baš za hladnjak.Došla za 8 dana.

Ispod imate adresu zastupnika i centralni servis.Možete ih nazvati i samo
se raspitati za dostupnost rezervnih dijelova,odnosno koliko se prosječno čeka u slučaju potrebe,ukoliko rezervni dio nije trenutno dostupan na skladištu centralnog servisa.
Zastupnik Samsunga za HR je Europatrade.
http://www.europatrade.hr/

Europatrade centralni servis

Rimski put bb
10360, Sesvete
Hrvatska (Croatia)

Tel: +385 /01/ 2004-186
Fax: +385 /01/ 2040-274
E-mail: [email protected]

Radno vrijeme:
Pon - Petak: 09.00 - 17.00
Subota: (samo prijem) 09.00 - 14.00
U detalje, nema šta...

Hvala ti
ivanea1 is offline  
Old 28.11.2011., 00:17   #2906
mama je prije nekih pol godine kupila PANASONIC perilica rublja NA-128VA2WEE . u perilici prije ove je svako malo čistila filter gdje se moglo naći svašta od kovanica, gumbova itd itd. problem je što u panasonicovoj perilici tj filteru ne nalazi ništa, a nečega bi sigurno trebalo biti. gdje se to u panasonicu taloži.
pasbrata is offline  
Old 28.11.2011., 00:41   #2907
Molim za pomoć-kupila sam perilicu rublja BOSCH WAE 2036SBY.Rublje perem na cottonu i šareno i bijelo (naravno na višim temperaturama).Na esey care ide mala količina rublja što mi ne odgovara.E sad kako da namjestim program od 30 i 40 stupnjeva na cottonu da pere manje od 2 sata i 21 minut?jer toliko mi pokaže na displeju da program traje.Unaprijed veliko hvala
ivana-2507 is offline  
Old 28.11.2011., 00:49   #2908
Quote:
Fantomlat kaže: Pogledaj post
I ja sam odradio prvo pranje na prazno i to vas ne treba brinuti jer oni znaju zašto to treba.To što nema nagnuti bubanj,meni je pomalo iznenađenje jer oni godinama imaju taj dizajn,koji je tipičan za velike profi perilice i tek nedavno EU proizvođaći su počeli slijediti taj koncept kod većih perilica( 7-8kg).
No znajući njihovu filozofiju,siguran sam da ne bi išli van sa time da nemaju razlog.Novi tip bubnja(Sazanami) vjerovatno ima nekakvu beneficiju kod pranja.Nažalost ja još nisam vidio perilice Panasonic iz nove serije.
Šteta što više nema Panasonica u Ilici blizu Jelačić placa gdje su uvijek imali izložbene primjerke pa ih se moglo bolje pogledati.
Kad budem prolazio pokraj Tehnomarketa ili Emmerzete,morat ću ih snimiti.
A za kvalitetu pranja ne brinite.Njihove perilice imaju najbolji program tumbanja rublja na svijetu i tu su bez premca.
Vaša perilica ima tu novu hidroaktivnu pumpu sa 5 mlaznica,a što prethodni modeli nisu imali i pranje bi trebalo biti još
efikasnije.Samo treba odabrati adekvatan program i koristiti kvalitetan
detergent i omekšivać.Uz puno osnovnih programa,
stoji još puno extra opcija.Javite se sa svojim utiscima glede pranja,nakon što se malo upoznate sa programima i mogućnostima.

Kao prvo, zahvaljujem na trudu i informacijama koje ovdje dajate.

Što se tiče moje nove perilice, ovi prvi dojmovi su vrlo pozitivni. Radi izuzetno tiho ali efikasno i ima stvarno više nego dovoljno opcija pranja.

E sad, što se tiče bubnja...u samom toku pranja razina vode nije u cjelosti preko gume, ali na samoj gumi ima pjene i malo vode u onim utorima. Pokušala sam otvoriti vrata u tijeku rada, naravno uz prije pritusnutu start tipku, ali vrata se ne daju otvoriti.
U uputstvima stoji da bi se trebala dati otvoriti ako temperatura vode i njezina razina nisu previsoke i ako nije uključena funkcija zaštite za djecu.
Zaštitu za djecu nikad ne uključujem jer su moji preveliki da bi ih perilica uopće zanimala, temp. vode nije bila visoka i onda vjerojatno ostaje kao razlog ta razina vode.
Možda sam pretjerala s količinom praška pa ta pjena koja se nakupila na gumi ne dozvoljava otvaranje. Drugi puta ću svakako smanjiti količinu.

Sve u svemu, za sada sam više nego zadovoljna i nadam se da će to zadovoljstvo potrajati.

p.s. Pitala bih cijenjenog forumaša EdumeduPu da li i kod vaše perilice nije moguće otvoriti vrata u samom tijeku pranja jer imamo isti model pa bi mi ta informacija dobro došla. Naime, ponekad zaboravim ubaciti koji komad robe pa bih voljela znati postoji li kakav način da to učinim naknadno. Pitanje važi i za našeg savjetnika Fantomlata.

Zadnje uređivanje bubiluna : 28.11.2011. at 01:01.
bubiluna is offline  
Old 28.11.2011., 22:50   #2909
Poštovani Fantomlat i ostali,

mislite li da se isplati uzeti stariji model PANASONIC-a NA-148VA2WEE ili noviji NA-148VG3? Čitao sam o razlikama samo me zanima isplati li se dati cca 400 kuna više za 148VA2WEE u odnosu na NA-148VG3.

Hvala unaprijed na pomoći.

LP
saint4256 is offline  
Old 29.11.2011., 11:25   #2910
Quote:
pasbrata kaže: Pogledaj post
mama je prije nekih pol godine kupila PANASONIC perilica rublja NA-128VA2WEE . u perilici prije ove je svako malo čistila filter gdje se moglo naći svašta od kovanica, gumbova itd itd. problem je što u panasonicovoj perilici tj filteru ne nalazi ništa, a nečega bi sigurno trebalo biti. gdje se to u panasonicu taloži.
To bi se trebalo i moralo taložiti jedino na filteru.Niti kod mene se ništa ne taloži,iako ja pazim na krupnije dijelove poput kovanica,prije nego stavim rublje u bubanj.Mogu samo pretpostaviti da ta perilica ima efikasan sustav odvoda i da odvodna pumpa ima jak druk tako da zasad ništa ne ostaje u filteru.I ja sam moj već dvaput otvarao,ali ništa nisam našao.Bilo bi dobro nakon određenog vremena da pogledate odvodno crijevo i spoj sa sifonom, čisto reda radi.Također,kovanice ili slični dijelovi,mogu ponekad završiti na gumenoj brtvi na vratima pa je dobro i to uvijek pogledati nakon pranja.
Zapravo zasad ne vidim nikakav problem.Ukoliko se dogodi problem sa odvodom,pokazat će se greška U11,a dotad ne brinite.
Fantomlat is offline  
Old 29.11.2011., 12:34   #2911
Quote:
ivana-2507 kaže: Pogledaj post
Molim za pomoć-kupila sam perilicu rublja BOSCH WAE 2036SBY.Rublje perem na cottonu i šareno i bijelo (naravno na višim temperaturama).Na esey care ide mala količina rublja što mi ne odgovara.E sad kako da namjestim program od 30 i 40 stupnjeva na cottonu da pere manje od 2 sata i 21 minut?jer toliko mi pokaže na displeju da program traje.Unaprijed veliko hvala
Sve moderne perilice imaju taj produženi program pranja radi dobivanja A norme i on je uglavnom blizu i oko 120min.,ovisno o tipu perilice i proizvođaću.
U praksi obično traje kraće no što u početku pokaže.No nekakvo dodatno skraćenje programa kao mogućnost tu ne postoji.
Ono što vama nedostaje je neki brzi program od cca. 60minuta,umjesto 30min,
kakvog vidim na da imate na uputstvima za korisnike.
No ne vidim razlog da ako perete pamuk da ga ne pustite da vam odvrti program do kraja jer je potrošnja vrlo mala,a učinak maksimalan.
Ovo sa programom "easy care/ blago pranje" je zbog toga da se finije i osjetljivije rublje ne oštećuje,ali ukoliko ne perete takvo rublje koje je posebno osjetljivo,onda možete i na tom programu staviti veću količinu
rublja od propisanog, uz jednu opasku.Gledajte da ne koristite centrifugu na maksimalnoj brzini( 1000 okir/min),nego radije idite niže,na nekih 600okr/min dok se
rublje dobro ne iscijedi,a nakon toga,eventualno možete ponoviti još jednom
i na 800 okr/min.To je jedino što ja tu vidim kao rješenjeAko netko ima drugačiji prijedlog neka se slobodno javi !
Fantomlat is offline  
Old 29.11.2011., 13:37   #2912
Quote:
saint4256 kaže: Pogledaj post
Poštovani Fantomlat i ostali,

mislite li da se isplati uzeti stariji model PANASONIC-a NA-148VA2WEE ili noviji NA-148VG3? Čitao sam o razlikama samo me zanima isplati li se dati cca 400 kuna više za 148VA2WEE u odnosu na NA-148VG3.

Hvala unaprijed na pomoći.

LP
Razlike su relativna stvar.Stariji model je imao nagnuti bubanj i bio je nešto teži jer je dodatno obložen mineralnom vunom,iako se u oba slučaja radi o tihim perilicama sa inverterskim motorima bez četkica.Također,nakošeni bubanj predstavlja i malo jače opterećenje za mehanički pogon perilice
( ovjes,amortizeri,ležajevi)od standardnog ravnog bubnja pa i ti dijelovi moraju biti robustnije izrade za ta opterećenja.Zbog toga je ta razlika u težini iako sam u početku mislio da je i nova serija napravljena na bazi koncepcije nakošenog bubnja.No prevario sam se i sad to sve izgleda logičnije.
Ukoliko je nakošeni bubanj nekakva prednost za prethodni model kod pranja jer je rublje konstantno u otopini vode i detergenta,onda je nova hidroaktivna pumpa sa 5 mlaznica prednost za novi model.Glede kvalitete i učinkovitosti pranja,novi model će prati barem jednako učinkovito,ako ne i bolje od modela iz starije serije.A programa i opcija pranja,ima napretek.
Da ne dužim,ne isplati se dati tih 400kn za stariji model jer je trenutna cijena
od 3.992,40 Kn sa besplatnom dostavom na www.klikni.hr daleko najbolja ponuda u gardu.Za taj novac dobivate luksuznu perilicu sa vrhunskim karakteristikama.Ja imam NA148VA2 i da ja biram u toj situaciji,izabrao bih NA148VG3.
Fantomlat is offline  
Old 29.11.2011., 22:55   #2913
Hvala puno na odgovoru.
Perilica ima program SPEED PERFECT i to kad upalim onda pere skoro duplo manje vremena e sad jel to ok?npr. uključim na 40 šareni i on pokaže da će prati 2 sata i 21 min i kad stisnem tu tipku pokaže da će prati 1 sat, ogromna razlika u vremenu al da li je i u pranju?Koga god pitam optimalno vrijeme za pranje šarenog rublja je oko sat i pol.A što se tiče perilice jel ok izbor ili sam fulala?LP
ivana-2507 is offline  
Old 30.11.2011., 01:27   #2914
Quote:
ivana-2507 kaže: Pogledaj post
Hvala puno na odgovoru.
Perilica ima program SPEED PERFECT i to kad upalim onda pere skoro duplo manje vremena e sad jel to ok?npr. uključim na 40 šareni i on pokaže da će prati 2 sata i 21 min i kad stisnem tu tipku pokaže da će prati 1 sat, ogromna razlika u vremenu al da li je i u pranju?Koga god pitam optimalno vrijeme za pranje šarenog rublja je oko sat i pol.A što se tiče perilice jel ok izbor ili sam fulala?LP
Niste fulali perilicu iako ne znam koliko ste ju platili.Bosch je uvijek dobar ulog za novac jer generalno ugrađuju kvalitetne dijelove i baš zbog toga se rijetko kvare,a i prosječno,uvijek imaju dobre učinke pranja
Ja imam Bosch suđericu ( u suđericama su po meni neprokosnoveni kad se radi o odnosu dobiveno /uloženo) i isto imam takvu tipku koja mi program skrati na pola vremena od predviđenog.
To bi trebalo biti sasvim dovoljno kad se radi o prosječno zaprljanom rublju .Mislim da će to funkcionirati u većini slučajeva,ali ako se radi o jače zaprljanom rublju,onda ga pustite neka radi na dugom programu.Ne vidim zašto pomalo zazirete od dugog programa ??Jedino ako nije pitanje vremena i ako perete noću kad je jeftinija struja pa vam se onda ne da čekati da završi da možete rublje izvaditi van na sušenje.
U svakom slučaju,morat ćete se malo poigrati sa perilicom i sami isprobati učinak na raznim programima.Važno je da vi ocijenite da ste zadovoljni sa kvalitetom pranja i da je program koji ste uključili napravio posao.
To vam je slučaj kod svih novih perilica,a i pomalo draž otkrivanja što može i kako može.Kad je dobro upoznate i sve njene mogućnosti,znat ćete na pamet što treba i kada.I naravno,gledajte da koristite kvalitetne detergente jer i tu ima razlike i u konačnici utječe na dobar rezultat.
Fantomlat is offline  
Old 30.11.2011., 01:57   #2915
Quote:
bubiluna kaže: Pogledaj post
Kao prvo, zahvaljujem na trudu i informacijama koje ovdje dajate.

Sve u svemu, za sada sam više nego zadovoljna i nadam se da će to zadovoljstvo potrajati.
I kod mene u gumenoj brtvi od vrata bude ponekad pjene.a malo vode uvijek ostane.To je normalno jer voda se rasprši tijekom tumbanja.
Vrata možete otvoriti tako da stisnete tipku "pause" ! Ne vidim dobro kako
je to kod vas.Kod mene je to jedna vertikalna tipka koja ima dvije pozicije
gore/start i dolje/pause.Ne znam da li je kod vas tako ili imate odvojene tipke prekidače za te funkcije.
Nakon što stisnete " pause",perilica se zaustavi i onda gurnete onu tipku od vrata i ona se otvore.Kad ponovo puštate perilicu u pogon,
zatvorite vrata, stisnete tipku "start" i ona krene !
Ovo sa kasnijim dodavanjem rublja u kad je perilica u funkciji nije baš za preporuku jer perilica ima elektronsku vagu ,izvaže rublje i tome prilagodi
potrošnju vode i energije.Naknadnim dodavanjem rublja,remetite te parametre i možete utjecati na kvalitetu pranja.Neka vam to bude više iznimka,
no pravilo i ako baš ne morate,bolje da to izbjegavate.
Fantomlat is offline  
Old 30.11.2011., 07:50   #2916
Perilicu imam dva mjeseca i koliko dugo perem ja sam prezadovoljna, opere super, centrifuga isto super tako da mi sušilica manje radi nego na staroj perilici.Zato sam i uzela Bosch jer dosta je ljudi zadovoljno s Boschom.Nije meni problem ako moram čekati jer mogu je programirati kad da mi završi pa tako najčešće i radim, navečer napunim i uključim da završi kad ujutro ustanem da mogu osušiti.Al sam jednom nekako smanjila vrijeme kako nemam pojma, pomoću tog speed perfecta, skratila ga za pola sata i prala je oko sat i pol što je ok, pa sam mislila da netko zna, al imate pravo morat ću se sama malo poigrati.Već sam ja malo proučavala i npr.esey care je baš za blago pranje jake fleke ne opere dok na cottonu super opere, a koristim dobre deterđente, ipak smo još uvijek mala obitelj pa se to može priuštiti...sve u svemu veliko hvala....LP
ivana-2507 is offline  
Old 30.11.2011., 12:38   #2917
pitanje

Dakle, u mojoj se perilici jutros čuo neki zvuk struganja s tim da mi se nije napisao nikakav error (što obično bude kad nešto nije u redu).
Najprije sam pomislila da struže vezica od trenirke ali kad sam izvadila i malo okrenula prazni bubanj svejedno je strugalo.
Šta bi to moglo biti? Dal je možda nutra nešto zapelo? Kak da se to popravi?
__________________
Talk to the face, talk to the face!
Starija Sestra is offline  
Old 02.12.2011., 10:25   #2918
Imam jednu slatku dvojbu, a nemogu si sam pomoći - trebam izabrati jednu od ove dvije perilice:

Samsung WF1802WFVS - 4050 kn
Panasonic NA-147VB3WGN - 3999 kn

Ima li tko kakvih iskustava s ovim perilicama?
bijeli_labud is offline  
Old 02.12.2011., 13:47   #2919
Quote:
bijeli_labud kaže: Pogledaj post
Imam jednu slatku dvojbu, a nemogu si sam pomoći - trebam izabrati jednu od ove dvije perilice:

Samsung WF1802WFVS - 4050 kn
Panasonic NA-147VB3WGN - 3999 kn

Ima li tko kakvih iskustava s ovim perilicama?
Da vas riješim dvojbe,onda vam predlažem ovo:

PANASONIC PERILICA NA-148VG3WGN
Najpovoljnije na :
www.klikni.hr - 3991,13kn
www.protis.hr - 3992,23kn
www.supernet.hr -4025,46kn
Fantomlat is offline  
Old 03.12.2011., 00:34   #2920
Quote:
Starija Sestra kaže: Pogledaj post
Dakle, u mojoj se perilici jutros čuo neki zvuk struganja s tim da mi se nije napisao nikakav error (što obično bude kad nešto nije u redu).
Najprije sam pomislila da struže vezica od trenirke ali kad sam izvadila i malo okrenula prazni bubanj svejedno je strugalo.
Šta bi to moglo biti? Dal je možda nutra nešto zapelo? Kak da se to popravi?
Koliko je stara perilica i koje je marke ? Nadam se samo da nisu otišli ležajevi !
Fantomlat is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:36.