Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2012., 15:05   #6481
Je l imaju one modele koji su stisnuti dole u nogavicama? Tanji traper..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Old 04.09.2012., 18:00   #6482
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Je l imaju one modele koji su stisnuti dole u nogavicama? Tanji traper..
Da da, većina je takvih, mislin da nisan vidila nijedne wide leg. Imaju i jeggings, i u boji, kožne, svašta.
QueenB is offline  
Old 04.09.2012., 20:44   #6483
Super, samo dok ja dodjem do TW prodat ce se Je l se zna do kad je sniženje?
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Old 04.09.2012., 22:29   #6484
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Super, samo dok ja dodjem do TW prodat ce se Je l se zna do kad je sniženje?
Nisan vidila info dokad traje, al ako te ista tjesi, svaki par ima na sebi osim one etikete s cijenom i tu na kojoj pise za akciju..to nece sigurno skidat s njih tako da..valjda traje dok ne prodaju sve.
QueenB is offline  
Old 06.09.2012., 10:44   #6485
da li u Gloriji ima kupon za popust u Mangu?
marta85 is offline  
Old 06.09.2012., 10:56   #6486
Quote:
marta85 kaže: Pogledaj post
da li u Gloriji ima kupon za popust u Mangu?
Nema.
Ima Gant, Lisca, North Sails, Sportina, Frodo, Pimkie, Six i Parfois, Armani i G-Star, Tom Tailor, Galileo, Ikks, Zoppini, Nara Camice i Shoe Box.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Old 06.09.2012., 11:16   #6487
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
Nema.
Ima Gant, Lisca, North Sails, Sportina, Frodo, Pimkie, Six i Parfois, Armani i G-Star, Tom Tailor, Galileo, Ikks, Zoppini, Nara Camice i Shoe Box.
Hvala!
marta85 is offline  
Old 06.09.2012., 13:05   #6488
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
Nema.
Ima Gant, Lisca, North Sails, Sportina, Frodo, Pimkie, Six i Parfois, Armani i G-Star, Tom Tailor, Galileo, Ikks, Zoppini, Nara Camice i Shoe Box.
a jel znas jel se popust odnosi na cijeli asortiman ili? konkretno me zanima tom tailor i pimkie
casody is offline  
Old 06.09.2012., 16:53   #6489
mozda na krivom mjestu pitam jer nije moda, ali mozda netko zna - iam li jos gdje na snizenju ljetnog asortimana, pritom mislim na rucnike za plazu&co?
kokoshka is offline  
Old 07.09.2012., 01:10   #6490
ima u benettonu na cvjetnom ručnika...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 07.09.2012., 09:26   #6491
Quote:
casody kaže: Pogledaj post
a jel znas jel se popust odnosi na cijeli asortiman ili? konkretno me zanima tom tailor i pimkie
pise na poledjini kupona da je na cijeli,osim na artikle a akciji,snizene..

e a mene maaaalo buni jel na jedan proizvod il na ukupni iznos kupnje
usagicha is offline  
Old 07.09.2012., 12:13   #6492
Idem prvi put na onaj late night shopping u WG pa me zanima: Kad u letku piše npr. u Levisu popust do 70 % Koji klinac im to znači? Sve je tako nedorečeno..
Da li je u dućanima točno označeno što je i koliko sniženo, ili se moramo igrati pogađanja i raspitivati na blagajni?
Da li se uopće isplati taj noćni šoping ili je to još jedna marketinška prevara?
Berenice is offline  
Old 07.09.2012., 12:18   #6493
Sniženja su uglavnom ista kao i u drugim shopping centrima, pogotovo u vrijeme rasprodaja. Samo par trgovina ima popuste koje inače ne bi imale.
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Old 07.09.2012., 23:51   #6494
Quote:
Berenice kaže: Pogledaj post
Idem prvi put na onaj late night shopping u WG pa me zanima: Kad u letku piše npr. u Levisu popust do 70 % Koji klinac im to znači? Sve je tako nedorečeno..
Da li je u dućanima točno označeno što je i koliko sniženo, ili se moramo igrati pogađanja i raspitivati na blagajni?
Da li se uopće isplati taj noćni šoping ili je to još jedna marketinška prevara?
isto piše i na Levisu u bogovićevoj i na trgu...tako da očito nije nikakav poseban popust samo zbog night shoppinga....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 08.09.2012., 14:07   #6495
Quote:
Berenice kaže: Pogledaj post
Idem prvi put na onaj late night shopping u WG pa me zanima: Kad u letku piše npr. u Levisu popust do 70 % Koji klinac im to znači? Sve je tako nedorečeno..
Da li je u dućanima točno označeno što je i koliko sniženo, ili se moramo igrati pogađanja i raspitivati na blagajni?
Da li se uopće isplati taj noćni šoping ili je to još jedna marketinška prevara?
puno dućana je istaknuto na tom letku koji imaju normalne popuste na ljetnu kolekciju ili na akciji neke stvari. Oni koji imaju popuste povodom shopping night imaju uglavnom 10 ili 20 posto na kasi.
vjerojatno su u dućanu posebno iskaknute te traperice na koje ide popust 70%. Ali nemoj ništa previše očekivati.to su vjerojatno 2-3 modela snižena u par brojeva i to neki čudni modeli. Ali eto držim fige da nije tako
Koliko se isplati shopping night...vjerojatno kako kome. ako kupuješ u dućanima koji na kasi obračnavaju 10 ili 20 posto onda se isplati jer barem nešto uštediš ili ako nabasaš na nešto već sniženo. ali najbolje sam pogledati...toga se ja uvijek držim
Peitha is offline  
Old 08.09.2012., 14:53   #6496
Jel zna netko ima li u C&A kakav popust sad u West Gate na late night shoppingu?
elastika is offline  
Old 08.09.2012., 16:09   #6497
Jedno off topic pitanje :

Da li i gdje u Zagrbeu ili blizoj okolici postoji Sisley outlet?
molanie is offline  
Old 08.09.2012., 16:36   #6498
Quote:
elastika kaže: Pogledaj post
Jel zna netko ima li u C&A kakav popust sad u West Gate na late night shoppingu?
Nema, samo sniženo nešto malo ljetne odjeće.
Peitha is offline  
Old 08.09.2012., 16:37   #6499
Quote:
molanie kaže: Pogledaj post
Jedno off topic pitanje :

Da li i gdje u Zagrbeu ili blizoj okolici postoji Sisley outlet?
U Rosesu imaju u Benettonu njihove stvari.
Peitha is offline  
Old 08.09.2012., 21:37   #6500
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
ima u benettonu na cvjetnom ručnika...
hvala
kokoshka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:40.