Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2012., 11:55   #481
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
ovo je dizajnersko

a ima ih kod svakih kineza
Meni je trešastije to što su ih dijelili uz novine.
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 16:09   #482
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
Meni je trešastije to što su ih dijelili uz novine.
A tek pomama za tim novinama na Modi
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 14:16   #483
Ne znam spada li to ovdje, ali one Walk Maxx tenisice su mi koma. Ne znam kakve su u ortopedskom smislu, ali preružne su mi. Čini mi se da je hodanje u njima ekvivalentno hodanju po jajima.

Tko bi, zaboga, htio ovo nositi:

?
Nuria Monfort is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 23:18   #484
Quote:
Nuria Monfort kaže: Pogledaj post
Ne znam spada li to ovdje, ali one Walk Maxx tenisice su mi koma. Ne znam kakve su u ortopedskom smislu, ali preružne su mi. Čini mi se da je hodanje u njima ekvivalentno hodanju po jajima.
moja mama
i veli da ih preporucuje svima

Zadnje uređivanje kowalski : 03.02.2012. at 12:49.
black_woman88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 23:56   #485
Quote:
Nuria Monfort kaže: Pogledaj post
Ne znam spada li to ovdje, ali one Walk Maxx tenisice su mi koma. Ne znam kakve su u ortopedskom smislu, ali preružne su mi. Čini mi se da je hodanje u njima ekvivalentno hodanju po jajima.

Tko bi, zaboga, htio ovo nositi:
Meni ovo nije treš iz istog razloga zašto npr. klompe nisu treš.
Primjetila sam da ove tenisice nose uglavnom stariji ljudi koji vjerojatno imaju velikih problema sa zglobovima, kukovima, cirkulacijom...bolovima općenito.
Sigurna sam da im svakako puca qurac za dizajn ako im dotične tenisice uvelike pridonose zdravlju.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."

Zadnje uređivanje kowalski : 03.02.2012. at 12:50.
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 12:22   #486
Moja baba to nosi
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 12:15   #487
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Moja baba to nosi
I moja isto
__________________
Najlipše stvari na svitu su džabe.
Konti is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 22:57   #488
ja nemam babu, ali da je imam vjerojatno bi ih nosila

nose ih dvije, tri meni bliske spodobe. ja ih nemam želju ni probat
a navodno su stvarno mrak. original.
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 22:58   #489
Quote:
Nuria Monfort kaže: Pogledaj post
Ne znam spada li to ovdje, ali one Walk Maxx tenisice su mi koma. Ne znam kakve su u ortopedskom smislu, ali preružne su mi. Čini mi se da je hodanje u njima ekvivalentno hodanju po jajima.

Tko bi, zaboga, htio ovo nositi:

?
2 u 1
možeš se hodati, a kad stojiš možeš se ljuljati...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 20:50   #490
Quote:
Nuria Monfort kaže: Pogledaj post
Ne znam spada li to ovdje, ali one Walk Maxx tenisice su mi koma. Ne znam kakve su u ortopedskom smislu, ali preružne su mi. Čini mi se da je hodanje u njima ekvivalentno hodanju po jajima.

Tko bi, zaboga, htio ovo nositi:

?
Ja ih imam i obožavam ih, koliko god da su gadne
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 01:22   #491
nije mi to treš, ruzne su i gadne al ne spadaju ovdje. Eventualno da su roze s tigrastim uzorkom, onda da
duffus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 19:40   #492
Quote:
SpejsEkses kaže: Pogledaj post
Ja ih imam i obožavam ih, koliko god da su gadne
a Ćija si ti baba?
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 00:19   #493
Quote:
SpejsEkses kaže: Pogledaj post
Ja ih imam i obožavam ih, koliko god da su gadne
Stvarno?Kako? Ja sam razmišljala da ih kupim starom, pa me baš zabima iskustvo iz prve ruke?
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
a Ćija si ti baba?
sophiella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 00:45   #494
Quote:
sophiella kaže: Pogledaj post
Stvarno?Kako? Ja sam razmišljala da ih kupim starom, pa me baš zabima iskustvo iz prve ruke?
kazu svi da su stvarno jako udobne
Kela is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 02:04   #495
Zabavne su, udobne, jedini nacin na koji mogu dobit upalu misica od hodanja i imam osjecaj da mi "stede" koljena. A kupila sam ih u Deichmannu za cca 100kn, zadnji par (ne walkmax).
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 12:31   #496
Ne,nije slatko




__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 12:55   #497
isuse, jel to prstenje???
trebalo mi je neko vrijeme da skuzim sta neke igracke za barbike rade na modnom kutku

uglavnom, da, nije slatko, nimalo, i ne kuzim kako se to nosi a da ne zapnes negdje s njima? doduse, nije da bih zeljela to ustanovit, al ajde
__________________
When you love someone, you've gotta trust them. There's no other way. You've got to give them the key to everything that's yours. Otherwise, what's the point? And, for a while, I believed that's the kind of love I had.
Miss Snješko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 22:59   #498
To je prava stvar da te podsjeti da si gladan kad ne treba....
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 13:42   #499
Quote:
Nuria Monfort kaže: Pogledaj post
Ne znam spada li to ovdje, ali one Walk Maxx tenisice su mi koma. Ne znam kakve su u ortopedskom smislu, ali preružne su mi. Čini mi se da je hodanje u njima ekvivalentno hodanju po jajima.

Tko bi, zaboga, htio ovo nositi:

jesu ruzne ko vrag al je milina u njima hodat, mene inace bole ravna stopala kad dugo hodam, a u ovakvima (ne istima, nego jeftinijoj verziji iz deichmanna) mi se noge uopce ne umaraju.
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 12:28   #500
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:13.