Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2008., 13:37   #201
ima neki Potrebica na Arheologiji sam kaj je oženjen, al dobro, ne smeta za gledanje
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 13:42   #202
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
ima neki Potrebica na Arheologiji sam kaj je oženjen, al dobro, ne smeta za gledanje
A kud si njega našla ... da si počešlja tu kosu i stavi malo regeneratora... možda... bi mogao proć.... samo možda .
bubu3333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 13:47   #203
a ne znam ja ga vidla na TVju, baš mi je bio sladak (i počešljan)
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 14:02   #204
meni je moj asistent iz europskih integracija za ženit-baš je zgodnički,super mu stoje odjela,a dobar je ko kruh...

dobit ćemo po nosu,ovo je totalni off topic,tak da bolje da prestanemo
__________________
...al ti i ja,buraz,sjajimo u mraku.
kse is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 14:05   #205
na ovoj temi još nitko nije kopirao make up nečiji, tak da su svi u offtopicu
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 15:58   #206
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Meni je ovaj look od Nine super. Je da je slika fotošopirana, ali svejedno, look mi je zakon

i meni je ovo općenito, cijeli styling na novom albumu joj je
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 16:11   #207
super su mi je ovaj natural look kojeg gotovo svi vizažisti isfuravaju na charlize (a ko ne bi na takvom licu, no dobro ). to je meni idealna šminka, totalni preobražaj, puno posla oko šminkanja, a konačni rezultat kao da nisi našminkana tj. šminka u tragovima.

ovo je jedan totalno natural:


a ovo je jedan između, još uvijek natural, al naglašeniji:


a ovo mi je nakon natural looka, absolute favourite, ma čak mi je to najdraži način šminkanja uopće - sun kissed face!
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 19:36   #208
Quote:
Karmela kaže: Pogledaj post
Ona mi je definitivno least favorite celeb ali joj je mejkap ovdje super...oci su mi savrseno nasminkane.
Anatomica
aba,ne znam,meni je na ovim slikama too much Photoshopa...
Živkitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 20:55   #209
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
@kse
da, to je ta cura, ona seli u SAD uskoro, suživot s hrvatima joj je postao nemoguć

ne znam čemu ti ogorčeni komentari, mi koji izgledamo tako kako izgledamo, svjesni smo što možemo, a što ne. mene bi ubijalo u pojam da moram svakodnevno provoditi vrijeme u sredini koja mi nameće neka estetska ograničenja, jer je to smisao mog života, pa tako biram i svoj posao. a to, vjerujem, vrijedi i za druge sa sličnim afinitetima.

što se Amsterdama tiče, kamo sreće da smo mu malo bliži, mentalno i geografski

i, naravno, to je vrsta slobode za koju se treba izboriti i zaraditi ju, neće pasti s neba.
Rekla bih da ne znas o cemu pricas.

A s ostatkom posta se slazem
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 21:53   #210
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
@kse
da, to je ta cura, ona seli u SAD uskoro, suživot s hrvatima joj je postao nemoguć

ne znam čemu ti ogorčeni komentari, mi koji izgledamo tako kako izgledamo, svjesni smo što možemo, a što ne. mene bi ubijalo u pojam da moram svakodnevno provoditi vrijeme u sredini koja mi nameće neka estetska ograničenja, jer je to smisao mog života, pa tako biram i svoj posao. a to, vjerujem, vrijedi i za druge sa sličnim afinitetima.

što se Amsterdama tiče, kamo sreće da smo mu malo bliži, mentalno i geografski

i, naravno, to je vrsta slobode za koju se treba izboriti i zaraditi ju, neće pasti s neba.
Quote:
kse kaže: Pogledaj post
ma najlakše je komentirati i vrijeđati preko interneta, sigurna sam da joj nitko ne bi prišao i rekao bilo što u facu,lakše je buljiti sa strane...
meni osobno je ona malo pretjerala sa nakitom i tetovažama,no to mi nema nikakve veze sa njenim sposobnostima i načinom ophođenja s drugima na poslu...meni je ostala u super sjećanju,kao vrlo odgovorna i pristupačna i niti jednom je nisam pogledala ispod oka ili na način da bi joj moglo biti neugodno što ja zabezeknuto blejim...dapače,bila mi je baš simpa i slatka...al razumijem da je ljudima ona neobična,neprihvatljiva za rad na recimo šalteru u banci...no to nikoga ne opravdava da vrijeđa i ponižava,ak ti se netko ne sviđa,makni se i odi u drugu banku.
Zar je netko vrijeđao? Ja uopće nisam tako shvatila postove.

Ne daj Bože da smo bliže Amsterdamu. Meni, Nizozemska općenito, uopće nije neki uzor. Da, ima dobrih stvari ali brate mili, što je previše - previše je.

Činjenica je da se kod nas izgled gleda, htjeli mi to ili ne, i ono, ako želiš posao, sigurna sam da bi se svatko od nas prilagodio. Znam mnoge koji su imali pirseve svugdje i svagdje pa su ih za potrebe posla poskidali.

A ta cura, eto, tu ne može na zelenu granu s ljudima, pa srećom ide tamo gdje će valjda moći.

Ali osobno mislim kako su estetska ograničenja najmanji problem. Ima puno gorih stvari od toga.

@Karmela - ne znam da li se meni čini, ali mislim kako si fulala temu. Tema je o lookovima slavnih koje želimo kopirati, a ne 'horor lookovi slavnih'
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 21:54   #211
Evo jedne ljepotice:

__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 23:01   #212
Quote:
Zivkitis kaže: Pogledaj post
aba,ne znam,meni je na ovim slikama too much Photoshopa...
pa naravno da je ima photoshopa to su neke editorial fotke.. uostalom, na gotovo svakoj slici postanoj ovdje je photoshop prisutan, više ili manje... stavila sam ove slike ovdje isključivo kao primjer makeupa kakvog ja volim, a mislim da se taj makeup i način šminkanja vidi bez obzira na photoshop.. to je sve.
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 23:04   #213
Nisam rekla da mi smeta sto ima photoshopa,nego da je previse photoshopa zbog cega toliko i ne primjecujem makeup.Ono,whatever
Živkitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 23:08   #214
a ockej... svak ima valjda drugačije viđenje.. meni se makeup kuži...
ma nema veze, da ne offtopičarimo bezveze...
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 00:07   #215
Da,nastavimo kopirati lookove poznatih
(tj copy/pasteati linkove za njih)
Živkitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 12:56   #216
Quote:
Malina kaže: Pogledaj post
Rekla bih da ne znas o cemu pricas.

A s ostatkom posta se slazem
ne pričam o nečem o čemu ne znam
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 13:52   #217
[QUOTE=anything but angel;14060385]a ovo je jedan između, još uvijek natural, al naglašeniji:


ovo je saavršeno......tako se ja uvijek trudim šminkati, ali mi nikak ispast baš onako kako želim, il pinkicu previše, il premalo...
__________________
~Tell you mama I'm a ghetto superstar!!!~
anna_lima is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 13:53   #218
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
jer kad obriješ obrve:
1. možeš ih nacrtati kako god želiš
2. možeš ostaviti taj prostor praznim i onda dramatičnije šminkati oči
Brijanje obrve je meni osobno, jako ružno..... nemogu to shvatit.

Samo da mi je još vidjet budale koje će počet uskoro i trepavice skraćivat.....

*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 13:56   #219
budale, jel
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 14:02   #220
Quote:
anything but angel kaže: Pogledaj post
super su mi je ovaj natural look kojeg gotovo svi vizažisti isfuravaju na charlize (a ko ne bi na takvom licu, no dobro ). to je meni idealna šminka, totalni preobražaj, puno posla oko šminkanja, a konačni rezultat kao da nisi našminkana tj. šminka u tragovima.

ovo je jedan totalno natural:


]
Kad bih ja mogla sebi izvući ovakav ten, tj.ovakvu podlogu, ništa drugo osim maskare ne bih stavljala!

Dajte stavljajte slikice bez fotoshopa...ovo je neizvedivo!
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:08.