Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2008., 20:36   #81
Quote:
mia123 kaže: Pogledaj post
a tko kaže da sam mu znala prezime?!?

ma, ko da se ne može strpit tih par dana...

ah, tu smo dakle, to je već drugo...
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Old 27.05.2008., 20:38   #82
Quote:
mia123 kaže: Pogledaj post
a tko kaže da sam mu znala prezime?!?

ma, ko da se ne može strpit tih par dana...
Joooj legendo!!!


I da, ko da se ne može strpit malo. Mislim, ne triba histerizirat. Nekad se poklopi tako par stvari, ne možeš nazvat na jednostavan način, a i onako očekuješ da će se situacija riješit sama po sebi kad se sretnete, a ionako ne očekuješ da će toliko bit zabrinut (dobro, pogrešno procijeniš ovu stavku najčešće) i td...
I ispadne da se ne javljaš nekoliko dana. Ali ne znači da ti nije stalo jebate. Ovde ima ekipe koja bi ti spičila kopito u guzicu za navedeni preveliki grijeh ono
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Old 27.05.2008., 21:59   #83
Quote:
mia123 kaže: Pogledaj post


Vajli, nisam znala BROOOOJ.....da ga yebeš!!!
e da me jebeš ja neznam ničiji broj napamet zato postoji imenik ni bratov broj neznam napamet a od dečka sam se potrudila zapamtit da mi sad neko mazne mob nebi više znala ničije brojeve
pandora_5 is offline  
Old 27.05.2008., 23:25   #84
A nazovi nekog njegov frenda kaj te ima biti sram al meni je cudno da se on nemoze javit jbg neko mu od frendova,obitelji valjda moze posuditi mob ako je njegovom nekaj....Spuco te je ziher
mala_slatka_zg is offline  
Old 27.05.2008., 23:37   #85
jbt vi niste normalni
A pogotovo autorica topika, daj si napumpaj malo samopouzdanja.

Dečko ti se ne javlja 3 dana , tvoj zaključak je da je prekinuo sa tobom?

A šta ako je u bolnici?
Ako su mu maznuli mob?
Ako je izgubio punjač?
Ako mu mob crkao?

Šta ako umire i misli na tebe?

Uglavnom, ja sam u stabilnoj i kvalitetnoj vezi i 2 dana bez ikakvih kontakata nisu nikakvo čudo.
3 je već za zabrinut se ali ne za opstanak veze već za partnericu.

Uostalom , ako u 2 godine nemaš ni jednog zajedničkog frenda/cu , i ako u 2 godine nisi shvatila da je u stanju prekinut ovako , ja bi se zabrinuo za tebe.
Aaron McLoughlin is offline  
Old 27.05.2008., 23:38   #86
Oj, oj, poznato mi je to.

Dečko divan, krasan, držao me ko kap vode na dlanu, doslovno pa je živio kod mene kad mojih nije bilo, čuli smo se redovito kad se nismo mogli vidjeti, ma savršeno.

Jedan dan otišao u Italiju obavit neke posliće, više se nikad nije javio niti vratio. Još uvijek ne znam što je bilo, da je živ to znam.

Frendice su mi govorile da preuveličavam kada se par dana nije javio. Sada nakon x mjeseci su valjda shvatile da sam bila u pravu.

Nadam se da ti se neće dogoditi ista stvar.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Old 27.05.2008., 23:50   #87
Quote:
mia123 kaže: Pogledaj post
ok...ali nikada ne znaš što je moglo biti.
i ja se slažem s tim da ju je htio odjebat ne bi ga isključio (jerbo ga još mnoštvo ljudi treba na taj broj), već joj se jednostavno ne bi javljao...
e da, tak i ja mislim, nije baš tako zveknut da zbog toga ide isključivat mobitel!

ali opet, evo večer je, nije se javio...

zvuči mi odvratno da je fakat imao mob broj 2 u pripremi za sve druge samo da mene odjebe ispovraćat ću se od te pomisli
krava na mjesecu is offline  
Old 27.05.2008., 23:50   #88
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Oj, oj, poznato mi je to.

Dečko divan, krasan, držao me ko kap vode na dlanu, doslovno pa je živio kod mene kad mojih nije bilo, čuli smo se redovito kad se nismo mogli vidjeti, ma savršeno.

Jedan dan otišao u Italiju obavit neke posliće, više se nikad nije javio niti vratio. Još uvijek ne znam što je bilo, da je živ to znam.

Frendice su mi govorile da preuveličavam kada se par dana nije javio. Sada nakon x mjeseci su valjda shvatile da sam bila u pravu.

Nadam se da ti se neće dogoditi ista stvar.

o bože

kako si to preboljela?
krava na mjesecu is offline  
Old 28.05.2008., 01:45   #89
Quote:
krava na mjesecu kaže: Pogledaj post
o bože

kako si to preboljela?
ajme meni, ti nakon 2 godine veze ne mozes nazvati nekog frenda i rec da se brines....
kud ide ovaj svijet....

mozda se decku nesto dogodilo a ti se brines da ne ispades glupaca
little_devil is offline  
Old 28.05.2008., 03:29   #90
Ja mislim da se nešto dogodilo, ne nužno zlo, ali da ne bi na taj način prekidao vezu.
Bit će sve dobro.
nina333 is offline  
Old 28.05.2008., 07:30   #91
sve ti je to jedan veliki OFF

nema tu više ON
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 28.05.2008., 08:31   #92
Quote:
Aaron McLoughlin kaže: Pogledaj post
jbt vi niste normalni
A pogotovo autorica topika, daj si napumpaj malo samopouzdanja.

Dečko ti se ne javlja 3 dana , tvoj zaključak je da je prekinuo sa tobom?

A šta ako je u bolnici?
Ako su mu maznuli mob?
Ako je izgubio punjač?
Ako mu mob crkao?

Šta ako umire i misli na tebe?

Uglavnom, ja sam u stabilnoj i kvalitetnoj vezi i 2 dana bez ikakvih kontakata nisu nikakvo čudo.
3 je već za zabrinut se ali ne za opstanak veze već za partnericu.

Uostalom , ako u 2 godine nemaš ni jednog zajedničkog frenda/cu , i ako u 2 godine nisi shvatila da je u stanju prekinut ovako , ja bi se zabrinuo za tebe.
Ne laprdaj.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 28.05.2008., 09:38   #93
Da ne čitam sve, ima li kaj novog na topicu ?
Monica. is offline  
Old 28.05.2008., 09:45   #94
Quote:
krava na mjesecu kaže: Pogledaj post
ali nevjerojatno, sve je išlo toliko dobro zadnjih par mjeseci, i onda sad ovo

ne mogu vjerovati da netko može biti toliko odvratni gad da mi ni u facu nije mogao reći...
SAD SAM IMALA FLASHBACK. da, ostavlja te. isti moj jedan bivši. al sam mu ga zabila za taj minus, da se nije smio u grad vraćat 3 godine od sramote. sad kad se vratio, zaustavio me na ulici i teleći se ispričao za svoje postupke: "znam da to sigurno nije bilo ugodno i ja se..." MA NEMOJ, NEUGODNO!?! A ZNAŠ KAMO JE "POBJEGAO" OD NAŠE VEZE? na trotjedno krstarenje s nekom ekipom koja se pojavila u baru gdje je radio!!!
FUCK YOU KRETEN
__________________
ne znam što radim, ali ipak to činim
Mjuza u skladu s nickom
"take your decisions with courage, detachment, and a touch of madness" coelho
instant madness is offline  
Old 28.05.2008., 09:50   #95
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
Da ne čitam sve, ima li kaj novog na topicu ?
ceka se da ti dodjes i pocnes se rugati (opet)..
__________________
potpis
Asimo1 is offline  
Old 28.05.2008., 09:52   #96
vidi se da si pametnjaković....
Monica. is offline  
Old 28.05.2008., 09:54   #97
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
vidi se da si pametnjaković....


__________________
potpis
Asimo1 is offline  
Old 28.05.2008., 10:18   #98
Nije mi jasno zašto autorica ove teme ne nazove nekoga od njegovih frendova i razriješi agoniju,nema je kaj biti strah da će se zblamirati ako ju ostavlja jer u tom slučaju jedino njen dečko ispada gad...a s druge strane ne možeš znati da li se nije fakat nešto čovjeku dogodilo...pa zajedno su 2 godine i može se svašta desiti(ne mora ju ostavljati) i ona ne želi nazvati da se ne zblamira...
evelyn is offline  
Old 28.05.2008., 11:31   #99
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Oj, oj, poznato mi je to.

Dečko divan, krasan, držao me ko kap vode na dlanu, doslovno pa je živio kod mene kad mojih nije bilo, čuli smo se redovito kad se nismo mogli vidjeti, ma savršeno.

Jedan dan otišao u Italiju obavit neke posliće, više se nikad nije javio niti vratio. Još uvijek ne znam što je bilo, da je živ to znam.

Frendice su mi govorile da preuveličavam kada se par dana nije javio. Sada nakon x mjeseci su valjda shvatile da sam bila u pravu.

Nadam se da ti se neće dogoditi ista stvar.
ja sam čula da oni tamo u italiji odvode ljude u bjelo roblje, a neke i ubiju
pandora_5 is offline  
Old 28.05.2008., 11:33   #100
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
ajme meni, ti nakon 2 godine veze ne mozes nazvati nekog frenda i rec da se brines....
kud ide ovaj svijet....

mozda se decku nesto dogodilo a ti se brines da ne ispades glupaca
pa možda se ne druži s njegovim frendovima a zašto i bi ako si nisu tako dobri. ja se s frendovima od bivšeg uopće nisam družila. a i bili smo isto iz drugog grada. bili su ionak stariji 4,5g, zašto bi se ja sad družila s njima i još tražila nečiji broj. ionak mi nisu bili simpatični uopće
pandora_5 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger