Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2008., 17:10   #141
Ma tip je jebena sebična kukavica! Jedino za čim možeš žaliti je izgubljeno vrijeme s njim, i biti ljuta na sebe jer nisi prije vidjela kakav je kukavni gad! Goni ga u tri p.m.!
__________________
Mudar čovjek oblikuje sebe. Budala živi samo zato da bi umrla.
sancho panza is offline  
Old 30.05.2008., 17:12   #142
Quote:
supher mali kaže: Pogledaj post
ne znamo. ako se redovito seksate izgubio je mobitel. ali onda bi te nazvao s drugog broja... kronika ili je naso drugu
sto god da je razlog trebao joj je posteno reci oci u oci
Lik je totalni jadnik i slabic.
autan is offline  
Old 30.05.2008., 17:48   #143
Takav slabić i kukavica ti ni ne treba. Bolje da si sada otkrila kakav je, nego kasnije. Odtuguj svoje, vjerujem da ti je teško i da još uvijek osjećaš nešto za njega (premda te nije uopće vrijedan) a ubrzo ćeš uvidjeti da ti je bolje bez njega.
Annabel Lee is offline  
Old 30.05.2008., 18:01   #144
Nije tako brzo ni otkrila jer 2 godine veze s nekime nije malo. Ali sto se moze. Mozda je on bio sve super i pet a onda se odjednom nesto dogodilo, uostalom ljudi se mogu promijeniti.
autan is offline  
Old 30.05.2008., 18:11   #145
Quote:
autan kaže: Pogledaj post
sto god da je razlog trebao joj je posteno reci oci u oci
Lik je totalni jadnik i slabic.
ljudi su mi govorili da je govno, ja nisam htjela vjerovati...
a što je drugo nego govno kad si s nekim mjesecima, a on na kraju nije u stanju ni odjebati te kao čovjek?


autorici teme je sigurno teže, jbga 2 godine nije malo...
ako ti treba utjeha nisi jedina, mnogi su prošli kroz to...
jednostavno preboliš i ideš dalje!
vruća mačka is offline  
Old 30.05.2008., 18:15   #146
tipa su ti oteli neki cudni ljudi i drže ga u podrumu i konstantno vode ljubav s njime a svi su obuceni u kostime od kokoši.njemu se to svidjelo i neda se van
__________________
"I dont wanna die in a nuclear war
I'd rather stay home and wipe the floor"
Kejos is offline  
Old 30.05.2008., 18:18   #147
Quote:
Kejos kaže: Pogledaj post
tipa su ti oteli neki cudni ljudi i drže ga u podrumu i konstantno vode ljubav s njime a svi su obuceni u kostime od kokoši.njemu se to svidjelo i neda se van
nije uopće duhovito...
vruća mačka is offline  
Old 29.10.2009., 13:04   #148
Quote:
krava na mjesecu kaže: Pogledaj post
bok svima

i hvala na svim komentarima, bili ste predivni, osim na ono da sam prakticki glupaca kojoj je ponos vazniji od toga da sazna sto je s deckom...pa nije mi ponos vazniji od toga nego nisam htjela da mi bas na taj nacin iscupa srce, a budimo iskreni, cijela priča je ionako slutila na non-happy end.

No nije ni bitno, jer se eto pokazalo da je to nejavljanje bilo u svrhu ostavljanja. I doznala sam to na veoma ružan način, nije za forum.

užasno sam tužna i šokirana jer ga stvarno volim i ne znam kaj da više napišem sad jer mi suze teku i cijeli mi je monitor blurry.
Nemaš pojma kako mi ovaj post i cjela priča olakašava. Do sad sam se nadao, sad se više ne nadam, uparavo sam stavio točku u glavi na kraj jedne nedorečene priče.
I sad sam ja ljut jer su neke stvari nedorečene ali kad bolje razmislim, svi prekidi i nesretne ljuvabi su nedorečeni.

Danas je četvrtak a još u nedjelju je sve štimalo. Sad mi je ipak jasno da je kraj-pročitao sam tvoju priču.
onomat is offline  
Old 17.12.2009., 19:55   #149
eh nisi jedina... :/ ja eto se vidjam jednom na tjedan s njime...rekla sam mu iskreno sto osjecam pa se ukakio od straha i uopce me ne zove eto sada vec 4 dan a nema curu jer nije bas tip s kojim bi se cura spetljala...cini se da sam ipak malo prenaglila sa osjecajima
berna is offline  
Old 17.12.2009., 21:39   #150
Quote:
krava na mjesecu kaže: Pogledaj post

No nije ni bitno, jer se eto pokazalo da je to nejavljanje bilo u svrhu ostavljanja. I doznala sam to na veoma ružan način, nije za forum.

(
Evo, iskreno mi je žao


ali sad kad si se suočila sa istinom znaš da 'frajer';

em je mutav,
neozbiljan,nezreo
neosjetljiv (a opet slabić)
egocentričan
i nije mu stalo do tebe

i svaki put kad te zaboli, sjeti se tko je i šta je i da na kraju dana, ne propuštaš ništa to što nisi sa njim... dapače.. ne gubiš vrijeme sa osobom koja ti crpi energiju(očito postoji razlog zašto je to bilo on/off, a ne on), ne paše ti i ne cijeni te.. ne bum ti tupila sa klišejem da vrijeme liječi sve rane, jer to buš se uvjerila i sama
__________________
I want to give her everything. And I want to take everything from her.
mrtva_pusa is offline  
Old 17.12.2009., 22:28   #151
Quote:
onomat kaže: Pogledaj post
Nemaš pojma kako mi ovaj post i cjela priča olakašava. Do sad sam se nadao, sad se više ne nadam, uparavo sam stavio točku u glavi na kraj jedne nedorečene priče.
I sad sam ja ljut jer su neke stvari nedorečene ali kad bolje razmislim, svi prekidi i nesretne ljuvabi su nedorečeni.

Danas je četvrtak a još u nedjelju je sve štimalo. Sad mi je ipak jasno da je kraj-pročitao sam tvoju priču.
fakat ne vjerujem da ovog ima.

ako stvarno ispadne da je veza ovako zavrsila, nemoj ni u najsitnijem djelu mozga ni slucajno kriviti sebe. niti sumnjati da si nesto mogao uciniti da bude drugacije.

koji kreten ili kretenusa moras biti da ostavis nekog bez da mu to kazes, nego se samo prestanes javljati. koje nepostojanje samopoštovanja, ljudskosti, osnovne kulture prema samome sebi. majketi, zamisli zivota s tako nekim.
RedLilly is offline  
Old 20.12.2009., 16:18   #152
Momak zna znanje
vaiors is offline  
Old 20.12.2009., 18:05   #153
Quote:
krava na mjesecu kaže: Pogledaj post
Bok svima

zamolila bi vas da mi mrvicu pomognete, nije baš tako težak problem.

Dakle, moj dečko s kojim sam skupa on-off već 2 godine mi se već 3 dana ne javlja na mobitel, odnosno, isključen mu je, a nema fiksni. Živi jako daleko od mene tak da mi je glupo ići lupati mu na vrata, posebno ako je namjerno isključio mob.

Pregledala sam cijelu crnu kroniku-niš.

I budući da mi se nije javio 3 dana s nekog drugog moba ili telefona, kaj je moguće da na taj način me ostavlja??

Čudno, jer tu karticu ima već 10 godina, pa ne bi je zbog prekida ugasio...

ostavi ti njega
nemoguce da se nemoze javit barem porukom..
olvejs is offline  
Old 20.12.2009., 18:23   #154
Quote:
krava na mjesecu kaže: Pogledaj post
bok svima

i hvala na svim komentarima, bili ste predivni, osim na ono da sam prakticki glupaca kojoj je ponos vazniji od toga da sazna sto je s deckom...pa nije mi ponos vazniji od toga nego nisam htjela da mi bas na taj nacin iscupa srce, a budimo iskreni, cijela priča je ionako slutila na non-happy end.

No nije ni bitno, jer se eto pokazalo da je to nejavljanje bilo u svrhu ostavljanja. I doznala sam to na veoma ružan način, nije za forum.

užasno sam tužna i šokirana jer ga stvarno volim i ne znam kaj da više napišem sad jer mi suze teku i cijeli mi je monitor blurry.
netko tko se na taj način odluči te ostaviti, a fakat, majke ti, ni ne treba ti! glavu gore, kiss
tonkica27 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger