Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2020., 16:20   #9841
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Ne znam jel mi uspjeva izgledati polished i rafinirano, ali kad kupujem basic komade trudim se da nisu skroz bejzik.
Neću kupit običnu crnu majicu na kratke rukave, ali ću kupit crnu majicu s malo asimetričnim izrezom na vratu, ili s patentićem ili s nekim takvim detaljčićem koji majicu ipak učini malo posebnijom a i dalje je obična crna koja paše na sve.
plus materijal.
obična pamučna bejzik krpa koja izblijedi nakon jednog pranja vs. neki finiji materijal u potpuno istoj izvedbi i kroju daju jako različite rezultate.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Old 15.10.2020., 16:43   #9842
Quote:
Lady Guga kaže: Pogledaj post
Pojavio se oglas za jedan stan u Zagrebu i odmah sam u interijeru prepoznala konja iz Spiffinga.
Kako je svijet mali!
Konj je na slici 13.
https://www.njuskalo.hr/nekretnine/s...oglas-32632935
Imam osjecaj da su ovi ostavili dosta love u Spiffingu
Penika is offline  
Old 15.10.2020., 16:44   #9843
Quote:
enedielle kaže: Pogledaj post
Cure, gdje ima za kupiti najobičnijih bodija s dugim rukavima od malo finijeg materijala ili čak pletenih?
Intimissimi je znao imati dobre bodije.
Penika is offline  
Old 15.10.2020., 17:47   #9844
Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
plus materijal.
obična pamučna bejzik krpa koja izblijedi nakon jednog pranja vs. neki finiji materijal u potpuno istoj izvedbi i kroju daju jako različite rezultate.
Koji su to finiji materijali u koje bi trebao ulagati?
Prajapati is offline  
Old 15.10.2020., 17:49   #9845
Nisu ni svi pamuci jednako kvalitetni. Imam pamučnih majica koje se izvitopere ili na kojima nastanu mucice ili su pretanke ili se stvori rupa, a imam i lijepih finih pamučnih majica.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 15.10.2020., 17:53   #9846
Quote:
Prajapati kaže: Pogledaj post
Koji su to finiji materijali u koje bi trebao ulagati?
Kad kupuješ, pogledaj kakva je majica. Je li šav ok, postoje li već rupice uz šav- to ne želiš, je li šav ravan ili se već savija. Probaj ići za prirodnim materijalima jer će se manje usmrditi, dulje trajati. ako na etiketi piše da je za 30C pranje ili kemijsko, razmisli želiš li to.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 15.10.2020., 23:34   #9847
Nemoj se sad samo silom uvuči u neke hlaće i stroge sakoe pa da se iz aviona vidi da se mučiš.
Za početak si uzmeš nešto ležerno formalno. Ima sad tih sakoa na vezanje, to staviš na traperice, dobre cipele i torba i nemaš šta komplicirati. Ako si tako nesnalažljiva s modom, pusti i dodatke. Baš sam neki dan gledala neku nesretnu maramu oko vrata, marama super, svezana super, lai baš vidiš da nije došlo prirodno ženi, nego je nešto izmišljala.
nalij pero is offline  
Old 16.10.2020., 07:58   #9848
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Nisu ni svi pamuci jednako kvalitetni. Imam pamučnih majica koje se izvitopere ili na kojima nastanu mucice ili su pretanke ili se stvori rupa, a imam i lijepih finih pamučnih majica.
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Kad kupuješ, pogledaj kakva je majica. Je li šav ok, postoje li već rupice uz šav- to ne želiš, je li šav ravan ili se već savija. Probaj ići za prirodnim materijalima jer će se manje usmrditi, dulje trajati. ako na etiketi piše da je za 30C pranje ili kemijsko, razmisli želiš li to.
Dajte ideje gdje kupiti fine pamučne majice koje se ne izvitopere i ne izblijede. Meni toga treba
Kamill is offline  
Old 16.10.2020., 09:29   #9849
Marks and Spencer
Sad šalju i kod nas s UK stranice.
One koje još imam su u istom obliku već valjda 10 godina. To je nepoderivo.

Ako ti se ne da naručivat onda Peek and Cloppenburg...Jakes i Christian Berg od povoljnijih.
Hilda is offline  
Old 16.10.2020., 09:32   #9850
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Ne znam jel mi uspjeva izgledati polished i rafinirano, ali kad kupujem basic komade trudim se da nisu skroz bejzik.
Neću kupit običnu crnu majicu na kratke rukave, ali ću kupit crnu majicu s malo asimetričnim izrezom na vratu, ili s patentićem ili s nekim takvim detaljčićem koji majicu ipak učini malo posebnijom a i dalje je obična crna koja paše na sve.
ja imam dijametralno suprotan pristup
ako je basic, onda mora bit najobičnije na svijetu, svaki dodatak ili dizajnerski detalj me živcira

Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
plus materijal.
obična pamučna bejzik krpa koja izblijedi nakon jednog pranja vs. neki finiji materijal u potpuno istoj izvedbi i kroju daju jako različite rezultate.
da. ovo što sam napisala gore znači da više gledam materijale.
dodala bi i dobar kroj. ne govorim o ludim krojevima, nego ako su basic stvari, trebaju bit dobrog oblika da bi izgledale kako spada
__________________
konrad
tren.irka is offline  
Old 16.10.2020., 09:36   #9851
Za pamučne majice super su mi Tom Tailor i S'Oliver.
hours is offline  
Old 16.10.2020., 10:35   #9852
I esprit.
Mangove i Mohitove su mi u procesu ispitivanja koliko će trajat prije nego se unište.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 16.10.2020., 12:46   #9853
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Nemoj se sad samo silom uvuči u neke hlaće i stroge sakoe pa da se iz aviona vidi da se mučiš.
Za početak si uzmeš nešto ležerno formalno. Ima sad tih sakoa na vezanje, to staviš na traperice, dobre cipele i torba i nemaš šta komplicirati. Ako si tako nesnalažljiva s modom, pusti i dodatke. Baš sam neki dan gledala neku nesretnu maramu oko vrata, marama super, svezana super, lai baš vidiš da nije došlo prirodno ženi, nego je nešto izmišljala.
Da, a i ne stoji svima isti stil.
Baš si mi oni filmići o body types pomogli da shvatim zašto iste stvari na različitim ljudima djeluju skroz drugačije.
Ok, nije to neka mudrost, ali malo sistematičnosti pri tom je dobrodošlo.
Možda jer sam i ja malo neodređen tip.
mantisa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:18.