Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2023., 12:17   #621
Ima netko iskustva sa Geladrink forte za obnovu hrskavice patele? Iz mog iskustva nikakva fizikalna terapija. Mirovanje jer meni je jače oštećena hrskavica patele kod pada na beton. Kada više hodam po vani onda me boli. Moje mišljenje je još koji mjesec poštede noge i moći ću hodati i po vani bez problema, kao što sam mogla i prije. I ima li netko iskustva sa početnim osteoartritisom femorotibijalnog zgloba? 45 godina. Do prije ozljede nikakvi problemi sa nogom, iako je još od rane mladosti to koljeno bilo malo slabije od drugog. Ide li se za početni osteoartritis koljena kod reumatologa?
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2023., 15:58   #622
pozdrav svima,

molim info gdje ići na injekcije Ostenila koje sam kupila?
one su jedino što mi pomaže na nekih 6-12 mjeseci i nakon toga moram ponoviti.
prije sam išla u Akromion, ali doktor koji mi je aplicirao više ne radi tamo i ne znam kako saznati gdje je sada.
keiTee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2023., 19:12   #623
pa Akromion ima i druge ortopede ? vjerujem da ako ih nazoveš i objasniš situaciju samo će te naručiti drugo doktoru , vidim a imaju 8 ortopeda, znači ne bi trebalo biti problema

Nego, ako se smije znati a koliko plačaš te injekcije ?
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2023., 08:58   #624
a i to što kažeš


prije sam ih plaćala po 100 eura svaka + dostava, sad sam našla za 89 eura svaka, iz belgije. i onda još po 100 eura aplikacija...
keiTee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2023., 20:31   #625
da, aplikacija skuplja od injekcije. vidio sam u bolnici u Koprivnici da to doktor besplatno daje , samo kupiš injekcije
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2023., 13:00   #626
Ako još netko ima neke informacije u vezi primjene ovih injekcija može u privatne poruke. Meni je to predstavljeno kao jedino rješenje, što prije bi trebala, a imam neka stanja što piše da je kontraindikacija. I kako se odluči koju injekciju se primi. S obzirom da ništa konkretno nisu napisali. Na takav način nisam nikada primala injekcije pa neću niti ove. Konkretno prije dosta godina primila sam penicilinske injekcije 10 dana kada je specijalist napisao koliko točno jedinica penicilina treba primiti. Kada sam primila Extencillin, dugodjelujući penicilin prije operacije isto je sve pisalo, mislim da sam samo kupila na privatni recept. Zašto se ne može znati koju injekciju će dati, koje su kontraindikacije. To niti ne pitaju.
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2023., 11:12   #627
Pozdrav ekipa. Pitanje za sve koji boluju od hondromalacije patele. Da li ikog boli i kuk iste noge gdje zeza i koljeno,da li imate osjecaj da ne mozete pravilno stati na tu nogu nekako kao da nije ista ako me mozete razumjeti sto zelim reci
Meni je operisana subprapatelarna plika nesto tako je pisalo i nakog toga tek pocinju ozbiljnije tegobe kao ukocenost koljena kod hodanja bol skoro svakodnevna vec godinu i par mjeseci. Isla sam kod njih ma nista samo glukozamin. Ispila sam ne znam ni sama sta vec i gore spomenut geladrink forte dvije doze zali Boze para. Razmisljala sam o inekcijama hijalurona takodjer.
Ali znaci da se ne moze stajati normalno na “bolesnoj” nozi da boli i kuk i da osjetim opterecenje u cijeloj toj nozi i cak i u listu,nista mi vise nije jasno zanima me da li jos iko ima taj problem da je sve tako povezano?
Anastazija95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2023., 11:21   #628
Ja se nisam operirao, ali mene često tako zna boliti i kuk a osjećam istu bol i na stopalima, nekad kao mi par koraka predstavlja problem ne da me zadiše i sl. nego kao da sam prevalio put od 10 km.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2024., 10:53   #629
Zdravo svima! Da li neko sa ovom dijagnozom ima problem oticanja kolena,poslednjih 4 meseca su konstantno otecena,nekada manje nekada bas buknu...dr reumatolog kaže da je to zbog toga,ali meni sumnjivo da nije možda neki reaktivni artritis pošto zna da me boli i prst na nozi do palca ponekad.Treba i kod ortopeda još malo da odem pa ču videti i njegovo mišljenje
Smeskoooo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:45.