Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2004., 14:47   #161
Quote:
kiki-j-zg kaže:
Da se vratimo na temu, zamislite kavu sa jednom ovakvom biljkom. Kako bi trebali biti usamljeni da na to pristanete?
Kiki mislim da bi se i ti i ja i mnogi drugi jako začudili kad bi mogli vidjeti da koliko se ljudi s kojima irl potpuno normalno komuniciramo (čak ih smatramo simpa ekipom) skriveni iza nula i jedinica pretvaraju u takve kako kažeš "biljke". Naravno, ne govorim samo u kontekstu ovog foruma, nego općenito, raznih chatova/foruma. Meni je ta pomisao poprilično ustrašna, ali prije svega me žalosti jer samo pokazuje koliko ljudi je sjebano i kako jako.
__________________
...a, kao, nije možda?...
evil_faerie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 15:03   #162
Quote:
evil_faerie kaže:
Kiki mislim da bi se i ti i ja i mnogi drugi jako začudili kad bi mogli vidjeti da koliko se ljudi s kojima irl potpuno normalno komuniciramo (čak ih smatramo simpa ekipom) skriveni iza nula i jedinica pretvaraju u takve kako kažeš "biljke". Naravno, ne govorim samo u kontekstu ovog foruma, nego općenito, raznih chatova/foruma. Meni je ta pomisao poprilično ustrašna, ali prije svega me žalosti jer samo pokazuje koliko ljudi je sjebano i kako jako.
Vjerojatno si u pravu, ali srećom, moja dosadašnja iskustva sa forumašima su više nego odlična. Oni ljudi koji su mi "sjeli" ovdje na forumu i koje sam zatim upoznala i u RL, pokazali su se upravo onakvima kakvima su se prikazivali i na forumu.
Zato svako patološko ponašanje ovdje meni sugerira na istu stvar u RL .
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 19:15   #163
Re: Re: Re: Pitanje

Quote:
evil_faerie kaže:
Ali čekaj, kažeš "vježbati odjebe" na osobama poput ovih koje kiki naziva biljkama? Svađe/prepucavanja/vrijeđanja/"rasprave" s takvim osobama mogu donekle shvatiti ako ti je to dobar ispušni ventil. Zapravo jedino tako i mogu shvatiti. Gušt njima, gušt tebi, sve pet. Da li je u tome bit? Ili...?
Najlakše je ignorirati. Ja volim provocirati, stimulirati, nači nečiji gumb i na njemu odsvirati "Bolero".
Kesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 19:39   #164
ruzno reci, ali kad si u dijaspori, sanse da sretnes tako nekoga su male ali ipak vec odavno ne dozvoljavam drugima manipulirati mojim vremenom ili nervima.
hvala ne ili drugi puta su omiljeni odgovori i meni licno drazi no "vjezbati odjebe" iako znam nekoliko koji to zasluzuju
uskasuknjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 19:59   #165
"ne hvala" i "mozda drugi put"

tako jednostavno, a tako elegantno

vježbat ću, hvala!!!
cudim_se is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 21:20   #166
Quote:
cudim_se kaže:
"ne hvala" i "mozda drugi put"

tako jednostavno, a tako elegantno

vježbat ću, hvala!!!
Pokusaj! Ne moras biti gruba, ti i nisi taj tip, ali pokusaj ispocetka na fin nacin, poslije ce biti sve lakse, nauci cijeniti svoje vrijeme neovisno sto s njime uradila umjesto da to vrijeme i energiju trosis na ljude koji te opterecuju.

Jer koliko cijenis sama sebe toliko mozes ocekivati od drugih.
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 23:33   #167
Quote:
uskasuknjica kaže:
ruzno reci, ali kad si u dijaspori, sanse da sretnes tako nekoga su male ali ipak vec odavno ne dozvoljavam drugima manipulirati mojim vremenom ili nervima.
hvala ne ili drugi puta su omiljeni odgovori i meni licno drazi no "vjezbati odjebe" iako znam nekoliko koji to zasluzuju
Znam ih i ja više koji to zaslužuju, i njima i dajem, po zasluzi.
Kesten is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:26.