Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2016., 00:59   #1
Što vas goni da tipkate ovdje satima?

prvo sam napisala drkate

dakle, što vas goni? zašto ne Živite, prošećete, popričate s nekim?

nego sipate mudrolije ovdje.
cheesecake is offline  
Old 18.10.2016., 01:28   #2
živim, šećem, volim, družim se, radim, dišem... al volim i znati 'što ima'. konzumiram medije, a volim i tehnologiju u smislu komunikacije, volim multimediju. forum mi je interaktivno informativni kanal. uvijek saznaš nešto novo, pročitaš neko novo mišljenje, podjeliš svoje, dobiješ informaciju kako najbolje oprati veš, saznaš kako izliječiti gljivice, što je nosila kolinda, s kime se kreše maja šuput, a uz to se i dobro zacerekati ili 'uspjeniti'. usput saznaš s kim sve možebitno dijeliš zrak, pa neke stvari znaš prepoznati i na cesti.

i to u manje vremena od zamišljenih 'sati'... ako nemaš disleksiju i polupristojno se služiš tipkovnicom.

a ti?
Adrastia is offline  
Old 18.10.2016., 09:41   #3
volim ići na živce ljudima poput tebe, koji šeću, pričaju s ljudima, zabavljaju se toliko da nemaju vremena ovdje sipati mudrolije, nego stignu samo čitati moje, po oko dvije minute na dan.

Zašto pitaš?
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Old 18.10.2016., 09:56   #4
A čemu služi ova tema osim da se popljuje ljude koji ovako provode vrijeme i da se to naziva "neimanjem života"? Ovakve trolersko-flejmerske teme nećemo držati "na životu".
Carla Marx is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:44.