Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2017., 18:41   #1
Assassin's Creed: Origins

Procurilo je par informacija o novom nastavku Assassin's Creed igre. Nagađa se da će se radnja događati prije svih radnji koje su do sada bile u ovom serijalu, a najvjerojatnije će se sve odvijati u Drevnom Egiptu. Tim koji radi na ovoj igri je isti onaj tim koji stoji iza Assassin's Creed Black Flag, po mnogima najbolji dio igre.

Ovo je prva slika koja je procurila.


Zatim imamo slijedeću sliku koja je procurila na internet. Radi se o preorder kartici sa jednog dućana u Americi.


Dakle vidimo da ćemo otkriti tajne prvih piramida i vjerujem još puno toga.

Iskreno, jako se veselim i jedva čekam da je zaigram jer Drevni Egipat mi je oduvijek bio zanimljiv.

Još uvijek se nezna datum izlaska igre, ali pretpostavlja se da će izaći negdje u ovoj godini. Ostale informacije će se otkriti na E3 Press konferenciji koja će započeti za nekoliko dana.
spasitelj I is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 21:14   #2
meni isto zanimljivo djeluje. unity i syndicate nisam bas previse igrao jer mi nije to to. nadam se da cu sa ovim nastavkom opet osjetit onu vibru ko sa prvim ac igrama
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 22:01   #3
Ajme, ako će ovo stvarno biti u Drevnom Egiptu, bit će jebeno, obožavam taj dio povijesti i njihovu civilizaciju.

Zadnji AC koji sam igrao je bio Black Flag, ove kasnije nisam igrao jer nemam dovoljno dobar komp za njih, mogao bi poraditi na tome dok ovaj ne izađe.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 01:15   #4
CAD comic na tu temu.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 11:58   #5
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
Ajme, ako će ovo stvarno biti u Drevnom Egiptu, bit će jebeno, obožavam taj dio povijesti i njihovu civilizaciju.

Zadnji AC koji sam igrao je bio Black Flag, ove kasnije nisam igrao jer nemam dovoljno dobar komp za njih, mogao bi poraditi na tome dok ovaj ne izađe.
haha, isto ko i ja. na slici izgleda prejebena igra
__________________
"Primi sve što te stigne
i budi strpljiv u nestalnosti svoje bijede."
noliđ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 12:29   #6
isto i ovamo

ako niste probajte ac rogue. black flag 1.5 s tim da je igra bolje naštimana pa pola grafičkih opcija koje su bile na medium u black flagu u rogueu se bez problema mogu puknut na high. to je inače oproštajni assassins creed za stare kante, ekvivalente play station trici, ovi noviji su za PS4
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 09:03   #7
O da, drevni Egipat. Samo da uvedu neke novosti i slože pristojnu priču i kupujem. Stari Egipat je tako rijetko tema videoigara a u AC bi baš dobro pasao.

Inače mi je daleko najdraži AC2. Ima priču, atmosferu, lokacije, nema hrpe nepotrebnih stvari, taman.
Chuky1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 14:47   #8
Ja sam nedavno počeo igrati sve AC dijelove po redu. Sada sam trenutno na AC Revelations. Mislim proći sve djelove, međutim veliki je problem što ću najvjerojatnije morati preskočiti Assassin's Creed 3 iz razloga da koliko god jaki komp imam (a prilično je moćan), ta igra mi jednostavno trza do bola. Kad dođem u Boston jednostavno je neigrivo. A čini mi se jako interesantno.

Stvarno imaju problema sa optimizacijom svojih igara. Nije ni čudno što su treći nastavak dijelili badava prošle godine kao "poklon". Sigurno nikad nebi "poklonili" Black Flag ili dvojku. Nadam se da će Origins biti dobro optimiziran.
spasitelj I is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 00:44   #9
Trailer je tu: https://www.youtube.com/watch?v=OA5C5x-32bU

A i gameplay: https://www.youtube.com/watch?v=kXKZJhTYdbY
Metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 12:02   #10
Prvi link ti ne radi, a drugi nije služben.

Evo za lakše klikanje:

Trailer


Gameplay
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 17:30   #11
Hebga, radio jeste...
Metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 09:53   #12
jel zna netko kad dolazi igra na ''pijacu'', godišnji mi krenuo, i curi nemilosrdno.
__________________
Nemogu oni mene toliko malo platit,
koliko ja mogu malo radit
Super sport tajkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 14:17   #13
Quote:
Super sport tajkun kaže: Pogledaj post
jel zna netko kad dolazi igra na ''pijacu'', godišnji mi krenuo, i curi nemilosrdno.
Izašla je!

Čini se da su kritike prilično dobre.
Chuky1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 11:39   #14
kako je još nigdje nema za ''kupit'', ponavljam PC verzija
__________________
Nemogu oni mene toliko malo platit,
koliko ja mogu malo radit
Super sport tajkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 12:11   #15
Ili kupi ili traži negdje drugdje. I pročitaj pravila podforuma.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 12:35   #16
nema je ni po dućanima
__________________
Nemogu oni mene toliko malo platit,
koliko ja mogu malo radit
Super sport tajkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 15:22   #17
Nije izasla u fizickom izdanju za PC, imas je na Steamu.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 12:21   #18
Nisma je iggro ali izgleda dobro,malo podsjeća vizualno na prvi assassin's creed zbog pustinje i sve to.Sa d igram syndicate koji nije ni tolko loši,dosta je atmosferičan i imerzivan,pa se nadam da e ovaj nastavak na toj razini ako ne i bolji.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 08:20   #19
Igra je stvarno fenomenalna...izgleda odlično, priča je odlična (za sad), gameplay je isto odličan
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:08.