Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2018., 13:56   #9821
Quote:
Tze kaže: Pogledaj post
Mene zanima jel imate neku provjerenu stranicu s krojevima, ovo sta sam nasla sve se placa. Dala sam popravit bakinu sivacu i veselim se radit s njom ali sam malo zakrzljala jer godinama nisam nista sivala i moram odnekud pocet.

Jel se Burda jos prodaje?
imaš burdi po buvljacima koliko ti srce hoće..samo vidi jesu li dobro uščuvane i imaju li krojeva unutra..ako me sjećanje dobro služi, ti provjeri, nove burde su oko cca 30kn, a ove stare ti stvarno znaju bit po par kuna..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 15:14   #9822
Ahat+žica







Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 00:44   #9823
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
imaš burdi po buvljacima koliko ti srce hoće..samo vidi jesu li dobro uščuvane i imaju li krojeva unutra..ako me sjećanje dobro služi, ti provjeri, nove burde su oko cca 30kn, a ove stare ti stvarno znaju bit po par kuna..
nove su na kioscima oko 40 i nesto kuna (specialna izdanja poput plus size ili djecjih krojeva su oko 60 i vise)
ja ih kupujem u sesvetamana sajmistu po 10 kn komad, inace znam da ih je prodavao i stricek na krizanju kod cibone ako se ne varam po 15 ili 20 kn (nisam tamo kupovala vec dugo). za ostale buvljake ne znam, ali svaka nova info je dobrodosla posebno vezana za one fakat stare (tocnije 50te i 60te godine)
__________________
Fashion is art, but art is not fashion.
Maria Antonette is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2018., 13:48   #9824
Na Hreliću se prodaju nove Burde po 8kn komad, ali baš nove kao iz kioska... isto tako imaju i časopise o heklanju i štrikanju s mustrama

E sad, imam i ja pitanje Da li netko zna gdje se mogu kupiti kopče za varalice. Ovako nešto. Bila sam danas u dvije trgovine s repromaterijalima u Vukovarskoj, ali nisam ih vidjela. Doduše nisam pitala prodavača da li imaju :/

joshuatree is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2018., 18:51   #9825
Cure jel koja probala farbati odjeću s hipermanganom?
female trouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2018., 15:20   #9826
Quote:
joshuatree kaže: Pogledaj post
Na Hreliću se prodaju nove Burde po 8kn komad, ali baš nove kao iz kioska... isto tako imaju i časopise o heklanju i štrikanju s mustrama

E sad, imam i ja pitanje Da li netko zna gdje se mogu kupiti kopče za varalice. Ovako nešto. Bila sam danas u dvije trgovine s repromaterijalima u Vukovarskoj, ali nisam ih vidjela. Doduše nisam pitala prodavača da li imaju :/

Hobby trgovine, možda....

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2018., 16:06   #9827
Ne znam gdje pitati pa da probam ovdje. Znate li gdje se može kupiti ova mrežica u koju se pakiraju igračke?

Sent from my SM-A300FU using Tapatalk
cokoladoljubac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2018., 19:40   #9828
Pozdrav nova sam ovdje pa ne znam dali na pravo mjesto postavljam pitanje😀
Dale pokusala bi sama izraditi niske sandalice,Rimljanke ugl.nesto u tom stilu.
Napala sam Google svim mogućim pitanjima ali nema bas objasnjeno koji materijali se koriste ili gdje ih kupiti.
Prepostavljam da se radi o putu i gumi za dzon..ali to ja samo pretpostavljam.Ako je netko to već radio ili ako netko zna kako,sto i gdje slobodno nek mi napise...hvalaaa😍
Citykat123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2018., 15:07   #9829
Kod mene opet ahat

Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2018., 15:08   #9830
Kod mene opet ahat

Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2018., 14:20   #9831
Da ne otvaram novu temu, koga zanimljivog pratite na Instagramu, Facebooku ili nekim slicnim stranicama..? Duze vrijeme imam Inst., ali sam tek u sada malo aktivnija u svemu tome, pa bih htjela vidjez sto i kako ide drugima sto see tice handmade stvari
Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2018., 14:10   #9832
On-line galerija

Pozivnica za otvaranje on-line galerije na portalu Ludvig dizajn u kategoriji dizajna
https://www.ludvig-designe.com/dizajneri
-suveniri
-nakit
-decoupage
-stakleni suveniri
Šve informacije možete dobiti na:
Facebook: https://www.facebook.com/zeljko.bedic.3
E-mail: [email protected]

Pozdrav svim kreativcima
Ludvigzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2019., 12:34   #9833
izradjujete li jos nakit? ogrlice, narukvice, nausnice,....sarenilo, bizuteriju,...?
imam hrpetinu toga i bas mi zao baciti, a nikog ne znam tko radi da mu doniram

dale bi se te kuglice iskoristiti nekako sigurno
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2019., 21:12   #9834
Uf ova tema je bas zamrla.. Lijepe stvari su krenule s ovi stranica
Ja se jos igram sa zicom i poludragim kamenjem, cak planiram i obrt otvorit.
Javi sto imas pa bismo se nesto mogle dogovoriti
Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2019., 10:49   #9835
uglavnom su to ogrlice i nausnice, sareno, plasticno, svakakvo
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2019., 21:50   #9836
Posalji sliku pa cu vidjeti jel mi nesto pase.

Jel pratite nekog zanimljivog na Fb ili Instagramu? Sto se tice handmade stvari,bio nakit ili odjeca? Ja uglavnom pratim strane, najvise wirewrapping, pa ako netko ima nesto drugo zanimljivo,neka podijeli.
Volim handmade stvari,pogotovo domace izrade
Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2019., 16:45   #9837
Pozdrav, znate li neku udrugu preko koje bih mogla prodavati svoje rukotvorine? Nije se već godinama pisalo o tome.
Razmišljala sam o obrtu, ali sam student pa bih izgubila prava
bubaLoporapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2019., 10:28   #9838
Pitanje..posebno ako netko vec zna tocno mjesto i kako se krecu cijene.
Dakle trebam izraditi logo na aluminijskoj plocici, malih dimenzija. Vidam net pun narukvica sa graviranim slovima, rijecima..no koga sam pitala, ocito iz straha od konkurencije cak naglasim da radim nesto deseto i samo trebam logo ne dobijem odgovor.
Pomoc dobrodosla, hvala
Lileana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2019., 13:53   #9839
odlučila sam si napraviti ovakvu kutiju za nakit, možda s pokojom ladicom više.



napravila sam 3D model, izvukla dimenzije i sve, pa ću se za vikend pozabaviti slaganjem. ono što me zanima je sljedeće - koji materijal da koristim za konstrukciju i gdje ga nabaviti? lako za ove ukrasne tkanine, ali za ovo nisam sigurna. balza, pleksiglas, nešto treće?
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2019., 23:07   #9840
Quote:
bubaLoporapa kaže: Pogledaj post
Pozdrav, znate li neku udrugu preko koje bih mogla prodavati svoje rukotvorine? Nije se već godinama pisalo o tome.

Razmišljala sam o obrtu, ali sam student pa bih izgubila prava
Probaj Kloto. Javi im se..
Sretno

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
Noodlehead is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:42.