Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 17:49   #4341
Koja luzerica ova ella..ovo je gore nego psu otvorit profil
Zlatica Blatica is offline  
Old 21.02.2018., 17:51   #4342
kaj nije Ella rekla da je netko drugi otvorio profil na ime njezine kćeri?

Škarice, jesi otvorila profil bebici?
Gzena is offline  
Old 21.02.2018., 17:58   #4343
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
kaj nije Ella rekla da je netko drugi otvorio profil na ime njezine kćeri?
Neka obožavateljica je otvorila profil za bebu odmah nakon što se rodila i na njega je stavljala slike koje su već bile javno objavljene. Ella je na to poludila (s pravom) i prijavila profil, pa je bio odmah zatvoren.

Sad je sama otvorila novi. Znači, nije se radilo o zaštiti djeteta, nego o tome da ne želi da postoji dodatni profil, koji stvara zbrku i smanjuje joj zaradu.

Inače je zabranjeno otvaranje profila za mlađe od 13 godina, znači, prilikom registracije moraš napisati lažni datum rođenja, što se samo po sebi kosi s pravilima instagrama.
zelena truba is offline  
Old 21.02.2018., 17:58   #4344
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
kaj nije Ella rekla da je netko drugi otvorio profil na ime njezine kćeri?

Škarice, jesi otvorila profil bebici?
Jašta da jesam, necu valjda kupovati sokovnike/dudice/pelene
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 21.02.2018., 18:03   #4345
Da li i vas forum stalno odlogirava?
zelena truba is offline  
Old 21.02.2018., 18:04   #4346
ne, ali mi baca 504

Škarice, kako ćemo ti zvati malu? koje joj je forumsko ime? Češljić?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 21.02.2018., 18:07   #4347
Ili Četka?
Gzena is offline  
Old 21.02.2018., 18:09   #4348
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ne, ali mi baca 504

Škarice, kako ćemo ti zvati malu? koje joj je forumsko ime? Češljić?
'Češljić profil privatno' na fejsu

'Cheshljich' na instagramu
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 21.02.2018., 18:23   #4349
Skare, cestitke!
kepasa is offline  
Old 21.02.2018., 18:26   #4350
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
'Češljić profil privatno' na fejsu

'Cheshljich' na instagramu
Da čujemo, koliko zarađuju influenseri?

Nego, jel ima normalno ili Instagram ime.
Da je Ela dala ime maloj Ana to uopće nebi bilo produktivno za Instagram, ovako balie dee ne moš ne zapratit.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 21.02.2018., 19:14   #4351
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
Upravo su rekli na Novoj TV da je Žanamari članica MENSE i da ima aj kju 156.
Džaba joj to kad svima ide na jetra kad se pojavi u medijima

bolje da ode u anonimnost nego da se i dalje blamira

Quote:
Alocer kaže: Pogledaj post
Negoooo!!!! sto znamo o drzavnom tajniku?!?! osim da ima nezaposlenu zenu,nezaposlene roditelje i dvoje klinaca.
ne bi bilo loše da ga stanković pozove u emisiju nedeljom u dva
__________________
A zajedno smo mnogo toga prosli
ljubav,radost,a i bol da li treba da te
podsetim na to
miranacro02 is offline  
Old 21.02.2018., 19:25   #4352
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Isusek ...pa još jedan
kaj sam krivo rekla

Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Kolika mu je nova plaća?
Sigurna sam da je znao što radi.

Nemoj mi sad napisat da je altruistički u HDZ-u.

Ok dao otkaz, odlučio javno reć.

Ali meni je veća muda imala tajnica Lovrić-Merzel koja je isto prikazala s dokazima i sve ljepo fino predočila narodu nego on.
Njen čin je herojski, njegov je malo manje.
nova? tajnika ministra ili docenta? kao tajnik je imao preko 15k kuna netto i službeni auto (passat mislim), a kao docent je upitno je l ima pola od toga
i koliko god ti je teško vjerovati o alturistu u HDZ-u, nisam ni ja vjerovala do prije koje godine, kad sam bila u vezi s likom koji je bio HDZ-ovac do dubine duše. i da, kritizirao je masu toga, ali vjerovao u njih kao stranku. nije imao financijske koristi. nemre čovjek vjerovat, ali istina je
ja sam se na dnevnoj bazi križala i čudila kog boga on radi među njima

ali mislim, kakve dokaze je on mogao izvući?
dokaz da se apsolutno ništa nije pomaknulo mjesecima ti ne treba, osim ako si glup, slijep i gluh. čovjek je samo javno rekao da ne želi više biti dio te svinjarije

Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Moj muz radi uz svoj posao i kao predavač na fakultetima...
ne znam di ti muž radi ko predavač i je l to uopće na državnom fakultetu, jer tam baš nemreš "malo doći predavati", ali post ti je hrpa predrasuda
je l ikada nekome bio mentor? jesi li ti ikada pisala diplomski rad?

Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
'Češljić profil privatno' na fejsu

'Cheshljich' na instagramu
icuce

ti samo reci šta ti treba i mi ćemo početi prozivati dobavljače
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 21.02.2018., 19:29   #4353
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Upravo srela Ivaniševića kak kupuje onaj veliki jastuk za trudnice.
Tak da je moj trač od prije par stranica sad na 80% točnosti.
Meni ona na slikama izgleda trudno.
__________________
Sve sto pisem krece sa Navodno....
Zrikavica is offline  
Old 21.02.2018., 19:31   #4354
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
čovjek je očito puknuo u trenutku kad ga je novinarka pred kamerama pitala šta je novo u planu koji je identičan onom koji su predstavili prije 3 mjeseca.
dolaze informacije da su ga uredno odjebavali sa njegovim prijedlozima, a kako je nekome mladom i stručnom čovjeku bilo raditi skoro godinu i pol s takvom glupačom kao što je ova Murganićka, samo bog zna, ali ni jedna plaća tu muku ne može nadoknaditi
i u trenutku kad je opet trebalo braniti hrpu sranja koje nam istovaruje ova bagra na vlasti, čovjek je jednostavno odlučio da više neće blatiti sam sebe i svoj obraz

umjesto da dignete palac gore i podržite svakog takvog čovjeka sa obrazom i integritetom, vi ga hračkate, jer nije ipak pred kamerama pojeo još jednu porciju govana i onda tiho otišao
kad u tu cijelu priču ubaciš i nezaposlenu ženu i dvoje djece i kredite, onda za svoj potez zaslužuje jebeni aplauz
a da se očito ne radi o nekome ko je i u jednom trenutku imao namjeru biti običan parazit društva, pokazuje činjenica da si u tih godinu i kusuru nije nigdje učipio nezaposlenu ženu
naklon do poda za to
i da, za to sve to zaslužuje divljenje
Ogroman potpis.
Nevjerojatno mi je da se kod nas nijedan dobar potez ne može okaraktezirati kao samo to - dobar potez, nego se mora traziti sve moguce i nemoguce razloge da bi se zaključilo da to ipak ne valja i nije iskreno.
Jasno se vidi, ako ste gledale sve jučer od trenutka kad je baba završila i predala riječ Strmoti, da je čovjek donio tu odluku u trenutku jer nije imao snage pravdati pretakanje iz supljeg u prazno. Prvo je doslovno pitao novinare imaju li pitanja ili da prijede odma na pojasnjavanje mjera, dakle dosao je na presicu obaviti svoj zadatak da da babi na kredibilitetu kao stručnjak, ali kad je novinarka postavila pitanje to mu je bio okidač i popizdio je, po meni s punim pravom. Vjerojatno je za vrijeme svog mandata kao drzavni tajnik pokusavao i pokusavao, naslusao se sranja i opravdanja i jučer puknuo.

Svejedno, nije napravio nikakav cirkus, bez povisenih tonova je izrekao sto misli i gospodski odsetao. Javio je prvo za otkaz poslodavcima jer mi mu i jesmo poslodavci. Covjeku se u glasu culo da govori iz srca i da je duboko razočaran. Vjerojatno je kao i svi mi i prije pretpostavljao da je sve trulo tamo, ali vjerojatno mladog, nadobudnog i pametnog covjeka još dodatno pogodi kad pun elana i volje dodje tamo kao jedina osoba od struke i popusi od podobnih.

Odlično mi je i omalovazavanje njegovog čina jer će sad opet biti profesor na faksu. Sram ga bilo, ako je pravi heroj nek si potrga i pojede diplome, zaboravi da ima doktorat i da se cijeli zivot trudio i obrazovao i ode raditi u kaufland.

Ispričavam se na dugom postu, ali nekad mi je stvarno tesko povjerovati šta čitam.

ps iako riskiram da će me se proglasiti neobjektivnom, moram reć da je čovjek jedan od najdivnijih profesora čija predavanja su uvijek bila puna bez da se slao popis i da se ikoga tjeralo da dolazi, odiše karizmom poštenjačine, ocijenjen je najboljim predavačem od strane studenata i stvarno je jako stručan u tome čime se bavi
alicee is offline  
Old 21.02.2018., 19:36   #4355
alicee
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 21.02.2018., 19:42   #4356
Quote:
alicee kaže: Pogledaj post
ps iako riskiram da će me se proglasiti neobjektivnom, moram reć da je čovjek jedan od najdivnijih profesora čija predavanja su uvijek bila puna bez da se slao popis i da se ikoga tjeralo da dolazi, odiše karizmom poštenjačine, ocijenjen je najboljim predavačem od strane studenata i stvarno je jako stručan u tome čime se bavi
i vjerujem da je tako.

od njega se očekivalo da potpisuje pizdarije koje 4 nekompetentne, neobrazovane dilberice serviraju jer misle za sebe da su pametne

totalno mi je razumljivo da čovjek nema želudac za takve gadosti.
My Name Is... is offline  
Old 21.02.2018., 19:58   #4357
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Neka obožavateljica je otvorila profil za bebu odmah nakon što se rodila i na njega je stavljala slike koje su već bile javno objavljene...

Inače je zabranjeno otvaranje profila za mlađe od 13 godina, znači, prilikom registracije moraš napisati lažni datum rođenja, što se samo po sebi kosi s pravilima instagrama.

Na Instagramu je sve predstavljeno kao da je to profil od Elle. U opisu stoji:

Balie Dee Proud mommy to a little girl called Balie ❤ I created this profile just for fun 🤗

Tehnicki, profil moze biti Ellin s milijun slika od male
VeronaM is offline  
Old 21.02.2018., 20:14   #4358
Quote:
alicee kaže: Pogledaj post
ps iako riskiram da će me se proglasiti neobjektivnom, moram reć da je čovjek jedan od najdivnijih profesora čija predavanja su uvijek bila puna bez da se slao popis i da se ikoga tjeralo da dolazi, odiše karizmom poštenjačine, ocijenjen je najboljim predavačem od strane studenata i stvarno je jako stručan u tome čime se bavi
Svaka ti čast na cijelom postu. Ovo gore konkretno sam čula iz više izvora. Baš me zanima što su točno ove koje misle da je trebao ostat i mijenjat izunutra ili napravit nešto još junačkije postigle u životu, kako su sve zadužile društvenu zajednicu svojim izborima i koliko su puta u svom životu izabrale društveni interes nauštrb svoje vlastite guzice. Također, super si primijetila da je jako diskutabilno tko je točno osobi koja radi kao državni tajnik - poslodavac i u odnosu na koga ta osoba snosi odgovornost.
MonotypeCorsiva is offline  
Old 21.02.2018., 20:15   #4359
Team Strmota A i nelose izgleda.
Azola is offline  
Old 21.02.2018., 20:20   #4360
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
alicee
I od mene

@kiss, vjerujem da ima još takvih ljudi dan danas, onih koji imaju neku ideologiju eto jednostavno zato jer vjeruju istinski u to, ma koja struja bila u pitanju. I to respektiram makar taj netko imao mišljenja suprotna od mojih. Nažalost to je danas postalo više iznimka nego pravilo. I očito predmet iščuđavanja.
~Asia~ is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:26.