Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2016., 15:51   #121
Quote:
Olaf kaže: Pogledaj post
Ono što me je najviše razočaralo je to da jedan "ozbiljan" koncesionar si dozvoli da "popali" original tepihe i "šuga" se za nekih
500-tinjak kuna.
Kad sam došao po "rolo" i napomenuo da ne mogu vjerovati da tako ozbiljna kuća si kvari imidž na takvim sitnicama i da nisam kupio auto 10 godina
star od 3.vlasnika, nego njihovo službeno vozilo, "majstor" mi je odgovorio sa osmjehom : "Recesija".
Da li ćeš auto servisirati kod njih ili nekog drugog?

Mislim, jelte, da ne bi bilo uštede na servisu radi "recesije".

Koji "genijalci"
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 01:25   #122
Ovako izgleda iznutra u početnom paketu opreme.

Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 07:09   #123
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
Zbog čega misliš da će redizajnom unutrašnjost ostati ista?

Trenutna unutrašnjost je tzv "prijelazni" dizajn jer je Kadjar mješavina Nissanovih komponenti (klima) i nešto malo dorađenih stvari.

[IMG][/IMG]

A unutrašnjost u redizajniranom modelu će se uskladiti s ostatkom Renaultove game i trebala bi ovako izgledati kao u novog Scenica:

[IMG]
Ovo je novi koleos: slično scenicu ali puno skladnije. Nadam se da će i Kadjar krenuti u tom smjeru:
I da konačno ugrade jači motor, dci 160.

Zadnje uređivanje tekac : 04.10.2016. at 07:24.
tekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 19:44   #124
Pozz,

Olaf, obećao si dojmove o Kadjaru nakon par mjeseci, čekamo
Ako ga još neko vozi, nek slobodno napiše utiske. Hvala!
hari haler is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 07:49   #125
Quote:
hari haler kaže: Pogledaj post
Pozz,

Olaf, obećao si dojmove o Kadjaru nakon par mjeseci, čekamo
Ako ga još neko vozi, nek slobodno napiše utiske. Hvala!
i mene zanima šta više dojmova vlasnika kadjara....ne sramite se
Lenac7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 15:16   #126
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
Svejedno desilo im se da Scenic koji je jeftiniji izgleda skuplje i ozbiljnije od Kadjara iznutra.

Očito stvar ukusa. Meni Kadjar ima savršen kokpit, dok središnji greben u Scenicu djeluje smiješno i nakaradno. Kao da nisu znali kuda bi stavili tablet pa ga je netko samo samo ostavio u sredini, bez ikakve ideje kako ga ugraditi. Megane i Talisman su još bože-pomozi.
Mican is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 15:22   #127
Extended grip

Ima li netko stvarnog iskustva s Extended Grip funkcijom na X-MODE Kadjaru? Namjeravam kupti Kadjar, ali mi je bitno da se može isključiti ESP-ASR, odnosno sustav protiv proklizavanja kotača. Navodno samo Bose paket može isključiti tu funkciju, ali kod dva koncesionara kod kojih sam bio nitko nema pojma. Garaža mi je strmo na brdu, u Meganeu 1,6 16V mogu po suhom samo u prvoj brzini. Kada padne snijeg, onda ASR usporava auto dok ne stane. Jedino s isključenom zaštitom od proklizavanja mogu gore. Je li bolji Extended Grip (Expert mode) ili isključen ASR? Molim znalce što brži odgovor.
Mican is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 15:31   #128
Grijano vjetrobransko staklo

Je li netko vidio neki od novih Renaulta s grijanim vjetrobranskom staklom? Znam da se kod tehnike ugradnje tankih žičica one u nekim svjetlosnim uvjetima vide unutar stakla. Znam i da su VW i Ford (mislim) to riješili naparavanjem sloja unutar stakla i nemaju žice. ja zapravo želim samo grijana sjedala, ali dušmani prodaju samo pakete opreme i ne mogu dobiti obično staklo ako želim grijati sjedala.
Mican is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 09:49   #129
renault kadjar 1.2 tceda ili ne?

Kupio bi ovaj automobil novi.dali je taj motor za tako velik auto preslab? vidim da pise 130 konja.inace u njemackoj zivim i skroz novi kosta 14.900 sa finom opremom.hvala
goran79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 11:10   #130
Quote:
goran79 kaže: Pogledaj post
Kupio bi ovaj automobil novi.dali je taj motor za tako velik auto preslab? vidim da pise 130 konja.inace u njemackoj zivim i skroz novi kosta 14.900 sa finom opremom.hvala
ako je nov i 14900.. go for it.. uzmi produženu garanciju i vozi... 130 ks je 130 ks.. nije to toliko loše za taj auto.. pogotovo za tu cijenu
zbrufadore is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 11:12   #131
Da li je preslab ili ne... Napravi probnu vožnju ako se može pa odluči, mada je za tu cijenu sasvim dobar.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 11:15   #132
Quote:
Orlov77 kaže: Pogledaj post
Da li je preslab ili ne... Napravi probnu vožnju ako se može pa odluči, mada je za tu cijenu sasvim dobar.
ako ga znaš razvuć nije gori od 1.6 dci.. sigurno btw na stranu moje mišljenje da suvovi nisu za razvlačenje i da suv bez 4x4 nema smisla...
zbrufadore is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 12:41   #133
Quote:
goran79 kaže: Pogledaj post
Kupio bi ovaj automobil novi.dali je taj motor za tako velik auto preslab? vidim da pise 130 konja.inace u njemackoj zivim i skroz novi kosta 14.900 sa finom opremom.hvala
Do ovo vidim mi se povraća od smrdljive pljačkatorske države u kojoj živimo.
Glavno da su velestručnjaci neki dan kada je žena u starom puntu poginula, komentirali kako nam je vozni park prestar i nesiguran.

A takav Kadjar u nas košta 147400 kuna + metalic farba eto nas na 150000.
20000 okruglih tisućica eura...

Jebate, prosječna vrijednost, prosječnog vozila u hrvata nije vjerojatno ni blizu RAZLIKE u cijeni (5000 Eura).
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 12:57   #134
Sad si rasplakao uhljebe .... jel ti bar malo žao?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 13:56   #135
ja mislim da ih je nasmijao
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:15   #136
Quote:
goran79 kaže: Pogledaj post
Kupio bi ovaj automobil novi.dali je taj motor za tako velik auto preslab? vidim da pise 130 konja.inace u njemackoj zivim i skroz novi kosta 14.900 sa finom opremom.hvala
Gdje si ga u Njemačkoj vidio po toj cijeni. Kad odem na njihovu stranicu baca mi 20.600,00 Eura ??
tomislav10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:16   #137
a kaj - izgubio se spozor Baotić s početka teme
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 19:43   #138
Koji ste vi naivci. Ajde molim vas, kakvih crnih 14 900 eura za "skroz novi Kadjar sa finom opremom"?

I ponovit ću po stoti put. Svi vi kojima je HDZ/SDP/mama/učiteljica/mesar kriv što vam ide loše u životu -> pravac Njemačka. Ajmoooooo!
RoadRage is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 19:54   #139
za kadjar je ona premija 5000E... ako das svoj stari dizel euro 1-4... ali za dizel!
tvrda stina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 20:23   #140
Quote:
goran79 kaže: Pogledaj post
Kupio bi ovaj automobil novi.dali je taj motor za tako velik auto preslab? vidim da pise 130 konja.inace u njemackoj zivim i skroz novi kosta 14.900 sa finom opremom.hvala
Ako je turbo benzinac, vodi racuna da od 1.9.2018 nece biti moguce registrovati novi benzinac sa direktnim ubrizgavanjem bez GPFa u DE. Zato ce sada da se oslobadjaju lagera i spustati cene.

DUH, odnosno zeleni lobi, sprema predlog da se istima bez filtera zabrani ulazak u gradove.

Svi portali preporucuju da se saceka do 1.9. i kupi auto sa GPF zbog mogucih zabrana kasnije.

Sent from my SM-T113 using Tapatalk
ikac2000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:32.