Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 30.04.2007., 09:41   #11
Super mi je kako je goranbo to napisao, to ko kad moja baka počne- čula sam od nekoga da je neko rekao da je čuo da navodno to kaj jedeš nije zdravo Ja vjerujem da onome kome je znanost struka takvi upadi jako smetaju, znam kako je kad se meni netko miješa u posao i soli pamet a nema pojma o čemu priča I mislim da bi se svi prvo trebali informirati pa donositi zaključke al kad danas imaš toliko izvora informacija, poluinformacija i laži da se čovjek kojeg nešto zainteresira lako u tome izgubi.
Znam da su i moja pitanja bezvezna al kad si nemogu pomoći kad me nešto zainteresira. Al sigurno neću dalje ići širiti ovo goranbo-ovo ali isto tako znam da će dosta njih koji to pročita ići s tim dalje i onda je to katastrofa.
Nazad na temu.
A ribe npr.? Mislim, to im je kao glavni problem- da su zbog topivog cezija u vodi ribe te koje su ozračene pa konzumacijom takve ribe može doći do zračenja ljudi i to "iznutra". Možda je sad ta koncentracija mala, al vjerujem da onda nije bila (a možda i koju godinu kasnije). Koje su moguće posljedice unosa cezija u organizam?
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:11.