Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koji vam je anticelulitni preparat dao najbolje rezultate?
. 0 0%
. 0 0%
Glasovatelji: 0. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2011., 14:49   #6261
to je kao neki nocni tretman, trebalo bi biti dobro
uf, te reklame
ako netko ima iskustva sa tim colistar nocnim tretmanom, neka mi pliz javi, tu ili na pm
smokvica55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 14:58   #6262
Quote:
smokvica55 kaže: Pogledaj post
to je kao neki nocni tretman, trebalo bi biti dobro
uf, te reklame
ako netko ima iskustva sa tim colistar nocnim tretmanom, neka mi pliz javi, tu ili na pm
Da noćni tretman,koji sam potrošila čak dva zaredom i ništa.Ali krema njihova mi je bila ok..ona koja grije.
Al opet kažem,350kn a isto kao ove koje sam nabrojala...pa ti vidi....
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 21:05   #6263
kupujem nano wellness masažer

pozdrav!


čitam vas i čitam i čitam i rado bi kupila nano wellness masažer protiv tog celulitusa, a pošto sam bogec i stvarno nemam para,
molila bih neku dobru dušu da mi proda rabljeni ako ima, a da ne koristi. ili ako znate nekog da prodaje, pa mi javite....

htela bi kupit neki masažer, pa da kombiniram sa uljima - onaj novi celulles md kaj reklamiraju na tv-u mi je preskup (a čitala sam na drugim forumima da je dobar), novi nano masažer mi je isto preskup pa ako ima netko..... javite molim vas

pozdrav!
doglover is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 00:10   #6264
Quote:
andyca kaže: Pogledaj post

Yebem ti taj celulit,opet ću dočekat ljeto ko i svako drugo Baš niš ne poduzimam a imam svu aparaturu
Ja ovo moram potpisati, sad sam skužila da sam sinoć skroz zaboravila mazat se. A da ne pričam da se već 4 dana nisam Nanomasažirala

Jebeš ti mazanje kremama svaku večer kad ne masiram ni minute
Naprosto je nevjerojatno kako svake godine radim isto: ništa
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 10:47   #6265
Quote:
Tigrica kaže: Pogledaj post
cure, ja sam narucila preko ebay taj aparatic, samo neku stariju seriju, bez nekih valjcica, pa cemo vidjeti...
Javi kad ti dođe jer ga i ja gledam

Ovaj Celluless na eBayu ima samo neku čašicu... Jeli to OK?
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 11:38   #6266
A niš...ovo ljeto tražit stolice sa rupicama,pa kad se digneš imaš uzorak
Ko vidi celulit onda....
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 13:49   #6267
Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
A niš...ovo ljeto tražit stolice sa rupicama,pa kad se digneš imaš uzorak
Ko vidi celulit onda....


Dobra taktika

Tako ćemo sve kad smo lijene
lolita_RI is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 14:52   #6268
Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
A niš...ovo ljeto tražit stolice sa rupicama,pa kad se digneš imaš uzorak
Ko vidi celulit onda....

Ma kakve stolice lijepo po stijenama sjedit i da vidis, kamuflaza

Javite rezultate sa tim celullesom na vakum )
smokvica55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 18:42   #6269
Ja sam počela malo vježbat na orbitreku i mazat se prije 3tj., kao da počnem malo ranije ove godine i prošli tjedan sam stala sa svime.

PA se pridružujem krugu lijenih

Danas bi mogla ope počet, možda!
norelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 10:23   #6270
Quote:
Pinky Lala kaže: Pogledaj post
Cure koji saloni u Zagrebu imaju LPG aparate?
Slimming, Senka u Sesvetama, silhouette, Martimex Sudio ljepote SMART a postoje i oni LPG centri

BTW: sada ti Medikol (vocarska ulica) ima akciju na LPG i 12 tretmana + pojacani prekasci preko kriticnh mjesta i jos nekaj ti kosta cca 1500 kuna - vidla sam slucajno jer samn isla na CT kod njih neki dan
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 11:25   #6271
Booook!!!

Nova sam na ovoj temi, pa me zanima dal možda koja cura koristila INNEOV protiv celulita??
znać radi se o tabletama koje se piju 2x po 2 na dan...
plizzzz odgovor ak ima netko iskustva, čitala sam zadnjih par stranica ali nisam vidjela da neko pričo o tome. )
ka1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 11:32   #6272
koji su to kucni masazeri, gdje se mogu nabaviti i koliko kostaju?
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 11:56   #6273
Quote:
aria kaže: Pogledaj post
koji su to kucni masazeri, gdje se mogu nabaviti i koliko kostaju?
Nano masažeri,nano-grupa je uvoznik,oko 400kn
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 11:57   #6274
Odi na stranicu pa si pogledaj http://www.nanogrupa.hr/nanogrupa_nano_trainer.html, ja imam taj nano trainer i zadovoljna sam, mozda je malo nespretan za držat al ok, ima ih u većim trgovačkim centrima al pošto ih kod mene doma nema ja sam ih nazvala direkt i naručila i još sam poštarinu platila gore 40 kn..Isplati se
nata2907 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 12:28   #6275
Quote:
nata2907 kaže: Pogledaj post
Isplati se
Veliš
Ajde reci koliko se masiraš i sa čime(mislim na kremu ili ulje)
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 14:47   #6276
Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
Veliš
Ajde reci koliko se masiraš i sa čime(mislim na kremu ili ulje)
A gle, to mi je prvi i jedini masažer, nemam ti ja baš iskustva s tim a uzela sam ga zato kaj za kozm.tretmane koje tu spominjete nemam love pa onda sve to sama nekak..Na početku sam se po pola sata masirala i to sa onim uljem od alverde a pošto sam se unatrag 10 ak dana bacila na bajk više se nemam snage masirat nego sad samo koristim eveline-zelenu kremu i za tuširanje gel i izgubila sam malo u bokovima i trbuhu al to zbog svega skupa kaj radim.
nata2907 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 15:25   #6277
Quote:
čupkicaa kaže: Pogledaj post
Pozdrav..di se može kupiti Genovo bršljanovo ulje??hvala
online, na njihovim stranicama.... www.gen.hr, 116 kn..... ali, imaj na umu da je mirisom puno snaznije (da ne kazem odbojno na trenutke) od onog sto se moze kupiti u DM-u (Nikel, ako sam dobro upamtila)... i mislim da je to Nikel nesto jeftinije od ovog, s tim da GEN nekad ima akcije pa sam ja svoja 2 kupila prosle godine 50% snizeno....

u praksi, nisam vidjela razliku izmedju ta dva, osim mozda da se GEN malo brze upija i vise smrdi.....
AmarieZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 15:31   #6278
Quote:
audrina kaže: Pogledaj post
nikoga ne branim, nisam kozmetičarka, ali govorim s jedne strane logički razmišljajući, dakle udariš se negdje ostane ti masnica, meni recimo veća tebi manja, kako da onda ne ostane masnica od stiskanja tkiva, odnosno celulita??
to je s jedne strane, a s druge je što znam provjereno ne od kozmetičarki već osoba medicinske struke da je to normalno, naravno ovisno od osobe do osobe. a treće, proguglaj malo i vidjet ćeš, nigdje ne piše da nakon takve masaže ne smiju ostati modrice. ne znam zašto se uoće vode tolike rasprave oko toga jel to u redu ili nije, kad zdravom logikom dođeš do toga da je to normalno, kvragu a kak da se izvede onda anticelulitna masaža ako će me nježno gladiti?
nemoj siriti neistine, molim te, jer u ovom slucaju to moze biti i opasno.... nakon masaze, a posebno anticelulitne NE SMIJU, JEDNOSTAVNO NE SMIJU, ostati masnice..... maser ako je dobar ce prilagoditi stisak i izvedbu same masaze osobi kojoj radi i ako dodje do jedne-dvije masnice ce znati sto mora mijenjati u pristupi doticnoj masazi...a te masnice i ako se pojave su one sitne i nisu bolne.....

ja iza sebe zadnjih nekoliko godina imam nebrojeno mnogo anticelulitnih masaza i ovo sto tvrdim, tvrdim odgovorno, iz osobnog iskustva i nakon razgovora s vise odlicnih masera na ovu temu.....

dakle, nemojte se zavaravati i misliti da je u redu imati masnice nakon masaze i jos to placati...

takodjer, obratite paznju na sljedece: anticelulitna masaza se NE SMIJE izvoditi s unutarnje strane bedara, tu smije samo limfna drenaza...tako da cure koje se doma same masiraju raznim masazerima isto ovo trebaju imati na umu - ne pritiskati s unutarnje strane bedara, znaci samo vanjski, prednji i straznji dio....
AmarieZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 15:34   #6279
Quote:
ka1983 kaže: Pogledaj post
Booook!!!

Nova sam na ovoj temi, pa me zanima dal možda koja cura koristila INNEOV protiv celulita??
znać radi se o tabletama koje se piju 2x po 2 na dan...
plizzzz odgovor ak ima netko iskustva, čitala sam zadnjih par stranica ali nisam vidjela da neko pričo o tome. )
Jesam, lani sam ih pila.
Ne očekuj čuda

Priključujem se klubu ljenjivaca ovog topica
Nisam takla ni kremu ni masazer vec tjedan dana
A stigla mi u četvrtak Vichy aquadestock, moram ga počet koristiti jer trebam recenziju napisat za nekih mjesec dana a neću izmišljat gluposti.
Tako da od ponedjeljka počinjem, OPET. Moram neku metodu smislit da me podsjeća svaku večer barem triput

I taman počinjem u pon, kad cu se u nedelju-sutra ubit u roštilju
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 15:48   #6280
Quote:
smokvica55 kaže: Pogledaj post



jel imate kakvih iskustava sa time?
Jel ima kakvih rezultata?
Ja sam koristila ovo, to je noćni tretman, i koristila sam ga u kombinaciji sa 'rukavicama', isto od Collistara... http://www.parfem.ba/anticelulitni-tretmani
To dvoje mi je bila udarna kombinacija, pogotovo ove rukavice, jer su ispunjene kremom, jedna strana je hrapava i prvo se s njom radi peeling, a druga strana je glatka i s njom se masira... najbolje od svega je što se nekih 10-ak minuta masiraš jer moraš potrošiti svu kremu iz rukavice
Ja inače imam jako puno celulita, al meni je to pomagalo ublažiti...

Također, od Avona klasični anticelulitni tretman, neznam kako se točno zove, znam da je u nekakvoj ljubičastoj ambalaži bio kad sam ga ja koristila...isto mi je predobar!!
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:49.