Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2006., 10:25   #101
da, zato postoji proba pa cu vidjeti...i ako joj izricito kazem da hocu minimalno pudera onda valjda nije toliki idiot da me ne poslusa! a osim toga vidim sta radi dok radi pa cu joj reci --dosta pudera! ako ne bude htejla stati reci cu joj da lijepo izadje iz stana, hehe....
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 10:49   #102
Quote:
lolita11 kaže:
sretno ti bilo. ja se ne bi toj zeni davala u ruke vise nikad.al tebi mozda tona pudera i ne predstavlja problem...no fakat, o ukusima se ne raspravlja!
Draga Lolita,
meni tona pudera predstavlja i te kakav problem...no, ne želim više raspravljati po tom pitanju. Sve ovisi o osobi i o danu koji pogodiš..kao primjer, mnogim curama je Sposa bila zakon, a meni je katastrofa..počevši od izgleda vjenčanica a da ne pričam o susretljivosti žena koje tamo rade..tako da ne znači da ako je tebi bila loša ili već što, da će i ostalima..no, u svakom slučaju, hvala što si podijelila svoje loše iskustvo s nama - to uvijek dobro dođe, just in case..
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 11:45   #103
Quote:
krokodajl kaže:
Mene je šminkao par puta na prijateljskoj bazi i odličan je, samo mu moraš naređivati kako NE želiš.

Ali mislim da neće bez preporuke.
Možeš malo opisat kako šminka? Šta sve koristi, koju firmu i to? On je baš vizažist neki freelancer ili?
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 18:05   #104
Nemam pojma kaj je on, prije je bio samo feminizirani čudak, a kad su se počeli pojavljivati stilisti, modni kritičari i frizeri style directori, i on je propupao.

Velim, nije me šminkao za neku specijalnu prigodu pa mi nije cementirao lice, nego sam mu se uvalila tek toliko da provjerim to umijeće. Da je nešto posebno, bome nije.

Umjesto pudera mi je stavio obojenu kremu koja je bila toliko noname da sam zaboravila čija je , Estee Lauderov korektor i Yves Saint Laurentovu maskaru.
I pohvalio je moj Chanelov ruž Double Intensite, veli da je to najbolji.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 18:51   #105
Quote:
Marta2010
pa to sam bas i zato postala, da upozorim cure koje su mozda poput mene da zena stavlja puno pudera i bas mi nije pogodila boje koje sam htjela.ukratko totalno je promasila, sto ne znaci da to nekom nije super.eto bez ikakvih pretenzija zeljela sam vam ukazati na moje iskustvo, a ne nametati moje misljenje kao jedino)
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 19:04   #106
a sta se ne moze gledati u ogledalo dok ona radi pa odmah u toku rada reci da ti se nesto ne svidja i nek napravi drugacije?
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 19:08   #107
Baš sam se i ja to pitala.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 19:35   #108
Quote:
molly* kaže:
a sta se ne moze gledati u ogledalo dok ona radi pa odmah u toku rada reci da ti se nesto ne svidja i nek napravi drugacije?
Naravno da možeš. Ja sam sugerirala i sa strane frendici dok ju je šminkala, za svaki slučaj da ne ode u krivom smjeru. I dopala mi se njena rečenica: "reci sad ako ti nešto nije u redu, a ne da kasnije kad odem pričaš kako je tu previše ili tu premalo" Objasnila nam je da nikad nije prekasno za kritiku i da uvijek može popraviti što se curi ne sviđa. Zato me čudi Lolitina reakcija, jer ne znam kako to da je samo tako prihvatila loše šminkanje, a sudeći po postovima čini se vrlo buntovna
Da se meni ne sviđa nešto, ta osoba koja me šminka bi to brisala istog časa i sve ispočetka (pa makar i u zadnji čas) - kad nešto platiš, želiš i da posao bude obavljen kako treba! No, već sam spomenula, ne da mi se više navlačiti oko te teme.
Molly, javi kako je bilo na probi
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 21:54   #109
ova renata izricito zabranjuje ogledalo..za druge ne znam!
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 19:00   #110
evo proba prosla---super bilo! ne traje dugo! zenska je super, pudera nije stavila previse-bas onako kako sam joj rekla....fino mi ocupala obrve....ma bas sam happy!
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2006., 22:56   #111
Quote:
molly* kaže:
evo proba prosla---super bilo! ne traje dugo! zenska je super, pudera nije stavila previse-bas onako kako sam joj rekla....fino mi ocupala obrve....ma bas sam happy!
Eto vidiš - rekla sam ti! Tu jednostavno neki ljudi preuveličavaju stvari i onda se na temelju mišljenja jedne osobe razvije čitava diskusija. No, svatko ima pravo na svoje - zato smo i tu.
Baš mi je drago da je sve bilo ok! Sad možeš mirno spavati (barem što se šminke tiče)
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2006., 12:01   #112
ja sam se odlucila sminkat sama jer sam bila i na probi u mexico sunu i ispala je katastrofa.a da ne mislite da ja pretjerujem, samnom su se slozile i baka, mama, sestra i frendica....no valjda svatko ima drugaciji ukus.ja ne zelim izgledat ko monstrum na vlastitom vjencanju....a kupila sam brdo MAC sminke u americi i svi vizazisti su zaslinili nad time i rekli da je to najbolje sminka, pa ak je tak dobra, ne vidim zakaj se nebi sama nasminkala amen!
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 09:42   #113
Šminkao me Vrban, za 20 minuta je od mene napravio princezu iz bajke , lagana šminka ali dugotrajna, svi su ostali bez rijeci, svaka preporuka za Tomu, skup je al vrijedi svake kune.

Frizura iz Matisa isto za 5. Sad ispada da se sama hvalim, al stvarno je bilo savršeno
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 09:59   #114
Stela, ehej, kako je bilo??? Jel sve bilo u redu??? A kak si dosla do Tome??
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 10:11   #115
Joj, bilo je prekrasno, stvarno kao iz bajke, tocno kako sam zamisljala. Ako hoces brojcek od Tome posaljem ti na pm
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 10:14   #116
naravno, ako nije problem..i bas mi je drago da ti je bilo prekrasno,..ipak je to bio tvoj dan..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 10:30   #117
Ja mislim na frizuru u matis, a možda i na šminkanje. Ima li netko iskustva sa šminkanjem kod njih?
Mogu li i ja dobiti broj od tome, pliz?
kemicarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 10:35   #118
Ja necu mijenjati frizera..ici cu kod svoje frizerke, koja ionako zna moju kosu i radi odlicne frizure..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 10:52   #119
Quote:
kemicarka kaže:
Ja mislim na frizuru u matis, a možda i na šminkanje. Ima li netko iskustva sa šminkanjem kod njih?
Mogu li i ja dobiti broj od tome, pliz?
U Matis al kod Emine na frizuricu, zena ce ti napraviti frizuru kakvu si god zamislis. Ako imas slikicu onog sto zelis bit ce identicna tome. Super je. A frizura kosta 250kn
Za sminkanje ne znam
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 11:35   #120
Quote:
stela25 kaže:
Šminkao me Vrban, za 20 minuta je od mene napravio princezu iz bajke , lagana šminka ali dugotrajna, svi su ostali bez rijeci, svaka preporuka za Tomu, skup je al vrijedi svake kune.

Frizura iz Matisa isto za 5. Sad ispada da se sama hvalim, al stvarno je bilo savršeno
A koliko je to skup, ako nije tajna?
fiorella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:06.