Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2006., 21:46   #161
Quote:
sia_28 kaže:
da to je ta, a šta ću valjda će moj frizer skužiti ako nađeš neš bolje javi, ja sam isto u potrazi
Al pripazi na to kakav imaš oblik glave...moja kuma je imala takvu friz na nekoj svadbi i friz je mrak al joj nikak nije stajala... !!!
ojda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 21:50   #162
NEK ODE NA PROBNI FRIZ PA ĆE ONDA VIDIT!!!!!
Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 21:52   #163
Quote:
ojda kaže:
Al pripazi na to kakav imaš oblik glave...moja kuma je imala takvu friz na nekoj svadbi i friz je mrak al joj nikak nije stajala... !!!
a neki tupasti oblik,haha šalim se pa naravno otići ću na probu 2 tj prije
sia_28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 21:52   #164
Quote:
Mai kaže:
NEK ODE NA PROBNI FRIZ PA ĆE ONDA VIDIT!!!!!

Ofskroz !!!
ojda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 21:56   #165
Blago vama ...vi bar znate kaj hoćete...ja muku mučim... ja bi poluraspuštenu jer ne volim sve dignuto jer ne volim svoj profil a sa druge strane kad mi je vruće pa mi se kosa cijedi niz vrat dobijem poluditis !!!! A još k tome imam i glupe šiške na čelu...jer imam totalno ogromno visoko čelo i cijeli život mi rade probleme...
ojda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 22:30   #166
NE LUDI!!!!NAĆI ĆEŠ VEĆ NEŠTO.JA NE ZNAM ŠTA BI PA NE Š I Z I M!!!!!!!
Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 23:06   #167
Quote:
ojda kaže:
Blago vama ...vi bar znate kaj hoćete...ja muku mučim... ja bi poluraspuštenu jer ne volim sve dignuto jer ne volim svoj profil a sa druge strane kad mi je vruće pa mi se kosa cijedi niz vrat dobijem poluditis !!!! A još k tome imam i glupe šiške na čelu...jer imam totalno ogromno visoko čelo i cijeli život mi rade probleme...
kad se ti udaješ.......................
stara sve zadnji dan ja sam ti inače jako spora osoba kod mene ti sve polako... naći ćeš već nešto ne brini
sia_28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 23:14   #168
OSTALE SMO SAMO NAS DVI,OSTALI OTIŠLI PAVAT..PAVAJTE,PAVAJTE.......
Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 13:07   #169
imate ovdje neke oldfashion frizure:

http://www.hairarchives.com/private/archivesnew.htm
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 13:07   #170
Ojda, ako sam i ja htjela. Dogovorila s njom i ispalo fenomenalno. Kad uspijem stavim fotkicu
Makla mi je kosu s lica, otraga napravila neki ludi zavijutak koji je ukrasila s 5 spangica s dijamanticima i ostatak nekako zanimljivo kao malo preplela i spustila dolje i dolje zavezala cipkastom trakicom (moji zahtjevi su bili da ne bude zategnuta, da mi makne kosu s lica, da nema voca i povrca, da ne bude dignuta al da ne bude raspustena i da mi se ne lijepi za ledja kad se oznojim).
Ja i svi oko mene su bili prezadovoljni
Sve je izvedivo ako imas dobru frizerku. Ja sam svojoj rekla moje zahtjeve a frizuru je smislila ona
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 13:13   #171
misiz S, friz ti super zvuci - tako nesto sam i ja mislila.
stavis sliku nekom prilikom? iz profil i s traga?
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 13:32   #172
Eto frizure
To je nekako odostraga i bocno u istom. Mislim da se kuzi

http://img135.imageshack.us/img135/2595/frizuraco9.jpg
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 13:35   #173
Quote:
misiz S kaže:
Eto frizure
To je nekako odostraga i bocno u istom. Mislim da se kuzi

http://img135.imageshack.us/img135/2595/frizuraco9.jpg
jaaaaaaako jako lijepO!!!
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 13:37   #174
A sto je najbolje uz svo moje skakanje, plesanje i ludovanje takva je ostala do 5 ujutro

I s tim da je onaj coflek dolje bio zakon, tu se nevidi da je inace rascupaniji. Bas mi je bio medeni. Moj zastitni znak
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 13:38   #175
Quote:
misiz S kaže:
Eto frizure
To je nekako odostraga i bocno u istom. Mislim da se kuzi

http://img135.imageshack.us/img135/2595/frizuraco9.jpg

jako dobro
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 13:51   #176
Jako ljepo, misiz!!
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 14:50   #177
Quote:
misiz S kaže:
Eto frizure
To je nekako odostraga i bocno u istom. Mislim da se kuzi

http://img135.imageshack.us/img135/2595/frizuraco9.jpg
Frizura ti je prekrasna....volim takve ležerne frizure...
ja isto muku mučim šta ću....inače imam dugu ravnu kosu...ne želim ju dizati, jer mi te punđice baš i ne stoje...pa bih ju možda samo malo "nafrčkala" i prdenji dio - šiške maknula s lica..ili bi isto lagano "naloknala" kosu i nekako ju pokupila u neki rep koji bi pada sastrane preko ramena....nemam pojma
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 16:03   #178
ima koga???
Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 19:13   #179
Moju frizuru su radile cure u Zanetti-u , u Tomićevoj. Šminkanje isto tamo.

Frizura je bila dignuta kosa iz kojih su izlazile kale. Tako fenomenalno zažbukano (kosa mi je onak, kraća), nije jedna jedina dlačica se pomaknula. U biti, jedva sam ju skinula kad se išlo hrkat ujutro.

Šminka, odlična, nikaj se nije rastopilo na vrućini, našminkana sam bila od subote oko podneva, do drugog jutra.

Cijena: 500kn sve skupa. Nikakve ukosnice, nikaj, osim kala, nisam trebala donijeti. Kale su mi pripremili u cvjećarni, skupa s buketom o ostalime...
Admin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 21:54   #180
Quote:
Admin kaže:
Moju frizuru su radile cure u Zanetti-u , u Tomićevoj. Šminkanje isto tamo.

Frizura je bila dignuta kosa iz kojih su izlazile kale. Tako fenomenalno zažbukano (kosa mi je onak, kraća), nije jedna jedina dlačica se pomaknula. U biti, jedva sam ju skinula kad se išlo hrkat ujutro.

Šminka, odlična, nikaj se nije rastopilo na vrućini, našminkana sam bila od subote oko podneva, do drugog jutra.

Cijena: 500kn sve skupa. Nikakve ukosnice, nikaj, osim kala, nisam trebala donijeti. Kale su mi pripremili u cvjećarni, skupa s buketom o ostalime...
zvuci prekokrasno, i da, CESTITAM gospođo!
a kale obožavam i samo njih cu i imati. jel se moze vidjeti kakva face of slikica sa frizom?
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:21.