Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2007., 18:12   #61
najbolja šminka po meni je od diora,collistara, al sveg ovisi...
dior mi ima najbolja sjenila za oči i najbolja rumenila,a collistar ima najbolji broncer što ga je svijet vidio

ja koristim jedan sličan ovom skroz gore na slici,al vrlo rijetko sam kad idem negdje važno van...

najbolja sjajila su mi od maybellina i max faktora,a za ruževe baš ne znam
i maskara max factor
padmé_amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 18:47   #62
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
a ti se svaki put probudiš pola sata prije da se stigneš preštukat i zamaskirat prije nego on otvori oči? mislim, ako si grda... prije ili kasnije će to izaći na vidjelo! nema te šminke koja će to sakrit...
Bože sačuvaj. Mislila sam na ženske koje se uopće ne šminkaju nego se furaju na prirodnjak...jebote pa nisam retaj...

fala ti na komplimentu
Gorriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 20:52   #63
Na ovu temu odgovorit ću ti kratko,
Muškarci se ne trebaju šminkati zato što su jači i ljepši spol za razliku od žena koje moraju sve nedostatke skrivati;od pretilosti,celulita(muškarci nemaju celulit npr.) moraju s vremenom peglati bore i kitati raznim puderima i bla,bla...

Muškarci su superiorna vrsta i nemaju greške.(Jedino možda imaju manu čelavost) ali ostalo imaju sve prednosti.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 22:58   #64
ja nigdje ne idem bez sminke (osim na kupanje, naravno) ali ne sminkam se nesto previse. puder ne stavljam, kao ni rumenilo, jer mi ne treba (imam dobar ten pa nemam nekog razloga za stavljat), na oci obavezno crnu olovku i maskaru, ponekad sjenilo, na usta po danu onaj neki labelo u tubici sto je ko neko rozo sjajilo a navecer diorkiss koji ima kao neke sljokice pa mi je fora
vivian is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 23:11   #65
pa imam i ja super ten, ali ipak mi ljepše izgleda kad imam i puder i rumenilo
ne nosi se nužno radi lošeg tena
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 23:11   #66
Quote:
PREDSJEDNIK kaže: Pogledaj post
Na ovu temu odgovorit ću ti kratko,
Muškarci se ne trebaju šminkati zato što su jači i ljepši spol za razliku od žena koje moraju sve nedostatke skrivati;od pretilosti,celulita(muškarci nemaju celulit npr.) moraju s vremenom peglati bore i kitati raznim puderima i bla,bla...

Muškarci su superiorna vrsta i nemaju greške.(Jedino možda imaju manu čelavost) ali ostalo imaju sve prednosti.
Opa, evo ga. Počinje bre cirkus
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 23:20   #67
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
pa imam i ja super ten, ali ipak mi ljepše izgleda kad imam i puder i rumenilo
ne nosi se nužno radi lošeg tena
znam, stavim i ja tu i tamo za posebne prilike, ali ipak ne izgleda toliko bolje da bi se svaki dana mazala s tim
vivian is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 23:21   #68
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
pa imam i ja super ten, ali ipak mi ljepše izgleda kad imam i puder i rumenilo
ne nosi se nužno radi lošeg tena
ja isto iman dobar ten al opet s puderom je puno bolji... inače,lancome maqimat puder..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 23:25   #69
aha, okej, sve to stoji...

Ali ja i dalje razimišljam koja to cura nosi na plažu hrpu šminke?
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 23:26   #70
Quote:
padmé_amidala kaže: Pogledaj post
najbolja šminka po meni je od diora,collistara, al sveg ovisi...
dior mi ima najbolja sjenila za oči i najbolja rumenila,a collistar ima najbolji broncer što ga je svijet vidio

ja koristim jedan sličan ovom skroz gore na slici,al vrlo rijetko sam kad idem negdje važno van...

najbolja sjajila su mi od maybellina i max faktora,a za ruževe baš ne znam
i maskara max factor
O majko mila.

Ja ni dan danas nemam novaca da si stalno kupujem Dior ili Collistar...a kamoli sa 14....
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 23:28   #71
Quote:
Mish mali. kaže: Pogledaj post
Ali ja i dalje razimišljam koja to cura nosi na plažu hrpu šminke?
Ma autor ne zna što piše
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 23:56   #72
Quote:
Mish mali. kaže: Pogledaj post
O majko mila.

Ja ni dan danas nemam novaca da si stalno kupujem Dior ili Collistar...a kamoli sa 14....
ma jok,ja uzimam šminku od stare-ona sam to kupuje-pohlepna baba doduše-šminka se ko i ja tak da mi ni ne treba moja
padmé_amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 23:59   #73
Quote:
padmé_amidala kaže: Pogledaj post
ma jok,ja uzimam šminku od stare-ona sam to kupuje-pohlepna baba doduše-šminka se ko i ja tak da mi ni ne treba moja
a ja već pomislila da ekšli i daješ 200 kuna za ruževe i slične cijene...
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 00:07   #74
Quote:
Mish mali. kaže: Pogledaj post
a ja već pomislila da ekšli i daješ 200 kuna za ruževe i slične cijene...
ma jok... uglavnom rijetko si kupujem bilo što,jer mi je uvijek bed tražiti staru da mi da pare(imala ona ili nemala) onda se osječam kao da joj neš dugujem
tak da uglavnom kupujem robu u periodu prije ročkasa (kao kaj želim za rođendan) i kad je zima ak mi treba kaj zimsko,jer mrzim osječaj da se na mene netko stalno istrošava...Doduše stara nekad i inzistira da mi neš kupi...
Ne pamtim zadnji put kad sam ju baš žicala za neš ,već uvijek se zna kad si ono kupujem,ročkas Božić--- i to bude naveliko
Kaj se tiče šminke,jedino sam ju prije krizme tražila da mi kupe vichijev puder i maybellinovo sjajilo inače sam na njenoj iako me vež pomalo živcira kaj su joj sva sjenila zelena,plava (poneko rozo) jer ona ima plave oči
padmé_amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 00:41   #75
Quote:
padmé_amidala kaže: Pogledaj post
ma jok,ja uzimam šminku od stare-ona sam to kupuje-pohlepna baba doduše-šminka se ko i ja tak da mi ni ne treba moja
ajme bože...ti imaš 14 i šminkaš se ka svoja mater..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 01:14   #76
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
ajme bože...ti imaš 14 i šminkaš se ka svoja mater..
O Bože nije rekla da se šminka ko mater nego da koristi materinu šminku, a i bolje da koristi njenu već kad se šminka kad stara ionako kolko sam vidjela kupi dobru šminku.

I ja uzmem mami kad ima stvarno previše, a sama nisam imala nikad tu neku volju harat parfumerije jer od malih nogu gledam kila svakakve šminke pa mi to ništa nije fascinantno il da ću glavu izgubiti da sad sve isprobam,.

jedino što radim ko mama je da nekad stavim ljubičasto sjenilo u kombinaciji sa metalik sivim il smeđim, nije loše.
mada mi je bolje samo tuš i elizabeth arden maskara i nešto neutralno na usta, a nije loša ni ona diego dalla palma kruta maskara koju nanosiš četkicom ko u stara vremena, kad to stavim svi me pitaju jel imam umjetne trepavice, facsinantno nešto kakao produži trepavice. a recimo nikad se ne bi sama sjetila to ić kupit. a ovako sad bi je svima preporučila kao alternativu umjetnim trepavicama.
Still wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 08:23   #77
Quote:
Mish mali. kaže: Pogledaj post
O majko mila.

Ja ni dan danas nemam novaca da si stalno kupujem Dior ili Collistar...a kamoli sa 14....
tebe je vrijeme pregazilo

današnje žene znaju kada treba započeti.
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 08:39   #78
Osobno znam puno žena koje su mi lipše bez šminke. To su valjda one koje se ne znaju našminkat. Mene je jeanput jedna rodica odlučila našminkat, nju to naime dobro ide, i frustriralo ju je to šta ja koristim minimalno šminke. Kaže, saču ja tebi pokazat šta dobro nanešena šminka čini!

Montirala me na jenu stolicu, rekla da zatvorin oči i napučin usta, i da buden mirna i strpljiva. 45 minuta je trajalo, ja san povremeno prosvjedovala, govoreč joj da ja to ne volin i da me pusti da buden nenašminkana u miru božjen, al zalud. Uvjerava me da če me našminkat tako da izgleda skroz prirodno, da če mi se svidit, da ovo da ono. Nakon 45 min ona če meni slavodobitno, e, aj SAD se pogleaj u ogledalo! Ja strepeči otvorin oći, poglean se, i stvarno, našminkala me tako umješno majstorski i diskretno da se skoro ništa nije ni primječivalo. Ona se podboćila i ćeka moj oduševljeni komentar, a joj rečen: jebate, 45 min si me šminkala da bi izgledalo ka da nisan našminkana? Pa ja isti efekt postignen bez ikakvog truda, jednostavno se ne našminkan.
Otada joj više nisan bila najdraža rodica.
manitusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 09:19   #79
tvrdis da si izgledala apsolutno isto bez sminke i sa sminkom?
ma nemoguce... mozda si i dalje izgledala prirodno ali sigurno ti je malo sakrila podocnjake i mozda pokoji pristic...
ne znam zasto se ljudi toliko bore protiv toga, pa ja sama znam da bolje izgledam kad nemam podocnjake, a obzirom da imam upale oci, podocnjaci su uvijek tu, ne vrecice ali tamniji kolut ispod oka, to pokrivam jer inace izgledam ko narkoman. i niko mi ne moze reci da izgledam bolje bez korektora nego s korektorom.
srceko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 09:43   #80
Quote:
srceko kaže: Pogledaj post
tvrdis da si izgledala apsolutno isto bez sminke i sa sminkom?
ma nemoguce... mozda si i dalje izgledala prirodno ali sigurno ti je malo sakrila podocnjake i mozda pokoji pristic...
ne znam zasto se ljudi toliko bore protiv toga, pa ja sama znam da bolje izgledam kad nemam podocnjake, a obzirom da imam upale oci, podocnjaci su uvijek tu, ne vrecice ali tamniji kolut ispod oka, to pokrivam jer inace izgledam ko narkoman. i niko mi ne moze reci da izgledam bolje bez korektora nego s korektorom.
majketi, ne borim se ja protiv toga. jednostavno ne volin šminkanje.šminkan se minimalno, koliko moram na poslu, i kad izlazim navečer. Inače, kad me ona rodica šminkala, imala sam 20g, nisam imala podočnjake, (sad san cila jedan veliki podočnjak), a prištiće nisam u životu imala.
I, ka i o svim drugim stvarima, mislin da ako čovik voli, nek izvoli, a ako ne voli, nek ne izvoli. Ne mislin da su nenormalne žene koje se šminkaju, niti one koje se ne šminkaju. samo pričan kako ja volin, il ne volin.
ne borin se protiv šminke, ni protiv Mc Donaldsa. nego to jednostavno ne volin. nisam tip od šminke, piture, umetaka, umjetnih notkiju,umjetnih trepavica, umjetnih q..... i palaca.
volin mirisat na sapun, volin hodat bosa, volin sol na koži posli mora, volin sol u kosi, i najviše bi volila živit na divljem otoku i nikad se ne našminkat niti obuč cipele. a ubijte me, jebiga.
manitusha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:53.