Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2016., 14:53   #1101
Quote:
Lleena kaže: Pogledaj post
Da će partneri sami tebi dolaziti.

Hvala na brzom odgovoru! Do sad se pokazalo točnim!
__________________
...and through it all...
Luna7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 16:27   #1102
Quote:
Ice_scorpio kaže: Pogledaj post
Znači onda ako je vladar 7. otišao u 8. neko groblje?
Vidi Škorpe fatalisto-bukvaliste . Zašto ne npr banka, osiguravajuće društvo, poreski inspektor itd.

Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Također, vl. 7. u 12. može biti i internet (skriveno) tako je mene upoznao onaj tko mi je po zakonu bio izv. suprug, što je izjednačeno s bračnom zajednicom, tako da nema sumnje da može biti internet.
Nije 12. internet, već XI. Tj. natalna karta ti njega nije računala kao partnera . Tebi je to upoznavanje preko neta jasno opisano V u Vodenjaku, a Uran ide u III (komunikacije).
kockastonatufne is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 21:55   #1103
Quote:
kockastonatufne kaže: Pogledaj post
Vidi Škorpe fatalisto-bukvaliste . Zašto ne npr banka, osiguravajuće društvo, poreski inspektor itd.
Da, imaš pravo. Možda neki bankar ili sl. Samo da ne bude upoznavanje na groblju. Ali hajde nekako i upoznavanje ali da ne bude grobar

Quote:
Lunor kaže: Pogledaj post
i mene ovo zanima. izgleda da ćemo koristiti ista "lovišta".

vladar 7. u 8. bi kod mene bila venera u raku.
na sprovodu? na čitanju oporuke? na seansi?

šalim se, ali pomogle bi mi neke smjernice na što da obratim pozornost (i pobjegnem).
Eto obrati pažnju na sprovodima.. šala of course, malo crnog humora

Treba uzeti u obzir ovo što je kockastonatufne rekla. Ali tek onda je bezbroj mogućnosti jer je simbolika ogromna. A meni je 8. u vodenjaku pa to još čudniji neki aspekt daje, plus su mi vladar 7 i 8 u recepciji.

Je li tebi onda vladar 8. Mjesec? Gdje je on smješten?

btw. kad smo o groblju baš nedavno su mi slali neki "psiho test" koji je povezan s grobljem i tvoj odgovor navodno govori koliko si psihopat Moj me odgovor zaprepastio, ali to je off topic i nisam psihopat, to je glupi testić na koji sam odgovor logično zaključila
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 22:30   #1104
Quote:
Ice_scorpio kaže: Pogledaj post
Eto obrati pažnju na sprovodima.. šala of course, malo crnog humora

Treba uzeti u obzir ovo što je kockastonatufne rekla. Ali tek onda je bezbroj mogućnosti jer je simbolika ogromna. A meni je 8. u vodenjaku pa to još čudniji neki aspekt daje, plus su mi vladar 7 i 8 u recepciji.

Je li tebi onda vladar 8. Mjesec? Gdje je on smješten?

btw. kad smo o groblju baš nedavno su mi slali neki "psiho test" koji je povezan s grobljem i tvoj odgovor navodno govori koliko si psihopat Moj me odgovor zaprepastio, ali to je off topic i nisam psihopat, to je glupi testić na koji sam odgovor logično zaključila
obožavam crni humor.

na vrhu osme su blizanci pa mi je vladar merkur. on je u 10 u djevici.
karijerni autoritet vezan uz teme 8. kuće?
može, ima nešto privlačno u tome. samo da me ne gnjavi previše.
u 10 mi je na MC i sunce konjunkcija lilith pa ne podnosim najbolje rad "za nekoga"

(offtopic odgovor; mislim da znam taj test, i da, to je skroz logičan odgovor, a ako logika čini čovjeka psihopatom, (a ima malo psihopata na svijetu u usporedbi s nepsihopatima), onda su svi normalni ljudi nelogični, a to mi je psihotično za prihvatiti. )
Lunor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 22:40   #1105
Quote:
Lunor kaže: Pogledaj post
obožavam crni humor.

na vrhu osme su blizanci pa mi je vladar merkur. on je u 10 u djevici.
karijerni autoritet vezan uz teme 8. kuće?
može, ima nešto privlačno u tome. samo da me ne gnjavi previše.
u 10 mi je na MC i sunce konjunkcija lilith pa ne podnosim najbolje rad "za nekoga"

(offtopic odgovor; mislim da znam taj test, i da, to je skroz logičan odgovor, a ako logika čini čovjeka psihopatom, (a ima malo psihopata na svijetu u usporedbi s nepsihopatima), onda su svi normalni ljudi nelogični, a to mi je psihotično za prihvatiti.
za crni humor. Ja isto.

A merkur je vladar, još u 10. Neki utjecajan gospon u vezi s temom 8. kuće, možda neki kirurg, vlasnik banke, djelatnik banke, sudac za nasljednopravne sporove.. itd.


offtopic: Istina baš psihotično, mislim ono zbrojiš 2+2
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 23:12   #1106
Quote:
Ice_scorpio kaže: Pogledaj post
A meni je 8. u vodenjaku pa to još čudniji neki aspekt daje, plus su mi vladar 7 i 8 u recepciji.
Ja odmah pomislih na sajber seks . Ono, može biti tip koji ima online sex shop, ili šta slično

Mislim da je pokušavanje da shvatimo kako ćemo upoznati partnera (ili npr. kakav ćemo posao obavljati i sl, samo što su ovde odnosi tema), zapravo posledica fatalističkog shvatanja da postoji neki unapred zapisan put za svakog od nas. A zapravo svi imamo slobodu izbora. U okviru onoga što je zadato (natalna) imamo mogućnost manevrisanja (simbolika je preširoka, a život kreativniji no što mi ikad možemo biti u tumačenju).

Setih se primera iz okoline, mislila sam da će mu ko zna šta doneti tranzit Sa preko Ur u III kući (nešto sam povezivala sa njegovim brakom). A, zapravo, brat mu je poginuo u avionu, avion se naglo srušio zbrog nestručnosti (Sa) pilota, skroz čista simbolika, ali sam se ja setila pedeset varijanti osim te

Što se odnosa tiče, znam po sebi, svi muškarci koji su se interesovali za mene, imali su nešto od simbolike mog Marsa, V i VII kuće. Na meni je bilo da li ću izabrati nekog, nikog, više njih.
kockastonatufne is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 03:11   #1107
Quote:
kockastonatufne kaže: Pogledaj post
Ja odmah pomislih na sajber seks. Ono, može biti tip koji ima online sex shop, ili šta slično.

Mislim da je pokušavanje da shvatimo kako ćemo upoznati partnera (ili npr. kakav ćemo posao obavljati i sl, samo što su ovde odnosi tema), zapravo posledica fatalističkog shvatanja da postoji neki unapred zapisan put za svakog od nas. A zapravo svi imamo slobodu izbora. U okviru onoga što je zadato (natalna) imamo mogućnost manevrisanja (simbolika je preširoka, a život kreativniji no što mi ikad možemo biti u tumačenju).

Setih se primera iz okoline, mislila sam da će mu ko zna šta doneti tranzit Sa preko Ur u III kući (nešto sam povezivala sa njegovim brakom). A, zapravo, brat mu je poginuo u avionu, avion se naglo srušio zbrog nestručnosti (Sa) pilota, skroz čista simbolika, ali sam se ja setila pedeset varijanti osim te.

Što se odnosa tiče, znam po sebi, svi muškarci koji su se interesovali za mene, imali su nešto od simbolike mog Marsa, V i VII kuće. Na meni je bilo da li ću izabrati nekog, nikog, više njih.
Definitivno nije bilo cyber sexa, barem dosad. A to mi nije turn on nikako. Ali uvijek kažem, nikad ne reci nikad .

Ostatak bih potpisala skroz jer također mislim da imamo veliku mogućnost izbora, i da je simbolika sama po sebi ogromna.
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 00:52   #1108
Mogu vas pitati iz vašeg iskustva da li se ovo pokazalo točno?

Naime, netko mi je negdje rekao da se za prvi brak gleda ne vladar 7. kuće nego planeta koja radi najbliži aspekt na vladara 7. kuće?

Pod brakom u ovom slučaju se razumijevaju i duže, ozbiljne veze - mada ne znam kako to točno definirati i odrediti koje su dovoljno ozbiljne.
Lleena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 20:35   #1109
Quote:
Lleena kaže: Pogledaj post
Mogu vas pitati iz vašeg iskustva da li se ovo pokazalo točno?

Naime, netko mi je negdje rekao da se za prvi brak gleda ne vladar 7. kuće nego planeta koja radi najbliži aspekt na vladara 7. kuće?

Pod brakom u ovom slučaju se razumijevaju i duže, ozbiljne veze - mada ne znam kako to točno definirati i odrediti koje su dovoljno ozbiljne.
Brak je opisan i vladarem 7. polja i aspektima koje on radi. Onaj glavni aspekt koji je najmanjeg orbisa je naravno najutjecajniji.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 12:57   #1110
A gde bih ja mogla upoznati mog budućeg, s obzirom da mi 7ma kuća počinje u strelcu i nastavlja u jarcu? U sedmoj su jupiter i neptun u jarcu.
hypo22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 17:41   #1111
Quote:
Lleena kaže: Pogledaj post
Što se tiče mjesta upoznavanja, definitivno zatvorene institucije, ali moguće i negdje u nekom klubu u pijanom stanju
Preko interneta ne bih rekla, to bi bili neki drugi aspekti u pitanju.
Jupiter u 12. - anđeo čuvar
Ne bih se uopće čudila. Hvala u svakom slučaju.

Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Što se tiče vl. 7. u 12., ima ga moja majka, a nije upoznala svog muža na zatvorenim mjestima, bolnicama i sl., samo su bile neke nejasne okolnosti, on je čak "nestao" i nikako nije mogla doći u kontakt s njim. Nakon pola godine su se slučajno sreli kroz neobične okolnosti. (vl. 7. Sunce u Vodenjaku)
Hm, ako bih ja računala da strologija i ozbiljnu vezu (npr. kad živimo s nekim) može računati kao brak, onda su moje dvije zadnje ozbiljne veze bile slične. Tj., upoznala sam ih (o isusebože, baš pijane, ovog jednog u klubu ) i onda se neko vrijeme nismo uopće čuli niti vidjeli nego tek nakon nekoliko mjeseci. Ne znam ima li to ikakve veze, ali eto...slično mi je kao tvojoj majci.

Ovog s kojim se trenutno 'muvam' sam upoznala preko prijatelja, onda se skoro 10 godina nismo sreli nego pred koji mjesec u klubu, s alkoholom. Ma to je taj sigurno.
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 15:53   #1112
Netko mi je jednom rekao da vidi 2 braka u mojoj karti. Ne sjećam se na temelju čega. Što vi mislite?
http://i64.tinypic.com/rhibsx.gif
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 16:07   #1113
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Netko mi je jednom rekao da vidi 2 braka u mojoj karti. Ne sjećam se na temelju čega. Što vi mislite?
http://i64.tinypic.com/rhibsx.gif

Ono što se vidi iz natalne karte jest da je vladar 7. polja (bračna veza) Saturn što je signifikator jednog braka ili nijednog ...shalim se ali u svakom slučaju "najmanjeg mogućeg broja".

Saturn je u konjunkciji s vladarem 5. polja (ljubavne veze) pa ni to ne povećava "broj". Jedini aspekt koji "uvećava" je Saturnov i Venerin trigon s Jupiterom.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 16:38   #1114
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ono što se vidi iz natalne karte jest da je vladar 7. polja (bračna veza) Saturn što je signifikator jednog braka ili nijednog ...shalim se ali u svakom slučaju "najmanjeg mogućeg broja".

Saturn je u konjunkciji s vladarem 5. polja (ljubavne veze) pa ni to ne povećava "broj". Jedini aspekt koji "uvećava" je Saturnov i Venerin trigon s Jupiterom.
hvala na brzom odgovoru. a što je s vezama, jel postoji nešto što ih koči ili?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 16:41   #1115
Ja znam 5 ljudi s dsc u Jarcu, i za svakoga je karakteristično da nije imao pravu, ozbiljnu vezu. Jedan ima 50 godina već.
__________________
Be like water making its way through cracks. Do not be assertive, but adjust to the object, and you shall find a way around or through it.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 16:45   #1116
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Ja znam 5 ljudi s dsc u Jarcu, i za svakoga je karakteristično da nije imao pravu, ozbiljnu vezu. Jedan ima 50 godina već.
nisam daleko od toga!
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 17:03   #1117
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
hvala na brzom odgovoru. a što je s vezama, jel postoji nešto što ih koči ili?
Da, ti.

I ja znam troje ljudi s dsc u jarcu i svi su u braku/vezi koja je kao brak.

Ove godine imaš tranzite Jupitera, Urana i Saturna na Veneru (vladar 5.) i Saturn (vladar 7.), možda se u(ne)srećiš.
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 17:09   #1118
Ja imam zanimljiv slučaj blizanaca. Od kojih se jedan ženio dva puta do 30. godine, a drugi nikad nije imao pravu vezu.
__________________
Be like water making its way through cracks. Do not be assertive, but adjust to the object, and you shall find a way around or through it.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 17:17   #1119
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Da, ti.

I ja znam troje ljudi s dsc u jarcu i svi su u braku/vezi koja je kao brak.

Ove godine imaš tranzite Jupitera, Urana i Saturna na Veneru (vladar 5.) i Saturn (vladar 7.), možda se u(ne)srećiš.
koja ste vi ovdje ekipa.
Ma mislim da mi je Venera u Strijelcu donijela to da se teško vežem i odričem slobode, odbijala sam čak i veze s muškarcima koji su mi se sviđali jer sam se smatrala "premladom". S druge strane, preemotivni romantični rak sam u podznaku i imam mjesec u 4. kući, što će reći da ipak težim nekom obiteljskom mirnom životu. Baš sam podvojena ličnost. Međutim, u zadnje vrijeme "ne ide" mi nikako, nije mi se dugo dugo netko svidio, mislila sam da su u pitanju neki tranziti.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 18:05   #1120
Meni po tom pitanju cijelog života ne ide. Saturn u petom polju u škorpionu u kvadratu s Jupiterom u sedmom polju i opoziciji sa Suncem. Vrh sedmog polja u jarcu. Jedino na čemu temeljim kakav-takav optimizam ove godine po pitanju ljubavi i veza je tranzit Saturna preko natalnog Urana u petom polju.
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.