Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2019., 18:19   #1
Zapamćeni snovi

Nakon sto godina nepamćenja, zadnja dva dana pamtim što sanjam.
Prekjučer sam sanjala vijest da se ona hrvatska Kim K., s neke susjedne teme, trudna objesila.
Noćas sam sanjala da me pojeo tigar.

Na što vam liče snovi? Sanjate li serijski, u nastavcima? Koliko ih zapamtite?
Koliko su jako nevezani uz ovu stvarnost?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2019., 18:58   #2
Prije sam znao zapamtiti barem zadnji san koji sam odsanjao, ako ne i nekolicinu njih odsanajnih iste noći. Pa nekad budu i razlozi déjà vua irl. U zadnje vrijeme ih sve manje pamtim. Volim recimo sanjati putovanja ili zanimljiva arhitektonska zdanja. Znaju bit serijski, a nekad se i nadovezuju na snove odsanjane noćima prije.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2019., 19:21   #3
Najčešće lunjam kroz neki grad ili vozim.

Većinom je noć u snu.
Neki dan sam tako lunjala kad sam skuzila da sanjam. Prvo odusevljenje a onda sam doslovno pomislila, i koji kurac ću tu sad u ovoj pripizdini otkriti. Odjednom se ispred mene stvorila nekakva svjetlosna aura kao u igrici sam skuzila da to moram pokupiti (proći kroz to) prije nego nestane. Zaletila sam se u svjetlost i upila ju. Nenadjebiv filing. Nakon toga su se stvarale manje ali ih nisam uspijevala pokupiti, brzo su nestajale. Wtf was that. Dunno
MARIJA0077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2019., 20:02   #4
Cesto sanjam da vozim, skroz polako kao da trazim parking u shopping centru, ali ne mogu zakociti. I onda se skucam u nekoga ispred sebe jacinom taman da se cuknem i probudim.

Smijesno je sto svi doma pricamo u snu, pa to zna biti show. Neki dan sam navodno u panici probudila Nezakonitog:

"Ej, di su nam karte?"
"Kakve karte?"
"Pa za Kolumbiju."

Kaze da je on tu puknuo od smijeha, a ja se pocela nervozno smijati.

"Tebi je smijesno, ali ja imam pistolj."
"Kakav pistolj?"
"Mali, bijeli, kad budemo u Bogoti... tko zna"

Tu se poceo toliko cerekati da sam se sva zbunjena probudila. I tako nam bude bar jednom tjedno, a da ne spominjem kad klinci imaju eskapade
VeronaM is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2019., 20:04   #5
Odlično.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2019., 20:27   #6
Sanjam razne gluposti i sjecam ih dosta cesto, od nedavnih Bandic mi je bio cimer u studentskoj sobi. Ne samo meni, bilo nas je bar cetvero, i svi smo okretali krevete, tj. jastuke tako da nam noge budu okrenute prema njegovoj glavi.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2019., 20:33   #7
Quote:
MARIJA0077 kaže: Pogledaj post
Odjednom se ispred mene stvorila nekakva svjetlosna aura kao u igrici sam skuzila da to moram pokupiti (proći kroz to) prije nego nestane. Zaletila sam se u svjetlost i upila ju. Nenadjebiv filing. Nakon toga su se stvarale manje ali ih nisam uspijevala pokupiti, brzo su nestajale. Wtf was that. Dunno
Ovo mi je
Kao super Mario ali neki enterprise level!
Quote:
VeronaM kaže: Pogledaj post
"Ej, di su nam karte?"
"Kakve karte?"
"Pa za Kolumbiju."

Kaze da je on tu puknuo od smijeha, a ja se pocela nervozno smijati.

"Tebi je smijesno, ali ja imam pistolj."
"Kakav pistolj?"
"Mali, bijeli, kad budemo u Bogoti... tko zna"
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Sanjam razne gluposti i sjecam ih dosta cesto, od nedavnih Bandic mi je bio cimer u studentskoj sobi. Ne samo meni, bilo nas je bar cetvero, i svi smo okretali krevete, tj. jastuke tako da nam noge budu okrenute prema njegovoj glavi.


Jednom sam imala cimericu koja se u snu derala na španjolskom. Sasrala sam se par puta, a onda smo u razgovoru skužile da je to napravila mnogima s kima je živjela.
Lijepo legne normalna frendica, i onda usred noći krene konjica.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2019., 20:45   #8
Ovo je sve ludje od ludjeg
VeronaM is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2019., 20:53   #9
Jedna moja je spavala otvorenih ociju i pritom trkeljala.
Ulazim u sobu, otvaram ormar i nesto joj kazem, zenska se smije.
Ja dalje pricam, ona se smije.
Pitam sto je smijesno, ona ce heheheh.

Onda sam otisla po mobitel da je snimim da vidi kakav je horor.
Netko mi je ukrao taj mobitel i razveselio se.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2019., 20:57   #10
Talking

Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
Jedna moja je spavala otvorenih ociju i pritom trkeljala.
Ulazim u sobu, otvaram ormar i nesto joj kazem, zenska se smije.
Ja dalje pricam, ona se smije.
Pitam sto je smijesno, ona ce heheheh.

Onda sam otisla po mobitel da je snimim da vidi kakav je horor.
Netko mi je ukrao taj mobitel i razveselio se.
Ljetna noc, mjesecina sija. 16-godisnja Verona tuce cupavo cudoviste koje je vreba u prolazu hodnika. Dolazi brat i pali svjetlo. Verona shvaca da se potukla sama sa sobom u ogledalu.
VeronaM is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2019., 21:02   #11
Super mi je ovo s pricanjem i spanjolskim i mjesecarenjem

Mi nitko nismo pricalice, ali se klinci smiju u snu. So cute.

Znam sanjati da čitam. Jednom sam tako čitala "nešto vrlo bitno". Bila sam svjesna, opet lucidan san i svim silama se trudila zapamtiti maglovite riječi. Jedino što sam zapamtila je adere ili aderit, nije bilo čisto ali znači pomagati u nekom obliku. Zaključila sam (jer sam imala osjećaj da je kontekst teksta takav) kao "bog pomaže". Nemam pojma otkud je to doplovilo.

Često sanjam da letim ili lebdim ko Orko.

U zadnje vrijeme u stvari imam vrlo engaging noćne more. Ono probude me usred noći. Strah nije u mojoj prirodi, ja se uvijek borim u snovima (ako je borba) ali sad sam bježala.
MARIJA0077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2019., 21:03   #12
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Prekjučer sam sanjala vijest da se ona hrvatska Kim K., s neke susjedne teme, trudna objesila.
koja uvertira u temu, plačem
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2019., 21:04   #13
Sad me sjetilo, relativno nedavno imala sam san gdje sam kinka u doba Jugoslavije, i svi snovi vezani uz to razdoblje su blještavo sunčani, onako da trebate naočale.
Uglavnom, neki tip je nekako ocjenjivao djecu i onda je došao moj red i rekao mi je u stilu: ova mala će dobro posložiti život i uspjet će
Probudila sam se baš pod dojmom.

AngerMan, sanjaš u nastavcima? Ili se ponavlja san? I kakva arhitektonska zdanja? Postojeća?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2019., 21:15   #14
I... jesi uspjesna i poslozena?
VeronaM is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2019., 21:17   #15
Imala sam set misli koji kuac se nisi javio pred 30 godina
Trebalo mi je tako nešto tada.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2019., 21:31   #16
Rijetko se sjećam što sanjam. Najčešće sanjam one glupe snove da nosim negdje neki seminar kojeg moram predat ili idem na ispit pa nešto zaboravim pa se vraćam doma i onda onako usporeno trčim i ne mogu brže... To redovito sanjam, ne znam kako mi viš ne dosadi.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2019., 21:50   #17
Nekako utonem u san kroz misli i onda su ti snovi čista podsvijest, a nekad se san pojavi jednostavno vezan za proveden dan. Vaši su snovi zabavni .

U djetinjstvu sam imala zabvne i pomalo skeč snove.

Najviše volim kad utonem u san sa slikom nekog mjesta, mislim da od toga dolazi do deja vua.
I volim uz zamišljanje zvuČnih valova uz muziku. I imam grozne snove kad skužim da sam pogriješila. Probajte zaspati s mislima u dvije paralelne slike . I javite jel možete imati takvu koncentraciju!
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2019., 21:58   #18
Dosta dugo vremena sanjam kako negdje padam, nemam pojma šta bi to trebalo značiti.

Ono tipa, idem niz stepenice i krenem padati, ali se to sve odvija kao u indijskim serijama, kao da vrijeme stane i ja minutama letim u zraku i gledam prema dole. I tu je obavezni osjećaj straha i panike kad skontam koliko ću se razbiti kad tresnem od pod.



Zna mi se desiti da sanjam nepovezane nizove snova, gdje imam dojam da se tako konstantno smjenjuju čitavu noć. Ujutru bukvalno ustanem zgažena i umorna.

Najgori snovi su oni o smrti ili bolesti, odvratan osjećaj u želudcu koji ne popušta ni nakon buđenja.
europe11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2019., 23:34   #19
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Rijetko se sjećam što sanjam. Najčešće sanjam one glupe snove da nosim negdje neki seminar kojeg moram predat ili idem na ispit pa nešto zaboravim pa se vraćam doma i onda onako usporeno trčim i ne mogu brže... To redovito sanjam, ne znam kako mi viš ne dosadi.
tako ja zovem na mobitel i nikak nemrem otipkati broj. malo ne vidim dobro, pa su mi ruke namazane kremom, pa mi brejka... a uvijek je ekstra hitno.
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2019., 23:34   #20
Mislim da sam jedno stotinu puta sanjala kako idem opet u srednju školu i svaki put sam bosa. Taj san sanjam već 20ak godina.
U zadnje vrijeme ne pamtim noćne snove, pamtim one poslijepodnevne kad uspijem zaspati na 5 minuta.
mavita is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:44.