Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2010., 12:48   #281
hvala, hvala, ali ja sam ikea-fan i već sam si ga tamo pogledala i definitivno odlučila uzeti sve za spavanac tamo
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 18:20   #282
Quote:
Blackie kaže: Pogledaj post
mi smo danas kupili u adaxu krevetić i veliku komodu s prematalicom koja se miče( tj kad više ne trebaš prematalicu, makneš ju i imaš modernu komodu) , model zebra....

nismo se mogli odlučit između posteljine zebra i panda pa smo uzeli obje


kad sam čula da je u pitanju hrvatski dizajn i proizvod, bila sam baš ugodno iznenađena

Ajme super mi je to bilo,meni se cijela soba dopala,ali je nama stan premali cak i za krevetac pa sam mogla samo mastat o njemu...
__________________
16.05.2010 stigao mamin mali junak!!
dijana128 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 14:40   #283
evo mi danas uzeli krevetić, madrac i komodu u adaxu, imaju dobre popuste
krevetić: 850kn
madrac: 350 kn
komoda s podlogom za prematanje, 4 ladice i kadicom: 699kn
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 14:49   #284
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
evo mi danas uzeli krevetić, madrac i komodu u adaxu, imaju dobre popuste
krevetić: 850kn
madrac: 350 kn
komoda s podlogom za prematanje, 4 ladice i kadicom: 699kn
Lotusice, koju ste komodu uzeli? Mi smo vidjeli u adaxu za 699 bijelu, za 731 kn u boji drveta - ali riječ je o istom modelu; onako skroz jednostavne, imaju malu dekoraciju na ručkicama za otvaranje ladice.. Jedino ladice nemaju one vodilice metalne pa se malo teže izvlače - pa me zanima jel to ta? Ove sve druge su dosta skuplje.. tnx na odgovoru!
Pitam jer mi isto razmišljamo da bi uzeli tu komodicu..
sofijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 15:05   #285
Quote:
sofijica kaže: Pogledaj post
Lotusice, koju ste komodu uzeli? Mi smo vidjeli u adaxu za 699 bijelu, za 731 kn u boji drveta - ali riječ je o istom modelu; onako skroz jednostavne, imaju malu dekoraciju na ručkicama za otvaranje ladice.. Jedino ladice nemaju one vodilice metalne pa se malo teže izvlače - pa me zanima jel to ta? Ove sve druge su dosta skuplje.. tnx na odgovoru!
Pitam jer mi isto razmišljamo da bi uzeli tu komodicu..
mislim da na istu komodu mislimo!
Mi smo uzeli u bijeloj boji, a one drvene aplikacije za ručkice biraš koji ćeš oblik i boju, kao i boju i dezen podloge tako da si sam složiš komodu kako ti paše
Nisam primijetila da se ladice teže otvaraju, meni se čak cijela komoda čini dosta čvršćom i masivnijom nego neke druge i skuplje komodice koje sam gledala.
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 15:31   #286
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
evo mi danas uzeli krevetić, madrac i komodu u adaxu, imaju dobre popuste
krevetić: 850kn
madrac: 350 kn
komoda s podlogom za prematanje, 4 ladice i kadicom: 699kn
UUUUu,ovo su super cijene..Mi se spremamo u Adax pogledat kinderbete.
__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 16:43   #287
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
mislim da na istu komodu mislimo!
Mi smo uzeli u bijeloj boji, a one drvene aplikacije za ručkice biraš koji ćeš oblik i boju, kao i boju i dezen podloge tako da si sam složiš komodu kako ti paše
Nisam primijetila da se ladice teže otvaraju, meni se čak cijela komoda čini dosta čvršćom i masivnijom nego neke druge i skuplje komodice koje sam gledala.
Ajme, super, sad si me "ohrabrila" Mi bi isto uzeli tu, jedino kaj se nikako ne možemo odlučiti da li bijelo ili boja drveta.. a znači možeš birati i te aplikacije ja sam vidjela žućkastu s leptirićima i zelenu.. joj, jedva čekam da obavimo shopping
sofijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 16:45   #288
e da, upozorenje....sve komodice u adaxu su složene, tako da si organizirajte prijevoz

krevetić dolazi rastavljen
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 16:51   #289
Quote:
sofijica kaže: Pogledaj post
Ajme, super, sad si me "ohrabrila" Mi bi isto uzeli tu, jedino kaj se nikako ne možemo odlučiti da li bijelo ili boja drveta.. a znači možeš birati i te aplikacije ja sam vidjela žućkastu s leptirićima i zelenu.. joj, jedva čekam da obavimo shopping
nama je bilo jednostavno odlučiti: krevetić je bijeli, ormar u sobici je bijeli, komoda onda može biti samo bijela
a aplikacije sam izabrala da su zeleni leptiri, u kombinaciji sa zeleno-žutom podlogom - ma jedva čekam da mm dođe sad s posla da odemo po sve


Quote:
Blackie kaže: Pogledaj post
e da, upozorenje....sve komodice u adaxu su složene, tako da si organizirajte prijevoz

krevetić dolazi rastavljen
bravo blackie!!
to sam već i zaboravila, a teta me je na to odmah upozorila
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 18:32   #290
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
evo mi danas uzeli krevetić, madrac i komodu u adaxu, imaju dobre popuste
krevetić: 850kn
madrac: 350 kn
komoda s podlogom za prematanje, 4 ladice i kadicom: 699kn
kak krevetić izgleda? nije skup.. jel imas link?
zlatna ivkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 18:37   #291
Moram se pohvaliti svojom komodicom
Oduševljena sam koliko mi je stvari stalo unutra.

Ilana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 19:02   #292
Ilana, divna je
Gdje i koliko? I djeluje mi jako prostrano tj. ovaj dio za prematanje je veći od uobičajenih dimenzija, zar ne?

Kladim se da je Lotusica uzela onaj kindač bijeli kaj ima cirkonasti motiv anđelčića na zaglavlju Taj je i nama žena pokazivala jer je sad snižen, a jako kvalitetan..
sofijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 19:04   #293
Ilana, baš je super komoda, čini mi se veća od ostalih koje se nude. Gdje i kolko?
suntzu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 19:30   #294
Nismo ju kupili nego dali raditi. Sve što smo gledali po dućanima mi se činilo preskupo za ono što dobiješ i kako nismo kupovali kinderbet nego dobili, odlučili smo investirati više u komodicu koju ćemo joj kasnije staviti u njenu sobu. Većih je dimenzija od standardnih (Š100xD60xV90cm) tako da stane pun kufer stvari unutra i gore će mi uz prematalicu stati pelene, vl.maramice i kremica .
Ma ja sam prezadovoljna.
Ilana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 20:35   #295
Quote:
sofijica kaže: Pogledaj post
Ilana, divna je
Gdje i koliko? I djeluje mi jako prostrano tj. ovaj dio za prematanje je veći od uobičajenih dimenzija, zar ne?

Kladim se da je Lotusica uzela onaj kindač bijeli kaj ima cirkonasti motiv anđelčića na zaglavlju Taj je i nama žena pokazivala jer je sad snižen, a jako kvalitetan..
jel znas mozda na koliko je snizen? Ja bih taj htjela a nemaju cijene na netu, a bas da se ne vozim iz Varazdina samo cijenu vidjeti
jojne is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 23:33   #296
Quote:
jojne kaže: Pogledaj post
jel znas mozda na koliko je snizen? Ja bih taj htjela a nemaju cijene na netu, a bas da se ne vozim iz Varazdina samo cijenu vidjeti
Nadam se da mislimo na isti kinderbet
Taj bijeli kaj je imao anđela od cirkona je sad snižen na 850 kn i prodavačica nam ga je jako ishvalila da je na popustu, a zbilja dobar.. I izgleda mi tako - stabilno, čvrsto i lijepo.. Ne vidim ga na adaxovim stranicama..

Mislim da je nešto kao ovaj tip dekoracije na kindaču: komoda
sofijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 23:43   #297
Quote:
sofijica kaže: Pogledaj post
Nadam se da mislimo na isti kinderbet
Taj bijeli kaj je imao anđela od cirkona je sad snižen na 850 kn i prodavačica nam ga je jako ishvalila da je na popustu, a zbilja dobar.. I izgleda mi tako - stabilno, čvrsto i lijepo.. Ne vidim ga na adaxovim stranicama..

Mislim da je nešto kao ovaj tip dekoracije na kindaču: komoda

Toga sam i ja gledala,ali u 12.mj. i isao je samo u kompletu sa takvom komodicom,preslatki mi je,a sad kad vidim cijenu plakala bi... Onda je bio oko 1500kn ja mislim,i komoda isto tako. Jeli se sad prodaje isto samo u kompletu sa komodom ili moze i posebno?
__________________
16.05.2010 stigao mamin mali junak!!
dijana128 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 09:19   #298
Quote:
sofijica kaže: Pogledaj post
Nadam se da mislimo na isti kinderbet
Taj bijeli kaj je imao anđela od cirkona je sad snižen na 850 kn i prodavačica nam ga je jako ishvalila da je na popustu, a zbilja dobar.. I izgleda mi tako - stabilno, čvrsto i lijepo.. Ne vidim ga na adaxovim stranicama..

Mislim da je nešto kao ovaj tip dekoracije na kindaču: komoda
Jeeeee, to je taj. Na stranicama ga imaju tamo u setovima soba. Morat cu za vikend po njega
jojne is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 09:30   #299
Quote:
zlatna ivkica kaže: Pogledaj post
kak krevetić izgleda? nije skup.. jel imas link?
Quote:
sofijica kaže: Pogledaj post

Kladim se da je Lotusica uzela onaj kindač bijeli kaj ima cirkonasti motiv anđelčića na zaglavlju Taj je i nama žena pokazivala jer je sad snižen, a jako kvalitetan..
da, točno taj!
sinoć smo sve dofurali doma, ali kako je već bilo kasno, mm nije sve složio, rekao je da će danas pa čim sve sastavimo uslikam i stavim tu da vidite

Zadnje uređivanje Tashi : 22.08.2011. at 18:38.
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 09:33   #300
Quote:
dijana128 kaže: Pogledaj post
Toga sam i ja gledala,ali u 12.mj. i isao je samo u kompletu sa takvom komodicom,preslatki mi je,a sad kad vidim cijenu plakala bi... Onda je bio oko 1500kn ja mislim,i komoda isto tako. Jeli se sad prodaje isto samo u kompletu sa komodom ili moze i posebno?
sve ti se može odvojeno kupiti

Quote:
jojne kaže: Pogledaj post
Jeeeee, to je taj. Na stranicama ga imaju tamo u setovima soba. Morat cu za vikend po njega
ovaj naš krevetić ima sličnu aplikaciju, samo sitniju jer je i uzglavlje manje. ovaj sa velikim anđelom u cirkonima je čini mi se negdje oko 1200-1300kn bio
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:02.