Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2010., 12:28   #81
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
uzmemo 2 čavlića.i svaki gura jednog u jednu rupu u utičnici.
Awwww! Sigurno se držite za ruke.

Quote:
Flavia kaže: Pogledaj post
Nisam to rekla. Ali njih dvoje se s 25 godina maskiraju u druge ljude, stavljaju si perike, on si stavi umjetne brčiće, ona naočale za vid, a inače ih ne nosi... Čak su si dali i druga imana. Zar hoćeš reći da je to normalno? Ajde još da su teenageri, ali s 25 godina???
Quote:
Flavia kaže: Pogledaj post
Jesam kao klinka dok sam išla u osnovnu školu, ali samo kad su bile maškare. Ne znam, ali meni je to što rade autorica i njezin dečko užasno djetinjasto, a čak malo i perverzno. Pročitaj još jednom uvodni post. Oni to redovno rade, čak su si dali i druga imena.
Čak su si dali i druga imena! Bolesno! Što je slijedeće? Analni seks?
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 15:06   #82
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Čak su si dali i druga imena! Bolesno! Što je slijedeće? Analni seks?
ne bogohuli
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 17:58   #83
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
jebote siroce, fkt ga gnjavim s kozmetickim stvarima.
nekad moj dragi kaže: "pa šta si mi napravila, kako ću takav među ljude" Prikloni svakoj mojoj maniji hirovitosti u kojoj nekako uvijek ispadne žrtva : "E, znaš kaj, baš bi ti dobro stajalo ćelavo" i evo me, već trčim prema njemu s mašinicom, a on stoički šuti i trpi
Jedan dan je rekao da bi obrijao nogu da mu se vidi tetovaža i evo mene sa idejom da obrije obje noge i da ja znam najbolji način za to : VOSAK! Priznajem da sam kuja i da sam se smijala i uživala ko malo prase u blatu dok je vrištao u jastuk pri mom maničnom čupkanju Ali ja njega volim...jako

Nedavno smo otkrili neku točku ispod vilicu koja pod pritiskom toliko zaboli da se crni pred očima i tako stišćemo jedno drugo ko manijaci Rekli bi da smo sadomazohistički nastrojeni, ali ja u to ne vjerujem

Seksamo se i kada ne možemo...neku večer se našli umorni u krevetu, ja ležim, samo što ne zaspim, on se jadan trudi, kad odjednom bum! laktom u glavu... (izderavanje sa moje strane: Koji ti je k?!), a on će: "Kaj hoćeš - i meni se spava"

U javnosti, ponekad mu se prijetim i to malo žešćim tonom, pa kad se netko okrene za nama - umiremo od smijeha...

Nekako se lakše glupirati u dvoje
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 19:08   #84
da, i meni je poznato ovo s brijanjem, sisanjem i slicno

a i ovo sa sexom kad se ides sexat, a samo kaj ne krepas.

tak je meni bilo nedavno. proslo ponoc ja vec zaspala u krevetu.. dizem se jadna u 6 ujutro, a on spava jer je na godisnjem.

stize on u krevet sat vremena nakon mene i pocne me dirkat..kao mazi on mene. na taj nacin me probudi, a ja se nedam i onako kroz san kazem"pusti me, odmah mu pusti, ja spavam. imao si vremena do tocno xy sati. sad me pusti" i sva se onako stresem da maknem njegovu ruku sa sebe i zadovoljno nastavim spavat

da je samo dosao sat vremena prije posexali bi se dok sam jos uspjevala gledat
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 19:52   #85
Quote:
Anubisova Robinja kaže: Pogledaj post

Jedan dan je rekao da bi obrijao nogu da mu se vidi tetovaža i evo mene sa idejom da obrije obje noge i da ja znam najbolji način za to : VOSAK! Priznajem da sam kuja i da sam se smijala i uživala ko malo prase u blatu dok je vrištao u jastuk pri mom maničnom čupkanju Ali ja njega volim...jako

al sam se nasmijala,
MAKY<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 20:07   #86
Odemo na pizzu i glumimo da smo Mađari.
laurita77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 20:10   #87
Quote:
laurita77 kaže: Pogledaj post
Odemo na pizzu i glumimo da smo Mađari.
Sve je dobro dok ne glumite Cehe!
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 20:24   #88
Quote:
Anubisova Robinja kaže: Pogledaj post
nekad moj dragi kaže: "pa šta si mi napravila, kako ću takav među ljude" Prikloni svakoj mojoj maniji hirovitosti u kojoj nekako uvijek ispadne žrtva : "E, znaš kaj, baš bi ti dobro stajalo ćelavo" i evo me, već trčim prema njemu s mašinicom, a on stoički šuti i trpi
Jedan dan je rekao da bi obrijao nogu da mu se vidi tetovaža i evo mene sa idejom da obrije obje noge i da ja znam najbolji način za to : VOSAK! Priznajem da sam kuja i da sam se smijala i uživala ko malo prase u blatu dok je vrištao u jastuk pri mom maničnom čupkanju Ali ja njega volim...jako

Nedavno smo otkrili neku točku ispod vilicu koja pod pritiskom toliko zaboli da se crni pred očima i tako stišćemo jedno drugo ko manijaci Rekli bi da smo sadomazohistički nastrojeni, ali ja u to ne vjerujem

Seksamo se i kada ne možemo...neku večer se našli umorni u krevetu, ja ležim, samo što ne zaspim, on se jadan trudi, kad odjednom bum! laktom u glavu... (izderavanje sa moje strane: Koji ti je k?!), a on će: "Kaj hoćeš - i meni se spava"

U javnosti, ponekad mu se prijetim i to malo žešćim tonom, pa kad se netko okrene za nama - umiremo od smijeha...

Nekako se lakše glupirati u dvoje
hahahahaha,ova me najviše oduševila. valjda zato jer si slična meni,ja isto trčim za dečkom s pincetom da bi mu čupkala bradicu i takve stvar,štaš, reče on nenormalna cura.
melody m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 20:35   #89
OMG pa koliko nas ima koje trčimo s pincetama?
Ovaj moj je poprilično ne-dlakav, al ima par dlačica na ramenima i tako još nekim dijelovima na kojima ja smatram da ih nebi trebalo biti Ne da mi da ih počupam al kad tad po ovim vrućinama se zaboravi pa sjedne na balkon bez majice, a ja trk po pincetu
Na svu sreću shvati da se nema smisla više opirati pa mi dopusti da ga počupam
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 21:07   #90
a sto sam ja tek napravila? nosim pincetu u torbi i mi u garazi shopping centra i ja njemu kazem "e pa sad necu zaboravit pocupat ti te obrve"

a on onak jadan.. siroce gleda me i zna da nema smisla bunit se. i tako ja njemu cupam obrve u autu u garazi, umirem od smijeha a neka cura s dečkom u autu nasuprot umire od smijeha.

ja mislila da nas nitko nece skuzit
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 23:00   #91
PINCETE SU ZAKON!! hahaha
to mi je od svega nekako najdraže,a on se jadan zgrozi doslovno kad god ja kažem tu riječ,a tek kad vidi da ju imam u rukama. al navikao jadan pa se više ni ne opire,ko ni ostali kako vidim. haha al volim ja njega najviše na svijetu!!
melody m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 23:10   #92
Kakvo je to muško kad bježi od pincete
Ovom mom se toliko svidjelo bit ispincetiran da mi je, kad je otišao na brod, mraknija najdražu pincetu.
I još mu,kad ga čupkam, moram oko vrata staviti onaj putni kušin da mu se bidnome ne ukoči vrat.
__________________
There are no problems only solutions!
Poison Ivy 058 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 23:15   #93
moj ne voli cupkanje jer ga svrbi

i onda obvezno moram stat pa on trlja oci tj obrve

ehh da.. inace nije dlakav al ima par dlacica izmedu sisa i meni to izgleda debilno. ono ili si dlakav ili nisi

ja volim one koji nisu dlakavi i onda mene tih par dlacica smeta pa najcesce on meni cupa ruke s trakama pa ja njemu zaljepim na to mjesto traku i povucem.

onda sam mirna ko da si mi dao dnevnu dozu droge
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 02:12   #94


evo neki biseri kojih se trenutno mogu sitit:

jedno lito smo bili frustrirani količinom turista u gradu pa smo za osvetu namjerno upadali u kadar za slikanje...ono šetamo gradom i uočimo kako neki oće slikat svoju ženu i onda sačekamo da stavi prst i hitro u kadar..

jedanput smo se doslovno izmlatili na ulici kad smo išli kod prijatelja. bila je neka baza...ja ga mlatnem i bižin ća, pa on mene...i tako smo se cili crveni, uzdihani ka debili, sa modricama, kreveljili po cesti...

ajme onda je bila neka baza sa beštijon... on je bia neko biće slično pasu i ja bi mu zakačila o gaće onaj privjesak za držat ključeve oko vrata i onda bi ga vukla

aha, bila je još jedna sa turistima (očito nam nisu baš dragi) svaki koji je pita di triba negdi doć ili di je šta, dobija bi odgovor samo ravno, pa di koji završi

kad mu tepam, uvik mu se obraćam u ženskom rodu, u početku mu je išlo na živce, sad je više otupija...curica moja

kad smo preumorni, onda smo još luđi, pa tako kad se vraćamo pješke doma, izvodimo neke kerefeke tipa on 20 metara vuće nogu za sobon, ja hodan ka neki reper, pa onda on izvodi neke plesne korake, ja skakućen i tako...
__________________
Instagram
<Lady in Black> is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 02:13   #95
hehehe...moje nije za javnost vise je intimnog tipa ali luckasti smo oboje u tom pogledu jako tako da...lete rakete,fijuuuuuuuuuuuuuu
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 09:47   #96
Quote:
<Lady in Black> kaže: Pogledaj post

evo neki biseri kojih se trenutno mogu sitit:

jedno lito smo bili frustrirani količinom turista u gradu pa smo za osvetu namjerno upadali u kadar za slikanje...ono šetamo gradom i uočimo kako neki oće slikat svoju ženu i onda sačekamo da stavi prst i hitro u kadar..

Ovo ja sama radim. Nijednom turistu se nisam maknula iz kadra, a prije sam bježala. Kakve su im bačve od žena, bit će sretni što imaju nešto poput mene na slici.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 10:46   #97
Quote:
<Lady in Black> kaže: Pogledaj post


evo neki biseri kojih se trenutno mogu sitit:

jedno lito smo bili frustrirani količinom turista u gradu pa smo za osvetu namjerno upadali u kadar za slikanje...ono šetamo gradom i uočimo kako neki oće slikat svoju ženu i onda sačekamo da stavi prst i hitro u kadar..

jedanput smo se doslovno izmlatili na ulici kad smo išli kod prijatelja. bila je neka baza...ja ga mlatnem i bižin ća, pa on mene...i tako smo se cili crveni, uzdihani ka debili, sa modricama, kreveljili po cesti...

kad mu tepam, uvik mu se obraćam u ženskom rodu, u početku mu je išlo na živce, sad je više otupija...curica moja
YES!!! postoji još netko tko ne voli turiste...

ovo mlaćenje na ulici mi je tako poznato,uf...samo što ja jadna uvijek više nastradam...

haha...ja sam uvijek o sebi pričala u muškom rodu (puklo me neki period) pa je u početku on jadan uvijek govorio da ima osjećaj ko da je gay...hahaha...al naravno,svi otupe s vremenom...
melody m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 10:52   #98
Quote:
Brontosaur kaže: Pogledaj post
Slušamo Ray Charlesa i sjedimo jedno pokraj drugog. Pretvaramo se da imamo 80 g oboje i da smo nepokretni.
Imitiram Ray Charlesa dok vozim, djevojka vrišti i tako radimo XAOC na cesti.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 10:52   #99
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Imitiram Ray Charlesa dok vozim, djevojka vrišti i tako radimo XAOC na cesti.
Slafko and 13 other people like this.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 16:55   #100
Drage moje, niste ništa napravile, niti je vaš nivo maltretiranja toliki da kad vas vidi kako idete prema njemu s pincetom - isčupa ju iz vaše ruke i kreće sam u akciju
Ne zna šta radi, počupa pola obrva, ali neće on meni priuštiti zadovoljstvo
Nije to dobro...osjećam kako gubim nadmoć
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:22.