Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2010., 15:29   #161
Quote:
Hedera kaže: Pogledaj post
Zbilja zloća.



Nadmašila... Godinama u vezi,pa nikad nitko nije nikome rekao tu ljigavu rečenicu.Rekla sam mu da ću ga zaklati ako je ikad čujem.Samo jednaput mu je izletilo u polusnu. Kad nije imao pojma što govori..al sam ga brzzzzo probudila jednim zvizom,hahaha.. Ispričao se bome odmah zbog toga .

Cijenim Klingonsku vrstu intimnih odnosa.. .
Mi smo pak skroz suprotna priča. Ponavljamo si tu rečenicu milijun i jedan put na dan na raznim jezicima, nekad samo kratice. Izlizano totalno. Al ne možemo si pomoći. Postalo kao poštapalica. Ili kad više ne znamo što bi si rekli, da ne bude pauza (pogotovo na telefonu) onda ubacimo jedno ljigavo volim te. I sami sebi smo smiješni i jadni ali što ćemo sad. Postali smo volimteovisnici.
Fleurdefeu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 18:06   #162
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
stvarno ga treba priklat ako ti izrazi ljubav!
a čuj...treba!!!!
"Plaćanje" seksa,"tučnjavu","pretvaranje da se ne poznajemo" i mi radimo.S tim da kad mi dođe na posao,obavezno se rukujemo Iz zafrkancije..A kolegice gledaju ko je sad ovaj sa kojim tako koketiram a kao zauzeta sam
Hedera is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 23:54   #163
Quote:
Fleurdefeu kaže: Pogledaj post
Nekad se zabave radi počnemo hrvati po sobi. Letimo po zidovima, podu, susjedi se pitaju što se događa. Istovremeno se i šamaramo. Nekad se znamo lagano i ozlijediti.
U krevetu se često zovemo imenima nekih ljudi koje znamo a koji su nam inače privlačni, kao da iziritiramo jedan drugog .
Kad pada kiša, znamo se šetati po ulici bez kišobrana, pokisnemo do kože i cerimo se onako isforsiramo i vrištimo da nas svi gledaju.




Ja njega zovem Gade. On mene Gaduro.
To nam je toliko prešlo u naviku da se u zadnji čas suzdržim da nekog poznanika ne počastim kakvim nježnim nadimkom.

Ne dam mu otvorit prozor u sobi da mi ne bi uletio skakavac, koje on mora stalno ganjat po stanu i izbacivat van.

Pa se redovito pokačimo..

i redovito pomirimo
Golubica1111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 03:42   #164
Ma te zajebancije su najbolja stvar u vezi..a i u prijateljstvu..
Bude mi milo čak i kad čitam tuđe postove;koliko ljuuubavi je u zraku čak i dok se nekoga naziva gade/gaduro! Zakon....
Hedera is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 03:45   #165
Quote:
Hedera kaže: Pogledaj post
Na fukodromu nas ulovio voajer , sljedeći put smo glumili pokretanje i tresli auto kao da se ševimo,a kad je voajer prišao,istrčali smo van i cerekajući se počeli trčati za njime..naravno da ga nismo ulovili jer je tip bio nevjerovatno vješt bježač,a i da jesmo,nemam pojma što bismo uopće napravili ,al eto bilo je zabavno..
(dogovarali smo se da će on sljedeći put ponijeti valjak za tijesto a ja sataru pa ćemo se pretvarati da ga želimo ščepati Ali još nije došlo na red..u međuvremenu smo prešli na zatvorene prostore..jednog dana budemo!!)
Zvuči kao da vam je puno zabavnije baviti se voajerima, nego jebati se. Mislim da vam je veza u krizi.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 18:24   #166
Quote:
Hedera kaže: Pogledaj post
Ma te zajebancije su najbolja stvar u vezi..a i u prijateljstvu..
Bude mi milo čak i kad čitam tuđe postove;koliko ljuuubavi je u zraku čak i dok se nekoga naziva gade/gaduro! Zakon....
Potpis
Fleurdefeu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 01:49   #167
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Zvuči kao da vam je puno zabavnije baviti se voajerima, nego jebati se. Mislim da vam je veza u krizi.
Tad i nismo bili u vezi,pa se nekako ne može reći da nam je veza bila u krizi,ne misliš? Al hajde,doktorice,kad ti tako misliš,provjerit ću

Quote:
Flavia kaže: Pogledaj post
Molim??? To radite s 25 godina??? Djetinjasto i glupo.
A od koliko godina bi smjeli to raditi?? Ma dajjj,Flav,pa to je bezazleno

Zadnje uređivanje Hedera : 30.08.2010. at 02:07.
Hedera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 09:20   #168
mi se znamo ponekad počet lemat, onak iz zajebancije...
ili znamo trčat gradom i vrištat, ali ipak biramo kad nema baš puno ljudi, da ne bi zvali hitnu po nas pa na psihijatriju
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 04:01   #169
svako jutro bi me probudio pozivom na mob i pjevao. naravno, od sluha ni s.

igrali bismo se tko može dulje hodati po bankini. stalno.

hodali trgom i pravili se da sam ja novinarka i ispitujem ga neka intervju pitanja.

za šankom se natjecali tko može što prije popiti 10 tekila. i onda držali glavu jedno drugom. nad wc školjkom, naravno!

više od jednom mi je stavio 2 prsta u usta da olakšam "dušu".

ja bih se nekad pravila da sam nepokretna, pa bi me on nosio.

on bi se pravio da je bolestan, pa bih ga ja hranila (i pojila )

kada bi mene boljele noge, oboje bismo se izuli i bosi hodali. a kad bismo naišli na kamenčiće, on bi me prenio.

namjerno sramotili jedno drugo izjavama u društvu...tipa... sjećaš se kad si plakao jer svaki put svršiš za 2 minute. sebi u šaku. i taaakoC.


više to ne radimo. jerbo nismo skupa. jerbo je on ispao manipulator, posesivac, lažljivac itd. ali lijepo se bilo prisjetiti.

dorina_s_keksom is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 20:34   #170
Quote:
dorina_s_keksom kaže: Pogledaj post
svako jutro bi me probudio pozivom na mob i pjevao. naravno, od sluha ni s.

igrali bismo se tko može dulje hodati po bankini. stalno.

hodali trgom i pravili se da sam ja novinarka i ispitujem ga neka intervju pitanja.

za šankom se natjecali tko može što prije popiti 10 tekila. i onda držali glavu jedno drugom. nad wc školjkom, naravno!

više od jednom mi je stavio 2 prsta u usta da olakšam "dušu".

ja bih se nekad pravila da sam nepokretna, pa bi me on nosio.

on bi se pravio da je bolestan, pa bih ga ja hranila (i pojila )

kada bi mene boljele noge, oboje bismo se izuli i bosi hodali. a kad bismo naišli na kamenčiće, on bi me prenio.

namjerno sramotili jedno drugo izjavama u društvu...tipa... sjećaš se kad si plakao jer svaki put svršiš za 2 minute. sebi u šaku. i taaakoC.


više to ne radimo. jerbo nismo skupa. jerbo je on ispao manipulator, posesivac, lažljivac itd. ali lijepo se bilo prisjetiti.

Ah, ima ovdje lijepih stvari.

I kod nas je bilo toga tj. ima toga da ako meni nešto ne štima tipa da moram izuti sandale jer su me nažuljale, i on to učini. Pa me tek onako ponese i ja se vrtim i vrtim dok me ne spusti. I zna me izluđivati tim da me zove nekim drugim imenima (ličnosti na koje ličim a meni se ne sviđaju ili npr... Imam punije usne a uvijek vodimo borbu oko toga što on voli a ja ne mogu čak ni gledati Severinu i onda on mene svako malo zovne "Seeeveee " i dobije šaku. ). Onda kad pričamo o nekim drugim poznatim ličnostima, ja se fol napalim i govorim "MH" sa grickanjem usnice i sexi smajlijem a onda meni on uzvrati i ide to u nedogled. Pa hoće da me nabacuje nekim starcima i svaki put me gurka kad prođe neki matori pored mene i zezamo se uzajamno oko toga. Onda se ismijemo kad pričamo o prošlosti koja je GROZNA ali to okrenemo na neku glumu, na neki humor, zamijenimo mjesta pa se povaljamo od smijeha vani. Dok smo na kupanju, izrovi od nekuda moj neseser i počne se šminkati a onda ga ja učim šta se za šta koristi pa me na kraju moli da mu malo očupam obrve, hahah. Namjerno hoće da krenemo iz lokala dok kiša nije prestala, da bi mogli trčati, ljubiti se i smijati dok nema ljudi. Ponekad smo se znali nanovo upoznavati i vječito počinje sa njegovim tupim smajlićem i "Ej zdravo, ja sam ... A ti? (slijedi tupi, pederski smajl )" i onda moje uz LOL "Zdravo, ja sam Ne Zainteresi Rana!". I moj dečko voli da mi pjeva, a također nema pojma o tome ali ja opet uživam da slušam i smijem se. I često mi sklepa pjesme, rimuje nešto, pa mu ja doprinesem. I ono što mi je uvijek bilo najdraže, kao i kod vas.. To sramoćenje u društvu, kad on trubi da se nešto kaže OVAKO a ja ONAKO i onda on priupita nekog iz društva i kad taj potvrdi moje, onda on krene "Eto, hej živote, JESAM TI REK'O, šta bi ti bila bez mene!" a tek ono malo žešće sramoćenje, baš poput vašeg. Uglavnom, ima tako nekih sitnica, jer inače se ne volimo puno glupirati vani. A doma baš i nemamo prilika.
tobleronica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 20:41   #171
kao što znaju i vrapci na grani ja sam u vezi na daljinu i sad kako smo po 2 tjedna odvojeni pokušavamo to nadoknaditi tako što napravimo poseban movie night
naime skinemo isti film..i kažemo jedan drugome koliko traje većinom traju isto iako ne skidamo preko istog torrenta oh sudbo
i onda on počne odbrojavati..i u isto vrijeme stisnemo play pa iako smo daleko gledamo isti film..i tad nam se čini kao da smo skupa
__________________
Dancers learn to take pieces of their hearts and put them into the bottoms of their feet. ♥
PicajZlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 21:03   #172
Quote:
PicajZlica kaže: Pogledaj post
kao što znaju i vrapci na grani ja sam u vezi na daljinu i sad kako smo po 2 tjedna odvojeni pokušavamo to nadoknaditi tako što napravimo poseban movie night
naime skinemo isti film..i kažemo jedan drugome koliko traje većinom traju isto iako ne skidamo preko istog torrenta oh sudbo
i onda on počne odbrojavati..i u isto vrijeme stisnemo play pa iako smo daleko gledamo isti film..i tad nam se čini kao da smo skupa
A kako slatko I ovo od autorice topika isto fora...

Mi nemamo neke prelude stvari koje radimo skupa... Eventualno što prolazim po njega svaki dan za na posao (radimo skupa), a posao mu je udaljen od kuće pješke 5 minuta. A ja ujutro uvijek kasnim, pa na kraju on stoji ispred kuće i čeka po 10tak minuta, a mogao je već dvaput doć do posla I maltretiram ga s gradivom za faks koje ne kužim. Mora sjest i odslušat cijelu priču oko problema i onda sa mnom tražiti rješenje I s pincetom ga maltretiram isto, naravno
Pea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 17:03   #173
Ulazimo u druge zgrade, vozamo se liftom gore-dolje, povremeno se prošetamo hodnicima pa se smijemo čudnim prezimenima. Natječemo se tko može više pojesti, popiti i tako.
jojachica is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:44.